Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 paź 2008, 19:21

Ejo.
Przyszłam tylko się zameldować. Bolą mnie zatoki, mam doła i w ogóle wszystko jest :ico_zly: Tyle u mnie. Miłego weekendu. Papa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 paź 2008, 22:40

tez sie melduje...napisze cos pozniej bo mam gości...

kolka witaj w klubie...mnie tez napierdzielaja zatoki i gardło,a wczoraj ucho :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 paź 2008, 22:54

Mróweczka, to trzeba nam lecieć na solarium :-) My dziś bez gości. Mieliśmy sobie zrobić z R "romantyczny wieczór" :-D ale Jula nas nosem wyczuła i za cholerę zasnąć nie chciała. Usypialiśmy ją na zmianę, w końcu Rafał dopiero co z nią padł :-) I zostałam sama...
Ale się z małej uśmiałam dziś... Leżymy sobie w łóżku a ona mi mówi: mama paaa, tata paaa, babcia paa, itd. ściana paa, latarnia paaa, książeczka paaa, pasta paa, ząbki paa i nagle puściła bąka. Mówi: ooo bąk!! Bąk też paa :ico_smiechbig: Tak się śmiać zaczęłam, że już nonono była z zasypiania :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-11, 22:57 ]
A! Ogląda z R mecz. Wchodzę do pokoju, a ona mówi: MAMA PANY GRAJĄ Ja się pytam w co.. a ona: PIŁKE! za chwilę.. GŁUPIA... :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 paź 2008, 09:42

Kolka normalnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Julki za to co ona już mówi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , oskar będzie tak gadał moze jak ze 4 lata będzie miał :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a z tego bąka to tak się uśmiałam,aż się popłakalam :-D :-D :-D

Mróweczko i Kolka zdróweczka :-) :-)

Mrówka a co za gości macie??

zapraszam na cappucino, właśnie popijam :-) , ledwo co siedzę w krześle przy komputerze :ico_wstydzioch: , dziewczyny ja sie normalnie zaczynam toczyć, a nie chodzić :ico_wstydzioch: , a kregosłup tak mnie napiepsza :ico_olaboga: :ico_olaboga: , przy Oskarku miałm mniejszy ten brzuchal, albo bardziej taki rozlany, a teraz taka pilka sie robi :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 paź 2008, 12:42

oskar będzie tak gadał moze jak ze 4 lata będzie miał
nie mów hop :ico_nienie: Jeszcze się zdziwisz :-D A pokaż swoje fotki, ocenimy. I podstaw sobie fotel zamiast krzesła, bo nie będziesz mogła z nami klikać :ico_oczko:
Jezuuu dziewczyny, ja umrę. Mieliśmy jechać do znajomych R, ale nie wiem, czy dam radę... I jeszcze tak mnie wq..., że :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-12, 23:31 ]
Chyba aktywnie spędziłyście dzień sądząc po frekwencji? :ico_noniewiem: A moja panna znów płacze... CO JEST DO CHOROBY JASNEJ?

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 paź 2008, 00:53

Witajcie!Ja tylko sie melduje!mialam meczacy weekend,a najbardziej gnebi mnie to,ze moja ukochana kuzynka znalazla sie w paskudnej sytuacji i nie mam pojecia jak im pomoc.Chyba tylko jakbym wygrala w totka,bo inaczej nie jestem w stanie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Oni sa tacy dobrzy i kochani,pracuja jak dziki a teraz maja taka ciezka sytuacje.Zycie nie jest sprawiedliwe. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A ta jedna pani co Wam o niej pisalam ,co sie przeniosla z Polski do NIemiec dostala od Panstwa niemieckiego 1500 euro na miesiac na nia i jej dwoje dzieci,takie MINIMUM socjalne,kurka ladne mi minimum jkak wiele tu ludzi dziennie wstaje do oboty zeby zarobic 1000.Jakies te Niemcy socjalistyczne sa,tylko jak dluga tak pocigna to nie wiem,

Kolka-kopara opadla mi do ziemi,jak czytalam co mowi Julka,nawet przez ten podziw nie rozsmieszyl mnie bak :ico_haha_02: Masz wybitnie zdolne dziecko,pewnie po mamusi(bo tatusia to nie znam,wiec sie nie wypowiadam)

Caro-no to odliczamy teraz z Toba te tygodnie,zobaczysz jak to szybko poleci.I ja tez czekam na nowe zdjecia.Juz nie umiem sie doczekac Filipka,alez on bedzie mial duzo tiktakowych ciotek(no bo kwietniowki plus Twoje grudniowki)

Kari-no to spory facet z Twojego Krystiana :ico_olaboga: Podobno w N.targu otwarli baseny termalne.Napisz mi prosze czy prawda i jesli tak to czy sa fajne.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 paź 2008, 09:10

DzieN Dobry :-) :-)

Kolka żle napisałm :ico_wstydzioch: , siedzę w fotelu, ale nawet i on się robi dla mnie mało wygodny :ico_wstydzioch:

a mnie zaczał pobolewać brzuch tak jak na okres i upławy jakieś brazowawe dostalam :ico_noniewiem: , aż się wczoraj popłakalam :ico_placzek: , w czwartek do gina, zobaczę co mi tam powie :ico_noniewiem:

Katrin pamietam jak mój brat mial przez 10 lat taką sasiadkę Włoszke z dwójką dzieci, nie pracowała, jej chłop też nie, cały czas żyli z socjalu, ja nigdy nie mogłam wyjsć z podziwu jak Niemcy pomagają, nawet obcokrajowcom, wszystkie meble im kupili, nawet telewizor i z tego co dostawali to spokojnie mogli sobie zyć :ico_noniewiem: , u nas jak by tak było to 3/4 Polaków by tak zyło, u nas to Ci dadzą .......48 zł rodzinnego i to jeszcze musisz spełniać kryteria, my sie juz nie łapiemy :ico_olaboga:

a co Julci jest? może sie zakochała :ico_haha_01:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

13 paź 2008, 09:30

Cześć :-D
Melduje się na kawce :ico_kawa: Weekend minął nam bardzo fajnie, pogod super, ciepło i przyjemnie. Wczoraj mnieliśmy 6 rocznice ślubu... wiecie co czas zapier...... strasznie, nawet nie wiem kiedy te lata przeminęły, masakra normalnie. Krystiano jak zwykle rozrabia, uderzył się w piątek w licko (za szybko biega) i ma teraz śiniaka, pozatem ma kilka zdrapań na czole, nawet nie wiem skąd je ma bo z niego jest taki szybki Bil.
KOLKA - dzieciaki mają jakiś instynkt, ja zawsze mówię do męza, że to najlepsza metoda antykoncepcyjna hehe Dlatego lepiej nie planować "romantycznych wieczorów" tylko działać spontanicznie :-D Z Julką macie wesoło, taka mała gaduła z niej :-)
Caro-no to odliczamy teraz z Toba
Pewnie, że odliczamy :ico_brawa_01:
KATRIN - dobrze słyszałaś, mamy baseny termalne w Szaflarach, bardzo fajnie tam jest. Woda ciepła jak w wannie, dużo wodnych masaży, fajna zjeżdżalnia dla dzieci oraz sauna. Warto się tam wybrać, ja jak tylko mam okazję to jadę z dzieciakami. Część basenów jest odkryta, a druga zakryta. Ja jeżdże na 2 godzinki i płacę 18zł, dzieciaki do 7 lat nie płacą.
Idę bo Krystiano marudzi... ech Miłego dnia :)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 paź 2008, 18:29

caro moj Tata z kolzeankajest u nas...pisalam kiedys! A co do tych upławów to ja bym leciała odrazu do lekarza nieczekała do czwartku!!!!!!!!!!!!!!!! Niechce straszyc, ale czesto cos takiego jest niebezpieczne!!!!!!!!!!!!

kolka Julcia super nawija...wklej nam jakis filmik jak gada!!!

kari wszystkiego najjjjjj w okazji rocznicy...a my przedwczoraj 12.10 mielismy tez 6 rocznice ale nie slubu tylko bycia razem :-D

ja lece w czwartek do PL wiec mnie pewnie troszke niebedzie. smieje sie ze tata niezdarzy sie stesknic bo On autokarem jutro wyjezdza a ja samolotem lece pojutrze a bede wczesniej o pare godz niz On. Jeszcze moge po Niego wyjsc. A moj tata wolał autokarem jechac,poogladac widoki :-)

[ Dodano: 2008-10-14, 18:31 ]
kari po górolsku nam tu pisze hihi

[ Dodano: 2008-10-14, 18:33 ]
kolka ja skocze jutro na solarium...juz mi lepiej ale głowa mnie napitala!!!

[ Dodano: 2008-10-14, 18:36 ]
katrin u nas jest to samo...wielu ludzi zyje z socjala...mieszkania im daja, na zycie im daja...a kto ma wiecej dzieci to siedzi i nic nierobi tylko z socjala zyje!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-10-14, 18:37 ]
ide papa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

14 paź 2008, 19:27

Cześć Laski :-)
Masz wybitnie zdolne dziecko,pewnie po mamusi
pewnie tak, wady są po tatusiu, hehe, żartuję.
Caro, leć w te pędy do lekarza! Ja też pójdę, ale do ogólnego. Wczoraj po kąpieli, jak smarowałam się balsamem, wyczułam pod pachą dwa guzki :ico_szoking: Zaj..ście się wystraszyłam. Na solarium już byłam, zatoki nie bolą :ico_sorki: Za to brzuch piecze :-)
O tym socjalnym to nic nie napiszę. Ja dostawałam na Julkę 48 zł miesięcznie :ico_zly: Na jumbo packi nie starcza :ico_zly:
Mróweczka, próbowałam ją nagrać, ale na widok aparatu przestaje gadać, a dyktafon w komórce źle zbiera dźwięki. Ale może kiedyś się uda :ico_noniewiem: Wracaj szybko.
Lecę kolację robić. papa

[ Dodano: 2008-10-14, 21:02 ]
I znów nikogo nie ma....
A co Julce było?? Nie wiem, chyba nagły atak czułości. Przez ostatnie dwa wieczory kąpał ją R itd, a ja się chowałam w drugim pokoju. I jak Julcia pytała gdzie mama, to mówił jej, że w szkole :-D I wyobraźcie sobie, że ona bez żadnego ale kładła sie do łóżeczka i spała prawie dwie nocki. Teraz ja ją wykąpałam i też pięknie zasnęła... Ciekawe jak noc minie.
dziś cały dzień siedziała z moja mamą, bo mnie nie było. Ponoć była bardzo bardzo grzeczna i pomagała przy gotowaniu obiadu- w ogóle teraz cały czas patrzy w garnki i miesza: :-D Każda akcja na kuchence jest przez nią dopilnowana :-D I każe sypać sól i cukier, do wszystkiego :-D A jak weszłam do samochodu, jak przyjechali po mnie to ona od razu: mama, dawaj many many :-D Materialistka jedna

[ Dodano: 2008-10-14, 21:07 ]
Katrin, czy Ty masz ten nr gg co kiedyś?? Bo ostatnio cały czas jesteś dostępna, co jest rzadkością u Ciebie :ico_noniewiem: I miałaś opis: oglądam meczyk Legii, co mi jakoś nie bardzo do Ciebie pasuje... Jak sprawdziłam w katalogu to jakiś Łukasz tam figuruje :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości