Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

05 lut 2010, 22:20

julchik22, rozumiem Cię doskonale, jeśli chodzi o te egzaminy... Właśnie ostatnio wspominałam te nieprzespane noce, ranki na kibelku, stresy, których nie da się opisać, a propos moich studiów. Miałam sporo egzaminów, tzw kolosów, które przyprawiały mnie o odruchy wymiotne i rwanie włosów z głowy...Nie mówię już o magisterce. I pomyślałam tak, że przy moim podejściu stresowym, dobrze, że w ciąży nie muszę tego przechodzić. No i jak mówię, doskonale Cię rozumiem. Jedyna możliwość to chyba proste racjonalne myślenie, że to tylko cholerne egzaminy, cholerni prof. Nic to wszystko w porównaniu z tym, co dzieje się właśnie w naszych pięknych brzuszkach!:) W ciąży te przyziemne sprawy jakoś tak tracą na wartości. Oczywiście trzeba robić swoje i realizować się w jakiś sposób, ale w sumie tak z przymrużeniem oka;) :ico_oczko:
Reasumując, melissa z pomarańczą najlepsza i gładzenie się po brzuszku w chwilach, które nas przerastają i będzie dobrze!!! :-)
A kwietniowym egzaminem jeszcze się nie martwimy! :)
Buźka, głowa do góry :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 lut 2010, 23:42

Dzieki Dziewczyny, kochane jesteście! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 lut 2010, 10:54

Witam po porannej kawusi.
Wczoraj mąż miał gości, więc też posiedziałam trochę (do 2 giej) a rano nie ma lekko- trzeba wstać gadzinę oporządzić :ico_oczko:
Także jestem na nogach od 7:30 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 lut 2010, 11:06

Martalka, a ja dziś trochę posiadzę, bo przyjeżdżają do nas znajomi na weekend:) I będzie karczek z sosem czosnkowym:)
W Sylwestra siedziałam do drugiej i jak rano wstałam to autentycznie czułam się jak na kacu... No ale teraz może będzie lepiej:) nie jestem już taka osłabiona!:)

Miłej sobotki!:)

[ Dodano: 2010-02-06, 10:08 ]
Aaaa no i oczywiście stawiam torcik za skończony 18 tydzień! :-) :ico_tort: i coś w kubeczku, wedle uznania :ico_kawa:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 lut 2010, 11:09

oooo kawke poprosze :-D
my dzis wczesnie z Igolinka wstalysmy :-)
posciele pozmienialysmy :ico_duzepranko: :ico_pranko:
wiec teraz zdecydowanie czas na :ico_kawusia:
a pozniej dalej :ico_odkurzanie: i obowiazkowo plac zabaw przed popoludniowym spankiem :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 lut 2010, 11:42

karo-22, brawa wielkie za 18.tydzień i 5.okienko!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzień dobry.

stawiamy dziś znów :ico_tort: za 8.okienko!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 lut 2010, 12:07

tibby, dla Ciebie też ogromne gratulacje za przedostatnie okienko!!!:) :ico_brawa_01: Tylko patrzeć jak nam się rozpadniesz :ico_oczko:

mmarta81, ja wczoraj zmieniałam pościele :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 lut 2010, 12:49

ja przedwczoraj zmieniałam pościele :ico_haha_01:

Dziewczyny, za kolejne Wasze okienka!! I karo, za 18 tydzień :-D

mmarta, ja wczoraj odkurzałam i myłam podłogi, wyszorowałam łazienke, myłam wszystkie lustra, więc dzisiaj sobie odpuszczam :ico_oczko: Tylko obiadek ugotuję- hehe znowu rosół (a dla nas pomidorówka z ryżem chyba) i słodkie lenistwo.
Chyba jak M wróci z pracy wyślę go po lody :ico_wstydzioch:

A propos lodów, mamy w sklepiku taką "dociekliwą" (mówiąc oględnie) sklepową. Wszystko o wszystkich wie. I moim celem jest, by się nie dowiedziała za wcześnie o ciąży :ico_oczko: Na razie nie wie (jakby wiedziała, juz by było 100 pytań do). Na razie jedynie pyta męża: "co? dzieci chore, że Marty na spacerkach nie widzę?" :ico_haha_01:
Jakby mi się udało jeszcze do wiosny utrzymać to przed nią w tajemnicy (dzięki obszernej kurtce!), to byłoby cudnie (nie cierpię jej pytań za każdym razem: "to kiedy masz termin???" i tym podobnych) :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 lut 2010, 14:58

Martalka, hehe no rzeczywiście te pytania mogą być wkurzające :ico_oczko:
My mieszkamy w domku na wsi i pomimo stereotypu, że tutaj plotki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki to chyba prawie nikt nie wie :ico_szoking: :-D
Oprócz tych, którzy wiedzą od nas :-)
No ale jak się zrobi cieplej, to myślę, że zaczną się pytania, szczególnie, że to moja pierwsza ciąża, a póki co pod kurtką brzusia nie widać:)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 lut 2010, 15:11

Cze Laski! :-)

tibby, :ico_brawa_01: za 8 okieneczko!

karo, :ico_brawa_01: za 18 tydzień! Ja tam herbatkę poproszę z cytrynką i soczkiem malinowym :-D

Ja dziś od rana mam wenę twórczą więc :595: , później przewiduję taki scenariusz jak u mmarty - wraz ze zmianą pościeli :ico_haha_01:

Martalka, ja to sobie lubie jaja porobić z takich ciekawskich - generalnie śmieszy mnie ten typ ludzi i zachowałabym się tak samo jak Ty, ale Dziewczyny zgódźcie się - tacy są upierdliwi, ale bez nich byłoby nudno :ico_haha_01:

Generalnie rzecz biorąc to o mojej ciazy też nie wiele osób wie, bo się w kurtce chodzi - tylko najbliżsi przyjaciele z którymi sie spotykamy i rodzina. Ale już sobie mogę wyobrazic minę mojego promotora :ico_szoking: do którego niedługo się wybieram - ciekawa jestem co powie jak najpierw wejdzie mój brzuch, a potem ja :ico_haha_01: Chyba będzie lamentował obym się wyrobiła z obroną do porodu :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość