Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 mar 2008, 16:55

Dokarmilam Maye ziemniakiem z zoltkiem-bardzo lubi :-D i poszla spac...bo maruda nie do pokonania chyba przez te zeby :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 mar 2008, 16:56

Karol śpi więc i ja mogłam na chwilkę do Was. Karol z tym katarem maruda, że nie wiem i chyba wszystko na raz, chyba właśnie druga dwójka na dole się przebija, bo widze ją już, ale jeszcze nie czuję :-D i kupy odrazu idą takie żadkie, a ślinotok to już szkoda gadać. :-D Cały dzień więc zabawiam, gadam i cyckamy się :-D

Wiktorek przesympatyczny!!!! No własnie co on tam sobie trzyma.

GLIZDUNIA, zabawka super, a trochę czystego piasku w buzi nie zaszkodzi. Zresztą Maya mądra dziewczynka, jak jej będziesz tłumaczyć, że tego do buzi się nie bierze to i piaskiem się pobawi. Ja Kacpra szybko tego nauczyłam :-D Szkoda tylko właśnie, że ogrodu nie mam, co prawda działkę siostry mam do dyspozycji, ale za kozienicami, będziemy pewnie jeżdzić więc też coś planuję kupić, u nas jest giełda gdzie ściągają i sprzedają rzeczy z Niemiec, Holandi itp i pewnie tam coś okazyjnie kupimy.

A jeżeli chodzi o Haneczkę naszą to mnie się wydaje, że albo to alergia, albo taki efekt organizmu na dietę, może za dużo było jednak takich rzeczy nie dla malucha typu budyń, krowie mleko, parówki itp. I wystarczy teraz zastosować delikatną dietkę i wszystko będzie dobrze. No ale to moje zdanie, a ze mnie żaden fachowiec. Trzymam tylko kciuki żeby szybko wszystko się unormowało i nasza Karolina się przestała martwić.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 mar 2008, 17:04

Aaaaaaaaaaaa zapomniałam :ico_puknij:

:ico_tort: :ico_prezent: dla IGUSI I KAROLKA !!!

ladybird23 pisze:Wiktorek z pieknymi oczetami beda dziewczyny sie uganiac


Toż ON zajęty :ico_nienie: I odrazu od Uli :ico_buziaczki_big: dla naszego MENA :-D

[ Dodano: 2008-03-14, 16:11 ]
No i ogłaszam konkurs z nagrodami :-D pt. "CZYJE TO NOGI ???"

Obrazek
Obrazek

Dla osoby, która jako pierwsza poda prawidłową odpowiedź, atrakcyjna nagroda :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 mar 2008, 17:13

NoGI naszej Justynki :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko:

no a dla zainteresowanych ta zabawka powiem ze jest dostepna w Warszawie w sklepie Mothercare...w kazdym razie powinna tam byc :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-14, 16:14 ]
Massumi...marzy mi sie ta wasza drewniana podloga..ach...jak bede miala swoj domek to taka sobie wlasnie sprawie :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 mar 2008, 17:42

a moim zdaniem to nogi Miloszka :ico_oczko:

moja kruszyna znow poszła spac :ico_szoking: dzis w miescie spała 2 razy :ico_brawa_01: a teraz znow :ico_noniewiem:

glizdunia tak bede cos szyła, na pewno zakiet i rybaczki i długie spodnie, no i kupiłam materiał na bluzke, ale kupilam go tak duzo ze wyszłaby sukienka i nie wiem co mi tam jeszcze moja psiapsiółka poradzi, czy uszyje sukienke czy bluzke, w sumie tak kombinuje ze moge uszyc sukienke a jak nie bedzie mi potem przydatna to obetne na tunike.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 mar 2008, 18:06

Lady...no mysle ze pochwalisz sie pozniej efektem :-D

[ Dodano: 2008-03-14, 17:16 ]
tak dzis bawila sie Maya jak ja nakrylam...wejsc bylo latwo ale wyjsc sie bala i krzyczala na mnie zebym ja wyjela :ico_puknij:
Obrazek
Obrazek

a to jej slynne Misie Pisie...caly dzien je ciagnela ze soba :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 mar 2008, 18:27

Hej!!!

Ja życzę solenizantom dużo zdrówka i pysznego :ico_tort:

Obstawiam nogi Micha!!!

Wszystkie dzieciaczki cudowne!!!
Majci brawko za zębolka!!!
Hania maruda dziś...A ja ledwo żyję...Od rana na teleonie w sprawie tych badań ale nikt nie odbiera. Na noc musiałam wziąć tabletki uspokajające bo nie mogłam wyrztymać napięcia...Generalnie jestem w emocjonalnej rozsypce.
Gadałam z profesorem...Te wyniki wczorajsze są lepsze niż poprzednie...Ale zostajemy przy diecie, mamy wizyte za 2miesiace no i w tym czasie musimy zrobić te testy...

Idę, bo młoda urzęduje...Zęby chyba idą bo taka dziwna jakaś........

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 mar 2008, 18:27

glizdunia no to mała sobie znalazła niezłe miejsce zabaw.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 mar 2008, 18:35

zborra, Haneczka dziwna??? Dziwna, bo mamusia w rozsypce i pełna stresu. A wiesz jak dzieci wszystko czują, każde nasze emocje odbijają się na ich humorkach. Dobrze będzie zobaczysz, Haneczka będzie zdrowa. Ściskam i całuję Was mocno.

Ja też obstawiam nogi Miłosza!!!!! Fajne te nogi :ico_haha_01:

A na fotki May musze poczekać, bo coś wolno mi się otwierają :-D

[ Dodano: 2008-03-14, 17:50 ]
GLIZDUNIA, Maya z tą spineczką i misiami...............kocham ją!!! Mój Kacper też się nią zachwyca, szkoda że taki stary :ico_oczko: bo kto wie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 mar 2008, 18:57

No, śliczna jest z misiami...kochana..............

A ja jeszcze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo kupiłam na allegro pościel z ochraniaczem...6.03...dwa dni później J pisał tam, że mają podać numer konta i już zaznaczył jaki wzrór chcemy...11.03 przelał kasę, a dziś baba pisze, że szkoda że tak późno podaliśmy wzór, bo już go wycofali!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i jaki inny ma przygotować...To niech się wypcha! bo ja kupuję to co chcę, a nie co innego...I przez @ już znów płaczę, bo mi wszystko się pieprzy ostatni...no nic mi nie wychodzi...Nawet ta pościel...A tak mi na niej zależało, bo inna niż wszędzie..i nonono! sory, za bluzgi ale krew mnie zalewa..............

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość