Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 mar 2008, 23:04

zborra, ja mam nadzieję, że to nie celiakia. Myślami byłam i jestem z Wami. Chciałam Ci nawet coś napisać, ale mam tylko stary numer telefonu i nie wiem czy jeszcze aktualny.

Ja lecę spać, Karol ma katarek więc nocka nie zanosi się najlepsza. Poczytam więc jutro.

[ Dodano: 2008-03-13, 22:05 ]
Frydza, zejdzie, zejdzie i śladu nie będzie.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 mar 2008, 23:06

DZIEKI DZIEKI :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 mar 2008, 23:10

Dobra, więc tak...W ogóle to już stres od samej podróży, bo nonono korki przez całe miasto i jak mieliśmy już 8minut do wizyty to staliśmy w samym ich środku!!! :ico_zly: dzwoniłam, że się spóźnimy a pani mi już sapie w słuchawkę...potem szukanie parkingu...i samego już budynku...okazuje się że winda zepsuta, więc biegiem w kamienicy! na 3piętro!!! na miejscu miałam chyba stan przedzawałowy z wysiłku...i pustkę w głowie...Lekarz miły...bardzo! spokojny, starszy pan...Najpierw obejrzał ksiażeczkę i wielce się zdziwił, że w sumie nic w niej nie ma...ani na siatkach, ani w osiągnięciach i umiejętnościach,...więc pozaznaczał co młoda umie itp...Potem ją osłuchał, zajrzał w gardło, sprawdził ciemiączko, zmierzył głowę, klatkę, wzrost i wagę...I co? Hania waży 7820!!! :ico_olaboga: i ma 69,5cm!!! :ico_olaboga: :ico_placzek: kurdupel!!! z tymi wszystkimi cyferkami stoi na szarym końcu w populacji...Jedyne co mnie pociesza to fakt, że cała jest mała i proporcjonalna...ufffffffffff..................
No a wyniki...kazał zrobić jeszcze raz, bo ponoć te z naszego laborka często są inne niż robione w Bydgoszczy...Ale z naszyvh wynikał ten niedobór żelaza...Na razie jednak nie dostaliśmy nic...bo nie wiadomo, czy problem nie leży w zaburzeniach wchłaniania...Więc stoimy na tym , że dostaliśmy numer do lekarki która robi badania w kierunku zespołu złego wchłaniania i celiaki...bo tylko w 2miejscach w Bydgoszczy robią te testy...jutro tam zadzwonię i umówię nas. Kazał odstawić witamiiny wszystkie...i czekamy. A poderzenie o te zaburzenia wynika z braku apetytu, małego przyrostu wagi i brzydkich kup.
Od lekarza pędem przez pół miasta do szpitala do laborka, tam krew..Tym razem brali z paluszka i nikomu tego nie polecam!!! nacięli jej paluszek i wyciskali krople krwi...nie muszę pisać, że płakała? kurczę, przecież w palcach jest milion zakończeń nerwowych, więc logiczne że boli jak skur...trodno, wytrzymała jakoś...Wyniki mieliśmy prawie za godzinę...Ja już z małą siedziałam u J siostry, a on odbierał wyniki i zawoził do lekarza. Niesttey ten nadal miał pacjentów i dopiero jutro przez tel mi coś może powie...Zapomniałam mu powiedzieć , że daję Hani granulki na apetyt...i nie wiem czy dalej podawać...
Za 2miesiące mamy znów zrobić jej taki bilans...wagi itp...No i koniecznie zrobić te testy. Poza tym Hania się dorbze rozwija...z tego co niby powinna, to nie chodzi tylko przy meblach...ale to pewnie nasza wina, bo woli chodzić trzymając nasze palce nie?

Wyszłam załamana...w głowie miałam tylko myśl, że ona na bank jest chora...i do tego za mała...aż mi łzy poleciały...Ale poem jakoś się wyciszyłam...Mam nadzieję, że wszytsko się ułoży pomyślnie i nie będziemy musieli robić tej diety..A na razie ma być bez glutenu, więc spieprzam szukać, czego nie ma jeść...No i mój mąż nie słyszy tv przez moje klikanie...pedał!

Jestem zmęczona jak nigdy...i wkur...na tych je....lekarzy...Kutasy! człowiek im mówi jak Abel krowie, że dzieciak nie przybiera, nie je..a oni mają w dupier wszystko......a! wizyta dziś 80zł...11zł krew...bankrut!!! i moje marzenia o zrobieniu czegoś dla siebie umarły śmiercią naturalną...

Idę...nie mam już siły....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 mar 2008, 23:42

Zborra trzymam kciuki .. no i Hanka poprostu bedzie zgrabna laską ... wiec nie ma sie co martwic .. ..
wiec czekamy na wyniki i wiesci ...

ja tez mowie dobranoc ....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 mar 2008, 23:54

a moja wlasnie poszla spac....i czytam tak Cie Zborra jednym tchem...i musialo byl zawrotnie...ale juz po wycieczce...i czekamy na wyniki testow....i 3 mamy kciuki zeby bylo dobrze i najlepiej bez diety :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ....a przy meblach zacznie chodzic....a nie robi tak jak sie bawi...?maya przy meblach bo za raczki nie chce i zaraz siada na pupe...ale zdrowy chodzik to sposob jakis jest...albo to Sikorki popychadlo tzw. jezdzik :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-13, 22:55 ]
aha no i Frydza...opisalas tu typowa 3 dniowke a tym akurat nie ma sie co przejmowac...pojutrze juz sladu po krostkach nie bedzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-13, 22:56 ]
a no i Massumi...hihihi jeszcze obchodzimy sie bez zeluale czasem jak Maya sie budzi z drzemki i ma glowe przykryta Misiem Pisiem to ma mokre wloski i potem sobie stawiamy :-D :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 mar 2008, 08:33

zborra nie załamuj sie ja mysle ze te wiadomosci nie sa najgorsze
wazne ze mała sie dobrze rozwija intelektualnie
wiesz jakby bya chora to jednak z tym rozwojem bylaby mocno do tylu
a ina umie najwięcej "pokazywanek" z wszystkich majówiątek
moja wogule nie umie pokazywac tych waszych roznych np jaki ma klopot
jest cudowną mądrą dziewczynka i ego sie trzymaj
ja mysle ze to nie celiakia a te wyniki to wiesz u dzieciaczka mogą sie dziac takie rzeczy
dobrze ze trafiliscie na madrego lekarza to najwazniejsze

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 mar 2008, 09:11

witam sie i ja...Maya wstaje ostatnio po 6.20...no co za czas na wstawanie :ico_zly: ...u nas szarawo a ta na nogach....idziemy cos zjesc i wpadne tu pozniej...pewnie dopiero jak mala pojdzie spac....i moc zyczonek dla Igusi Karolka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: !!!!

[ Dodano: 2008-03-14, 08:14 ]
Ewcik...jest mozliwpsc napisania Mayi na pierwszej stronie przez "y"????????

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 mar 2008, 09:31

dzień doberek. Moja panna budzi się z tatusiem o 6rano..........

GLIZDUNIA, oczywiście ze jest możliwość. Już to robię

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla mojego zięcia i dla Igusi z okazji skończenia 10miesiąca życia

[ Dodano: 2008-03-14, 08:32 ]
GLIZDUNIA, zrobione

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 mar 2008, 09:37

To my już dziękujemy za życzonka wszystkim i wchodzimy w kolejny miesiąć z katarkiem w jednej dziurce. Nocka tak jak pisałam nie była najlepsza, ale teraz mały świetnie siię bawi i nie widać po nim choroby więc myślę, że szybko uporamy się z tymi smarkami :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 mar 2008, 09:43

dal naszych kochanych solenizantów moc buziaków i slodkosci :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość