Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lip 2009, 17:20

No helo :-D

Czy ktoś mi powie, co poza rozmiarem do 24 kb i 100x 100 pikseli trzeba jeszcze zrobić by mieć avatar :ico_zly:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 lip 2009, 17:25

asiapanda, no z tego co pamietam to nic.Zmniejszasz,zapisujesz i wklejasz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lip 2009, 17:27

Kasiu ja już to zmiejszyłam do rozmiaru nawet 2kB pokazuje, że jest OK, a jak wchodzę na wątek bo avataru brak, dlatego tamto forum mi chyba przypasowało bo pod wzgl tech nie musze się napocić by umieścic fotkę.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 lip 2009, 17:39

hmmm to dziwne :ico_noniewiem: a jakim programem zmniejszasz?ja na imageshack.i bez problemu jest.Ja na tamtym forum tez jestem,wiec jak cos to pisz tez tam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lip 2009, 17:43

także używam tego programu, może mnie tu nie lubią :617:
potem popróbuje

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 lip 2009, 19:15

asiapanda, doczytalam na innym watku,ze nie ktore dziewczyny tez maja problem z avatarem.Napisaly do admina do LK.Pewnie po tych zmianach na forum cos nie chodzi.Napisz do niego tez,albo poczekaj az odpisze innym dziewczynom.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

16 lip 2009, 20:41

Hej!
mery, znowu kleszcz?? :ico_szoking: Kurcze, aż strach. Maciej zamiast tego świństwa kolekcjonuje: siniaki, zadrapania, otarcia i ukłucia komarów.
asiapanda, znam te nerwy i dlatego mój avatar jest mocno nieaktualny
kati, a ty myślisz już o powrocie?
maziu :ico_nienie: :-D
Edulita się nie odzywa, może jest w szpitalu? Nikola pewnie zasmucona, bo ani mamy w domu, ani siostrzyczki.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 lip 2009, 20:50

chloee, witaj :ico_brawa_01:
Ja narazie o powrocie nie mysle bo jeszcze nie postanowilismy z T co robiy.Tzn,czy ja mam wracac czy on do nas przyjedzie.
Jak narazie jest jeszcze w Afryce i zanim wroca do europy to jeszcze dobre 3tyg.wiec mamy troche czasu zeby podjac decyzje.

Ola od siniakow i zadrapan jest daleka,ale komary ja wrecz uwialbiaja :ico_sorki: w pokoju mam wtyczke na komary,na parapecie swieczke i nic nie pomaga,cala jest posiekana.Na dodatek na powiece zrobil jej sie jeczmien i ma tak oczko spuchniete ze ledwo moze oczko otworzyc.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

16 lip 2009, 21:24

hej kobietki :-D

Edulitko jak się czuje Idusia,skrobnij chociaż słówko,bo pewnie masz mało czasu na wszystko :ico_pocieszyciel:

czytam co piszecie,ale za nic przez te upały nie mam weny na pisanie :ico_wstydzioch: ,tak mi sie nic nie chce ,ze dziś nawet po południu nie wyszliśmy na spacer :ico_wstydzioch: .Taka u nas dziś była duchota,że :ico_szoking: .Poprzedniej nocy była straszna burza i dziś chyba zapowiada się powtórka z "rozrywki" :ico_olaboga:

Mery od czasu jak pisałaś o kleszczu ,przerazona jestem tym paskudztwem okropnie :ico_szoking: ,mam nadzieję,że to już ostatni jaki się przyczepił do Kornelka :ico_nienie: .Bardzo ślicznie Kornelkowi w tych króciutkich włoskach,taki mężczyzna się z niego zrobił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

uciekam do moich panów,bo już starczy tego siedzenie przy kompie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

16 lip 2009, 22:18

Edytko - super, ze z malutka lepiej, teraz juz bedzie tylko lepiej... nadaltrzymam mocno kciukasy!

Dziewczyny - dziekuje za zdjecia - Wasze ksiazeniczki sa super!

Chloe - chlopaki chyba to do siebie maja, ze sa posiniaczeni. Bartek nie ma zbyt wiele wolnego obszaru na swym cialku bez siniakow, guzow i zadrapan, ale on jest wulkanem energii, na dodatek taki gapcio, nie ma dnia, zeby gdzies nie walnal, nie przewrocil sie, albo nie zadrapal ;-)

A co do kleszczy, to u nas na Kaszubach rowniez sporo tego dziadostwa. My bylismy tylko na weekend w lesie i juz maz i Bartus zlapali po jednym kleszczu, takze w tym roku trzeba bardzo uwazac, bo podobno jest ich zatrzesienie...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość