Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 lis 2010, 12:58

Dziewczyny dostalismy mieszkanie...mamy swiadomosc ze czekamy na mieszkanie do remontu ale to przeszlo samo siebie. Duzo mowic nie bede ale grzyb na suficie w kazdym pomieszczeniu a w szczegolnosci w pokoju ktory mialby byc przeznaczony dla dziecka przeszedl wszystko. Idzie sie tego co prawda pozbyc ale mieszkanie jest na poddaszu, dach nie remontowany i ciagle przecieka wiec to swinstwo bedzie wiecznie wychodzic.
Tak wiec wlasnie idziemy podziekowac za pierwsza propozycje
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: To jak szukacie mieszkania przez jakąs agencję, nie szukacie na własna rękę?
ja juz mam 3 pary spodni, 2 kupilam jedne w spadku ale dosc fajne, i 3 bluzki ciazowe
Ja mam 2 pary z tamtej ciązy, ale sa zniszczone i nie nadaja się do pracy, co do bluzek, to cpecjalnie ciazowych nie kupuję (na razie przynajniej), bo sporo mam luxnych bluzek i tunik, także z góra nie mam problemu

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2010, 13:00

Ja mam 2 pary z tamtej ciązy, ale sa zniszczone i nie nadaja się do pracy, co do bluzek, to cpecjalnie ciazowych nie kupuję (na razie przynajniej), bo sporo mam luxnych bluzek i tunik, także z góra nie mam problemu
mi tez zostaly 2 paty z poprzedniej ciazy, ale sa zniszczone

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 lis 2010, 13:25

Hejo :-)

Patrycja chyba nie bede gratulowac mieszkania bo jakos tak nie bardzo fajne ono jest :-) ale przynajmiej cos sie znalazlo. To gdzie teraz mieszkacie???
Ja mam 2 pary z tamtej ciązy, ale sa zniszczone i nie nadaja się do pracy, co do bluzek, to cpecjalnie ciazowych nie kupuję (na razie przynajniej), bo sporo mam luxnych bluzek i tunik, także z góra nie mam problemu
_________________
ja miałąm tyko jedne ciazowe spodnie z Filipkiem, bo głownie latam chodzilam i wtedy w spodnicach latałam, a pod koniec juz nie pracowałam wiec jedne spodnie na wyjscia mi wystarczyły.
Sa w bardzo dobrym stanie wiec teraz mi sei przydaja, moze jeszcze jedne kupie, ale tak jak mowisz bluzki mam rozne i duzo tunik wiec nie kupuje nic, a i w leginsach chodze, kupiłam sobie takie ocieplane wiec sa super, zamiast spodni :-)

Byłam juz rano u lekarza z Filipkiem bo sie rozchorowal, zarazil sie ode mnie :ico_olaboga: biedaczek, ma temperature, katar i kaszel, dostał jakis antybiotyk i ma sie leczyc.
Na szczescie dała jakis w miare dobry owocowy antybiotyk, bo on strasznie ciezki do picia lekarstw jest i zawsze mu mieszam z kubusiem.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2010, 13:54

a i w leginsach chodze, kupiłam sobie takie ocieplane wiec sa super, zamiast spodni :-)
wlasnie tez jeszcze takie planuje sobie takie kupic :ico_oczko:

wiola85, duzo zdrowka dla Filipka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 lis 2010, 14:09

wiola85, zdrowka dla Filipka
Mieszkanie juz historia, oddalismy klucze, czekamy na kolejna propozycje. 2 razy mozemy odmowic, 3 propozycje jestesmy zmuszeniu juz przyjac bo nas z listy skresla
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: To jak szukacie mieszkania przez jakąs agencję, nie szukacie na własna rękę?
My wynajmujemy teraz, od rodziny co prawda ale zawsze to wynajem. Z tym ze sami placimy rachunki a nic dodatkowo
A na swoje mieszkanie czekamy z miasta. My jestesmy na liscie "do remontu" bo spis zarobkow wykazal ze zarabiamy powyzej jakiegos tam pulapu. Jest tez lista "docelowych" ci ktorzy na niej sa nie moga zarabiach chyba wiecej niz 900 zł netto. Ale dostaja ladne juz zrobione mieszkania. My na tej liscie wisimy juz poltora roku jako malzenstwo a jak czeka sie samemu to czas oczekiwnia 4-5 lat :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2010, 14:13

A na swoje mieszkanie czekamy z miasta.
oo fajnie, nawet nie wiedzialam, ze jest taka mozliwosc
oby kolejne bylo w lepszym stanie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 lis 2010, 14:56

patrycja_g, no racja jest cos takiego, nasi sasiedzi tez czekali dlugo na takie mieszkanie, tylko ze im zalezało na mieszkaniu na parterze, bo maja niepełnosprawne dziecko, na wozku i czekali bardzo dlugo, chyba z 5 lat, a wiem ze czesto pisali prosby, petycje o przyspieszenie terminu z racji chorego dziecka, ale wszystko sie ciagnelo wiecznie.

MAm nadzieje ze u was bedzie szybciej :-D
wlasnie tez jeszcze takie planuje sobie takie kupic :ico_oczko:
kup, kup fajna sprawa :-D
A nie wiesz podobno sa takie specjalne ciazowe rajstopy, ale kurcze jeszcze nie pytałam w sklepach, bo takie noramlne to potem na brzuszku beda obciskac, zreszta leginsy tez by trzeba bylo jakies wieksze kupic :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2010, 15:01

A nie wiesz podobno sa takie specjalne ciazowe rajstopy, ale kurcze jeszcze nie pytałam w sklepach, bo takie noramlne to potem na brzuszku beda obciskac, zreszta leginsy tez by trzeba bylo jakies wieksze kupic :ico_noniewiem:
_________________
kupillam sobie wlasnie takie w H&m, 2 sztuki za niecale 30 zl, wiec chyba nie tak zle

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 lis 2010, 15:06

patrycja_g, na pewno następne mieszkanko będzie ładniejsze:) Coś się w końcu musi znaleźć godnego zainteresowania :-)

Są, są takie specjalne ciążowe rajstopy- ale też niestety nie wiem ile kosztują. Podejrzewam, że będą niestety droższe niż normalne...jak zresztą wszystko!
Wczoraj kupiłam też właśnie leginsy- weszłam jeszcze w rozmiar "S"- ale kupiłam "L", bo nie opinały się na brzuchu i jeszcze troszkę miejsca zostało :ico_haha_02:
Mamy przegibane, że z brzuszkami będziemy chodzić w zimę... ciuchy są dwa razy droższe od tych letnich! No ale za to urodzimy dzieciątka na wiosnę, kiedy będzie łądnie i cieplutko :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Coś za coś!

[ Dodano: 2010-11-10, 14:08 ]
kupillam sobie wlasnie takie w H&m, 2 sztuki za niecale 30 zl, wiec chyba nie tak zle
OOOO super! jak będę miała okazję na pewno też kupię! Niestety u mnie w mieście H&M nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 lis 2010, 15:12

kupillam sobie wlasnie takie w H&m, 2 sztuki za niecale 30 zl, wiec chyba nie tak zle
_________________
o widzisz dobrze wiedziec :-D
Mamy przegibane, że z brzuszkami będziemy chodzić w zimę... ciuchy są dwa razy droższe od tych letnich! No ale za to urodzimy dzieciątka na wiosnę, kiedy będzie łądnie i cieplutko :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Coś za coś!
jak urodze to wam powiem, czy lepiej mi sie chodzilo w ciazy zima czy latem :-)
Pierwsze dziecko urodzilam na jesien, a cale lato z brzuszkiem, ale nie narzekam, ciaglel w jakis spudnicach, spodenkach wygodnych i do lekarza sie fajnie chodzilo, bo tylko kieca w gore i heja :-D
Teraz wiecej ubierania i trzeba bedzie uwazac na sniegu by sie nie przewrocic, no i czy ja sie dopne potem do kurtki zimowej i plaszcza :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość