Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

01 kwie 2012, 16:32

witam Was :-D
kingoza, Biniu super że już w domku jesteście :ico_brawa_01: jak ja Wam zazdroszczę :ico_wstydzioch:
Sylwia bardzo dużo dajecie teściom, naprawdę :ico_szoking: szkoda, że nie możecie się wyprowadzić gdzieś indziej, za taką kasę to rachunki i czynsz na bank byście popłacili..
rybka no, nie zazdroszczę cukrzycy, paskudztwa nie da się w ogóle unormować :ico_olaboga:
Ja byłam wczoraj u spowiedzi i kurczę, gdyby nie M to odjechałabym w kościele :ico_wstydzioch: M grzecznie stał w kolejce a ja siedziałam sobie i jeszcze trafiłam na jakiegoś beznadziejnego księdza co twierdził że muszę na godzinnej mszy wytrzymać.. a ja chwilkę jak stałam to pot ze mnie leciał i strasznie słabo mi było :ico_wstydzioch:
a tak poza tym to nadal w 2-paku jestem :ico_sorki: kupiłam dziś ten olejek rycynowy i zastanawiam się czy nie spróbować go wziąść :ico_wstydzioch: z jednej strony mam już dość ciąży, mały już ponad 4kg waży, w czw były 2cm rozwarcia, mi ciągle coś leci, brzuch twardnieje ale kurde normalnych skurczy brak :ico_zly: ale jak sobie pomyślę że niedługo będę bez brzuszka i ten łobuziak nie będzie się rozpychał to smutno mi się robi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

01 kwie 2012, 16:38

kochane czy takie lekkie promieniujace klucie w kroczu i na dole brzucha to mogą być jakieś skurcze ... z kuba miałam od razu mega wiec takie o nie są mi znane.. nie są częste kilka razy dziś miałam ...ale takie to nie do opisania

[ Dodano: 01-04-2012, 16:44 ]
asiab mój kuba też ulewal ... hmm ale nie pamiętam czy tak często..

asienko łap się za olejek :-) no ja dziś też ledwo w kościele wytrzymalam ...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 kwie 2012, 16:49

no i niestety nic nie możemy zrobić...
- przekichane :ico_olaboga:
Martwic sie mam tym ulewaniem ?
- absolutnie nie,nie zapominaj,ze ona trosze szybko wyciagnieta z brzusia,wiec moze jej tam w zoladeczku jeszcze sie nie domyka tak jak powinno,moj wywolywany byl w 42 TC a i tak ulewal i to az do 8 m-ca :ico_olaboga:
A jak ona ma taki apetycik,to co za duzo w brzusiu ma,to musi oddac :ico_oczko:
a tak poza tym to nadal w 2-paku jestem
- ja dzis o Tobie myslalam wlasnie,ze sie nie odzywasz :ico_nienie:
ale jak sobie pomyślę że niedługo będę bez brzuszka i ten łobuziak nie będzie się rozpychał to smutno mi się robi :ico_noniewiem:
- mi juz smutno nie jest,zdecydowanie wole zajmowac sie maluchem i z tego powody nie spac,niz przez te okropne bole bioder,masakra jakas :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

01 kwie 2012, 17:03

ja tez wole wstawac w nocy do placzacego malucha niz cierpiec z bolu :(

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

01 kwie 2012, 17:10

witam w niedzielę!
Kingoza I binius- witajcie wsród mateczek!!
Kingoza maelńka śliczniutka, taka drobna sie wydaje na tych zdjeciach. No i gratuluję szybkiego porodu :ico_brawa_01:
Asiab moja Ola tez ulewa ciągle, pomimo odbicia, czasami to z niej po prostu chlusta, myślę , ze to normalka, trzeba sie pomęcyzć, ciągle przebierac itp
ja tez wole wstawac w nocy do placzacego malucha niz cierpiec z bolu
_________________
tez tak myslałam, a teraz powiem szczerze to bym sie zamieniła;(
ale jak sobie pomyślę że niedługo będę bez brzuszka i ten łobuziak nie będzie się rozpychał to smutno mi się robi
_________________
mnie to uczucie dopadło po porodzie, wieć wiem co to znaczy

[ Dodano: 01-04-2012, 17:11 ]
mnie wczoraj dopadły takie bóle głowy i kiepskawe samopoczucie, ze sobie studia odpuściłam i mam dziś z tego powodu moralniaka:(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 kwie 2012, 17:26

ja tez wole wstawac w nocy do placzacego malucha niz cierpiec z bolu :(
- no bo najfajniej jest w ciazy tak do max polowy 8 m-ca,pozniej juz wlasnie brzusio ogranicza za bardzo - stac nie mozna za dlugo,chodzic tez nie,w nocy bola biodra,w dzien spojenie,czlowiek nachyli sie do buta,to juz sapie jak lokomotywa,przy skarpetkach to samo no i to okropne marudzenie sie wlacza :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ciągle przebierac itp
- ja Andrzejkowi kupilam sliniaki i do 8 m-ca zycia wszystkie fotki w sliniakach ma :ico_oczko:
tez tak myslałam, a teraz powiem szczerze to bym sie zamieniła;(
- no co Ty? Az tak Olka daje w kosc?
i mam dziś z tego powodu moralniaka:(
- ehhh,ja tez tak mialam jak na zjazd nie pojechalam ale ja najczesciej z tego powodu,ze noc wczensiej bylam na mega imprezie i odsypialam kaca,a Ty kochana masz mala coreczke,wiec moralnak nieuzasadniony :ico_nienie:

A Ciekawe jak Wisnia i impreza urodzinowa Zuzy :-D

Ja wlasnie pieke murzynka,bo mnie maz poprosil - chcial zebym na swieta upiekla,wiec stwierdzilam,ze upieke mu teraz a na swieta standardowo sernik i cos bardziej swiatecznego,niz murzynek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

01 kwie 2012, 17:32


poszedł Gucio za chałupkę
zdjął majteczki, zrobił kupkę
Guciu, Guciu - krzyczą dzieci
za chałupką się nie śmieci


powiedzialam kubie posikal sie prawie znalazłam w necie

[ Dodano: 01-04-2012, 17:42 ]
tez sliniakow uzywalam.... tez prawie kazde zdjecie w sliniaku :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

01 kwie 2012, 18:35

Bry niedzielnie

mi dziś znowu kawałek czopa wypadł, jak tak bedzie po kawałku raz na 2 tyg wypadać to może za miesiąc urodze :ico_haha_02:

asiab, nie przejmuj sie ulewaniem, może być przejedzona przecież, pozatym wiekszość dzieci ulewa, a jak coś to są takie zageszczacze, które można używać nawet karmiąc piersią :ico_sorki:

iw_rybka, ojjj murzynka bym zjadla :ico_sorki: ale mi apetytu narobiłaś :ico_olaboga:

Sylwia, dobry wierszyk :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

01 kwie 2012, 18:58

agasio napisał/a:
tez tak myslałam, a teraz powiem szczerze to bym sie zamieniła;(
- no co Ty? Az tak Olka daje w kosc?
niestety tak, kolka i jeszcze raz kolka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 kwie 2012, 19:06

tadam :-D

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 61#5705861

[ Dodano: 01-04-2012, 19:07 ]
kolka
- kurcze,wspolczuje :ico_olaboga: A starszaki tez mial kolke?

[ Dodano: 01-04-2012, 19:08 ]
Ancurek urodzila wczoraj przez CC,maly oddycha sam ale lezy w inkubatorze,zeby sie dogrzac i daja mu kroplowke,zeby masy troszke nabral :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-04-2012, 19:09 ]
Gusia - zapraszam na murzynka :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość