Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 lut 2010, 15:36

Martalka, hehe no rzeczywiście te pytania mogą być wkurzające :ico_oczko:
I są, oj są!
Jak codziennie idąc po bułki słyszysz: I co? jak się czujesz? A kiedy w ogóle ty masz termin?
A w 8-9 miesiącu to już plaga :ico_haha_01: Tak jakby pytają, żeby pytać.
A pod koniec: O jeszcze nie urodziłaś??? :ico_zly:

Ja też mieszkam na wsi :) Mam uczniów (na korepetycje) z tejże wsi. Więc wieść pójdzie, o ile już nie poszła :ico_noniewiem: :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 lut 2010, 17:12

Martalka, spokojnie, olej ich :ico_oczko: tak to juz jest kiedy ludzie mają nudę we własnym życiu osobistym, to muszą żyć wydarzeniami z życia innych. Owszem, to nieco przekracza pewne granice prywatności, dobrego tonu i taktu, ale na takie zachowania nie ma niestety leku :ico_nienie: To musi być we krwi :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 lut 2010, 18:16

Starałam się olewać, teraz jeszcze nie muszę, i oby jak najdłużej ;)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 lut 2010, 19:27

o jeszcze nie urodzilas to chyba najbardziej mnie wkurzalo :ico_zly: no jak widac jeszcze nie :ico_haha_01: to po co to pytanie :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 lut 2010, 21:54

Dziewczyny, no co Wy? Naprawdę ludzie potrafią zadawać takie pytania? :ico_szoking: Jak mnie ktoś coś takiego zapyta, to chyba odpowiem: "chwileczkę, zaraz sprawdzę" (zerkając na brzuch) :ico_puknij:
A swoją drogą natknełam się dzisiaj na interii przypadkiem na artykuł o tym, że wg jakichs tam najnowszych badań australijskich naukowców - kobiety w ciąży wcale nie tępieją :ico_puknij: ... no coments... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 lut 2010, 22:46

Julchik, potrafią zadawać i zadają takie pytania :ico_haha_01:
Ja to jeszcze rodzę praktycznie w dniu terminu (Bartka dzień po, Damiana 2 dni przed). A jak jakaś mama np. 10 dni przenosi i słyszy to "jeszcze nie urodziłaś?", to chyba zaraz ją skurcze biorą :ico_haha_01:
No nic, przeżyjemy i to.
A potem będzie z kolei: "ooo, to pani nie ma czerwonej kokardki??? tfu tfu na psa urok"
"a nie za gorąco mu/jej?", "a nie za zimno?", "a nie udusi się w tej chuście?" itd :ico_olaboga: No, ale grunt to podejść z humorem albo! omijać znane nam wścibskie babska z sąsiedztwa :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-02-07, 22:07 ]
Heej, a tu co takie pustki???????????? :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

08 lut 2010, 10:13

Ojoj... no pustki pustki, no to stawiam na zachęcenie dla wszystkich pyszną :ico_kawa: (kto tam na co ma ochotę) - może zrobi się jakiś ruch :ico_oczko:

mmarta, cudne zdjęcie Igi! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 lut 2010, 11:34

No cudne zdjęcie Igi :D

Ja idę sobie kawkę zapodać. Dzięki julchik za kubeczek :-D

Powiem Wam, że zaczynam świrować i zupełnie się o takie skłonności nie podejrzewałam :ico_haha_01: Wieść o dziewczynce obudziła we mnie straszną niecierpliwosć. Nie wiem co mam z sobą zrobić ;) Czuję się podobnie jak przy mojej pierwszej ciąży, gdy wiecznie chodziły mi po głowie plany wyprawkowe, literatura dot ciąży, dzieci i porodu, itp. A przyznać muszę, że nie poszaleję z wyprawką, bo chyba wszystko mam :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emilly1975
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2228
Rejestracja: 11 sty 2009, 11:13

08 lut 2010, 12:01

Dziewczyny, no co Wy? Naprawdę ludzie potrafią zadawać takie pytania
Mnie chyba najbardziej denerwowały /denerwują pytania dotyczące pci: " a wiesz co będziesz miała?" Odpowiadam wtedy ;"Noooo,dziecko"...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

08 lut 2010, 12:30

Martalka, ale takie swirowanie to chyba nawet jest miłe co? :-) Myślę, że po dłuższym namyśle, ale lepiej - po zwiedzeniu sklepu z ciuszkami dzieciecymi (dziewczecymi) dojdziesz jednak do wniosku, że coś tam (co tam wpadnie w oko) koniecznie miec musisz! :-D

emilly, fajna odpowiedź. Myślę, że pytaniu o płeć natychmiast towarzyszy pytanie o imię :ico_haha_01: itd...

Ja w miniony weekend odwaliłam kawał niezłej roboty. Dzisiaj niosę kolejną cześć pracy do redaktorki, a mniej więcej za tydzień do promotora. No i rozpoczynam kolejny etap, którego nie cierpię niejbardziej - podliczenia i wyciąganie wniosków, unaukowanie całości :ico_zly: , ale muszę przebrnać i przez to.

A jakie pomysły macie na obiadek? Bo ja ostatnio coś natchnienia w tym kierunku nie mam żadnego i najchetniej bym zalała zupkę chińską, ale się przed tym powstrzymam :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość