Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 wrz 2007, 20:25

Moje dziecię zjada wszystko i w każdej ilości, chyba że coś wyjątkowo mu nie posmakuje.
Ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adusi

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 wrz 2007, 21:36

widze ze problemy z jedzeniem to nie tylko u nas :ico_noniewiem: a gotuje już dawno dla wszystkich,Kacper nie ruszy słoika,on nie lubi takich papek
Bożenko ale fajnie masz z tym Antolkiem Twoim :ico_brawa_01: ze wcina wszystjko,mój kiedys też taki był,wszystko zjadał i dużo,nie mówie że teraz ma jesć ogromne ilosci ale to co on je to :ico_olaboga:

Matikasia co robie,zapoznaję sie narazie z syt.szkoły,problemami uczniów,rozmawiam z nauczycielami,wychowawcami,jestem nowa i nic nie wiem o tych uczniach narazie,pomału to dopiero 5 wrzesień,to jest wioska i mało dzieci,tam nie ma nie wiadomo jakich problemów,ale gagatki też są niezłe,choc niewielu,ale to i dobrze
do niczego jest to że nie mam nawet własnej kanciapy,siedze w pokoju nauczycielskim i na przerwie to nawet nie mam gdzie porozmawiać z uczniem jak zajdzie taka potrzeba,jak cos zbroi,bo podczas lekcji pokój pusty zwykle

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 wrz 2007, 21:54

bozenka74, mój Tosiek tez kiedys tak jadł...ale ostatnio coś mu nie idzie, to znaczy jada zdecydowanie mniej...a przeciez duużo spala :ico_noniewiem:
do niczego jest to że nie mam nawet własnej kanciapy,siedze w pokoju nauczycielskim i na przerwie to nawet nie mam gdzie porozmawiać z uczniem jak zajdzie taka potrzeba,jak cos zbroi,bo podczas lekcji pokój pusty zwykle

:ico_zly:
To rzeczywiście nie zaciekawie..osobne miejsce, pomkój dla pedagoga szkoły jest niezbędny... żeby móc skupić myśli na konkretnym dziecku, a dziecko na tym co mówi...

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 wrz 2007, 21:57

Maggie, nie zapeszając mój Antoś przechodził tez fazy takiego niejedzenia, ale krótki i przeważnie towarzyszył temu upał albo nowe ząbeczki. Teraz ma prawei komplet bo 16 i ciepło poszło sobie więc wcina wszystko, a jesli chodzi o słoiczki to tylko jednej firmy - innych nie rusza.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 wrz 2007, 22:04

Bożenka, mój Antoś w upały...(chociaż w tym roku było ich u nas mało) też ma gorszy aopetyt...no nic zobaczymy , nie będę się tym za bardzo martwić...staram się mu ciągle cos tam "podtykać" z głodu nie umrze.
Ważne że owocki wsuwa :one:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

05 wrz 2007, 22:21

Dobry wieczorek :-) :-) Ja znowu ''słomiana wdowa''więckorzystam z kompa póki mogę :-) :-) Ale duzo piszecie i nie wyrabiam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: A więc na początku-pozdrawiam wszystkie nowo przybyłe mamusie i ich dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasiekk i Ala ,gratuluje pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kasiekk ,a kim Ty jestes z zawodu ,zaintrygowałas mnie?
Matikasia duzo zdrówka dla Mateuszka i nareszcie dla Was przespanych nocy :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Meggie -jezeli Antos przybiera na wadze ,nie spada z wagi ,jest żywym ,pogodnym dzieckiem to nie martwiłabym sie tak bardzo ,że nie chce jeść tyle ile bysmy my mamy chciały :ico_oczko: :ico_oczko: Dziecko samo podświadomie wie ile mu potrzeba i ile chce zjeść.Ja miałam tak samo z Kasią ,zreszta do tej pory mam ,jest typowym niejadkiem :-) :-) Ale widocznie je tyle ile chce i jest dobrze :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: W sumie zawsze mówię ,że Bartosz teraz nadrabia za dwoje :-D :-D :-D Ale bedzie dobrze ,nie martw się :-) :-)
Marzenko ,a jezeli chodzi o szkołę ,przedszkole to nawet nie wiesz jak ten czas Ci ZLECI ,a juz bedziesz ją odprowadzała do przedszkola ,szkoły..... :ico_oczko: :ico_oczko:Ja do tej pory pamietam ,tak jakby to było wczoraj ,jak trzymałam Kasię zaraz po urodzeniu na rekach i mówiłam :kiedy Ty urosniesz?A moja panna ma juz 8 lat.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 wrz 2007, 22:33

Dorcia Antoś ...może nie jest pulpecikiem i troszkę bużka mu się wydłúzyła (ale nie zapominam o tym że teraz kiedy chodzi, biega, spala bardzo dużo) ...ale dobrze przybiera na wadze :ico_oczko:
a jak zdrówko Bartoszka?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 wrz 2007, 22:37

no a mi sie wydaje że mój spadł z wagi :ico_noniewiem: musze go zważyć jutro

Dora skończyłam pedagogikę opiekuńczo-resocjalizacyjną :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-05 ]
i na buzi troche zmizerniał,to nie tylko ja to widze :ico_noniewiem: w piątek pójdziemy do lekarza,bo jutro ide ze sobą

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 wrz 2007, 00:33

witajcie, ja jak zwykle żadko zaglądam, ale teraz będzie trochę lepiej, bo jak Marzenka w pkolu to ja podczas drzemki Radusia będę miała chwilę żeby tu zajrzxeć, a nie tylko późną nocą :ico_wstydzioch:
ivon fajnie ze jesteście z córcią - tak się jakoś złożyło, że wątek zdominowali panowie, więc z ochotą witamy kolejne małe panienki :-D
tak czytam o zasypianiu Waszych dzieci i dziękuję Bogu za moje... lenistwo :ico_wstydzioch: bo tak wyszło, że łóżeczko Radka stało w dużym pokoju i po kąpieli wkładałam go do środka, gasiłąm światło i szłam spać do sypialni :ico_szoking: nawet nie sprawdzałam, czy zasnął :ico_wstydzioch: wychodziłam z założenia, że skoro nie ryczy to śpi :ico_oczko: i treaz też dzieciaki po kąpieli kładę do łóżek, blokuję Radkowi zejście z łóżka poduchami, gaszę światło i mówiąc "dobranoc" wychodzę z pokoju. Dopiero po jakiejś godzinie wchodzę i sprawdzam czy śpią i czy przykryci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

06 wrz 2007, 08:03

ello :-D
No mnie wlasnie cos korci zeby kupic Guli takie dorosle lozeczko,ale nie wiem jak ja bedzie z zasypianiem :ico_noniewiem:
Dora1, dzieki :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość