Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 18:51

oj, mnie też bolą biodra, pachwiny i miednica. Zaczęło się... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 lip 2007, 18:53

kilolek, a wózek pochwal się wózkiem bo mówiłaś ze tez dostałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-30, 18:56 ]
kilolek pisze:oj, mnie też bolą biodra, pachwiny i miednica. Zaczęło się... :ico_noniewiem:
a mnie boli tylko krzyż i to strasznie ,podbrzusze no i ten głupi żołądek i szybko mi ręce mdleją a jeszcze mam zamiar ściany w łazience gładzą pokryć i jakiś bajer wymyśle mam dużo pomysłów i chęć do roboty ale sił już mam mniej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 19:23

Ika, opanuj się! Zarobisz się na śmierć! :-)

Co do wózka, to nie bardzo wiem jak go złożyć. Jak to opanuję to zrobię zdjęcie. Tyle, że jest mocno zniszczony i niezbyt piękny. jeśli sytuacja nam pozwoli to kupimy sobie nowy na spacery a ten zostanie w domu i na taras, bo mieszkanie mamy na piętrze i bardzo strome schody, więc poco tachać wózek skoro byłyby dwa :ico_haha_02:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

30 lip 2007, 19:24

kilolek super że dostałaś ubranka chyba każada z nas ucieszyła by się z takiego podarunku :) Ja puki co cos mam poobiecywane ale jeszcze nic do mnie nie dotarło, sama dzis nie wytrzymałam i poszłam na spacer do centrum niemowlecego tak zobaczyc jak cenowo wyglada sytuacja różnych rzeczy i popatrzeć na wózki, a wykukałam pieluszke flanelowa identycznego wzoru jak pościel dla naszej Julki no więc co miałam zrobić - musiałam jedną kupić :)

Jeśli chodzi o ból bioder to mnie zaczynają bolec jak chwilke sie przejdę, mam takie wrazenie jakby mi sie ktoś uwiesił cięzatki na kosciach miednicy i ciagnął do ziemi...wógóle już chodze tak wolno bo zaraz inaczej kłuje mnie coś w boku mąż sie śmieje że chodzac ze mną przyzwyczaja sie do chodzenia z dzieckiem za rączkę :)

Jeśli chodzi o spanie to wieczorkiem mam problemy z zaśnieciem bo jakoś tak mi juz niewygodnie i często wieczorem boli mnie już kregosłup i oczywiście małą jak wyczuje że mama sie kładzie to zaczyna figle wbrzuchu które naparwde nie pomagają zasnąc... no i ostatnio coś zaczełam sie budzic koło 3 w nocy i zawsze ogarnia mnie strach przed przyszłoscią jak to bedzie z tym porodem, z tym wstawaniem do dziecka z nieprzespanymi nocami, z pogodzeniem obowiazków domowych z opieka nad mała, no i boje sie oczywiście jak sobie poradzimy z kasą, martwię ehh wiem że kazdy mi mówi jakos sie wszystko ulozy no ale w nocy o 3 wszystko czasami wydaje mi sie takie starszne...za to nad ranem śpie znowu doskonale ;) a wtaki dzien jak dzisiaj to i zdarzy sie drzemka po obiadku ;)

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

30 lip 2007, 19:39

Ika202 pisze:
a ile twój synuś ma lat??no ci sie nie dziwię a spać z dzieckiem to męczarnia ,bo te kochane bobaski tak sie rozpychają ,kopia :ico_olaboga: :ico_oczko:

ma 2 i pół roczku, a zaczął do nas przychodzić od kiedy zaczęłam pracować. teraz obawiam co to będzie jak się drugie urodzi :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mnie pobolewa ostatnio w pachwinach i w krzyżu, no i oczywiście rwa kulszowa mnie męczy, ale to już od trzech miesięcy.
Kikolek tylko pozazdrościć takiej znajomej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 lip 2007, 19:39

No to widzę nie tylko ja cierpię na biodra. to trochę pocieszające ale szkoda mi was dziewczyny. Ja też mam poobiecywane ciuszki i nie wiem sama co będę musiała jeszcze dokupić ale tak naprawdę jest tyle do kupienia że ciuszki to chyba najmniejszy problem.
Ja na razie omijam sklepy dla dzieci bo wiem że bym się nie pochamowała :-D

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

30 lip 2007, 19:50

bardzo Wam wspolczuje z tym spaniem i bolami roznych stawow - u mnie o dziwo mimo, ze duzo juz przytylam -ponad 9 kg :ico_szoking: to nic mi nie doskwiera - tylko jak sie narobie przy remoncie to wieczorem kregoslup, ale to normalne ...teraz mamy chwile wytchnienia, bo pogoda do bani - taka senna i nic sie nie chce ... ze spaniem to mam roznie raczej przesypiam bez problemu noc, ale za to wczesnie sie budze.
Czy kupujecie do wozka procz np. spiwora komplet poscieli ?? bo ja sie wlasnie zastanawiam, ze moze jak mam kombinezon to kupie tylko posciel do wozka ?? ta mi sie bardzo podoba :-)
http://allegro.pl/item217560860__pieeek ... siem_.html
jak jest z tymi ruchami dzidziusia? u mnie są dni, że rusza się mniej intensywnie - i z reguly jest to rano, potem tak koło 11 , 20 no i po kapieli juz jak sie kłade spac. Czytałam , ze powinno sie zaczac w 3 trymestrze liczyc ruchy dziecka tak by bylo ich conajmniej 10 w ciagu jednego cyklu?
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 20:11

Ja też kupiłam sobie pościel do wózka http://allegro.pl/item220335883_sliczna ... rkow_.html
wzór 6

Mój Kubuś ostatnio dużo mniej się rusza. Zaczęłam go czuć bardzo wcześnie, bo w 16 tc, ale jakoś niezbyt wielkie zrobił od tego czasu postępu. Mój mąż np. nie czuje jak mały się rusza. Nie czuję też że się wierci czy przekręca tylko same kopniaki.

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

30 lip 2007, 20:18

hmm ja tez wczesnie poczulam ruchy Angeliki, ale u mnie golym okiem widac jak zaczyna sie przekrecac lub wypychac np. glowke lub pupke o kopaniu nie wspomne, ale tez myslalam, ze bedzie to intensywniejsze i czestsze

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 20:21

Mi czasami wydaje się, że widzę (ale nie czuję!!!) tylko nie jestem pewna czy to na pewno on czy czasem nie ja

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość