anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

15 kwie 2010, 16:39

zastanawiam czy całkiem nową osobę wprowadzać czy tylko na te dwa dni szukać :ico_olaboga:
lepiej dla dziecka aby caly czas ta sama byla a nie na zmiane, przynajmniej moim zdanie
a rajstopki ubieracie pod spodnie?? :ico_noniewiem:
moja rastopy i sukienke a dzisiaj suknie obrzygała to za kare w samych rajstopach :-D

ale u nas lato, nawet wiayerek cieply, wlasnie przyszlam do domu bo sie zgrzalam w domu chlodniej

dzisiaj pojechalismy na miasto i po 20 min musialam qwracac bo mala dala popisa dla babci, tak sie darla ze tesciowa cala sie trzesla z nerwow bo nie mogla uspokoic :ico_szoking: a ja wzielam i ona sie wtulila we mnie i po 2 min spala :-D
nie wiem ale czy taka mala i rozumie ?? ale ja pisze chaotycznie ale mala taka maruda na rekach mi skacze

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 kwie 2010, 16:47

u nas tez sie dzisiaj ocieplilo :-D sloneczko swieci, az milo bylo wyjsc na spacer :ico_brawa_01: ale przy 12 stopniach upalu jeszcze nie bylo :ico_oczko:
Kiara ma dzisiaj powtorke z dnia wczorajszego, strasznie marudna, spac nie chce, nawet na spacerku moze z 15 min. pospala... Wyczytalam, ze tak kolo 14 tygodnia dzieci moga sie strasznie marudne robic i ze moze to potrwac nawet do 19 tygodnia :ico_olaboga:
ona sie wtulila we mnie i po 2 min spala
biedna babcia :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 kwie 2010, 18:14

u nas tez super pogoda

na spacerku bylismy z 2godz a maly tez za duzo nie pospal bo moze z 20min ale wazne ze nie marudzil :ico_oczko:
Wyczytalam, ze tak kolo 14 tygodnia dzieci moga sie strasznie marudne robic i ze moze to potrwac nawet do 19 tygodnia :ico_olaboga:
:ico_olaboga:

Marcel jakos strasznie marudny nie jest, najwyzej wieczorami troche pomarudzi :ico_oczko:
tak sie darla ze tesciowa cala sie trzesla z nerwow bo nie mogla uspokoic :ico_szoking: a ja wzielam i ona sie wtulila we mnie i po 2 min spala :-D
nie wiem ale czy taka mala i rozumie ??
rozumiec moze nie rozumie ale nie ma jak u mamy :ico_haha_02: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 kwie 2010, 18:51

A moje dzieci posnęły o 18 :ico_szoking: ciekawe czy na noc!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 kwie 2010, 20:43

A moje dzieci posnęły o 18
niezle :ico_oczko:

Marcel wlasnie usnal, ja zrobilam male porzadki w jego garderobie bo dzisiaj znowu kilka ciuszkow dokupilam :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

15 kwie 2010, 20:44

A moje dzieci posnęły o 18 :ico_szoking: ciekawe czy na noc!
moja tez juz spi a syn sie pakuje od godziny do szkoly :ico_zly:

pozniej znowu poszlysmy na podworko i mala znowu spala, chyba po tej szczepionce taka marudna a na dodatek ma siniaka na nodze po ukuciu :ico_placzek: no ale plus ze duzo spi w dzien wyjatkowo, po 18 poszlysmy do domu bo wiatr sie jakis zimny zrobil a o 20 juz znowu spala :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

15 kwie 2010, 21:01

Witam dziewczynki,

CO do tej grzeczności dzieciaków...to uważam, że najgorzej jest kiedy rodzice nie są zgodni przy dziecku. Na przykład z moją siostrą było tak że mama niepozwalała a tata pozwalał...wybuchała kłótnia...a mała to wykorzystywałą...
teraz ma prawie 20 lat jest nieznośna :ico_olaboga:

Ustaliliśmy z mężem że nawet jeśli dziecku czegoś zabronię (np wyjścia do kolegi) i zrobię to niesłusznie to mąż mnie przy dziecku poprze a potem na osobności przedyskutujemy jeszcze raz ten temat.

inia to życzę powodzenia :-) jeśli właśnie tego chcesz to napewno będzie dobrze :-)

Shiva - wybaczam :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Piotruś robił dziś kupkę 3 razy :ico_noniewiem: postanowiłam że jak zrobi jeszcze raz to jedziemy do lekarza, bo ja się nie znam...
Ale nie płacze, ładnie się bawił :ico_oczko:

ehh próbuje ściągać mleko na to wesele...wcale nie mam na nie ochoty ale pobędę ze 2 godz żeby mąż się nie czuł jak kawaler :ico_oczko:

dobrej i spokojnej no i długiej nocku :-)

[ Dodano: 2010-04-15, 21:07 ]
też się pochwalę:)
Obrazek

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 kwie 2010, 21:13

anusiek ale masz przystojniaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

postanowiłam że jak zrobi jeszcze raz to jedziemy do lekarza, bo ja się nie znam...
3 kupki to jeszcze tak w miare :ico_oczko:
nasza pielegniarka mowila ze dziecko na cycu moze zrobic i 10kupek dziennie, a rownie dobrze przez tydzien moze nie robic wogole :ico_noniewiem:
Marcel ostatnio tak co drugi dzien robi

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 kwie 2010, 22:09

anusiek, dalas linka z info o urzadzeniu,ktore rozpoznaje kiedy mamy plodne,wiec Ci napisalam,ze balabym sie tylko na tym polegac :ico_oczko:

Pruedence, super focia i faktycznie oryginalna koszulka :ico_brawa_01:


anetka607, no czasem dzieci tak reaguja na szczepionke :ico_olaboga:

leona - ja kombinezonu juz nie zakladam,tylko polarkowa bluze i kocyk,no i kapa na gondole,jak jest cieplo,to kapy nie zakladam.Sprawdza sie ta metoda,zeby dziecku ubierac jedna warstwe wiecej niz sobie,no i wez poprawke,ze malec lezy bez ruchu,dlatego kocyk sie przydaje :ico_brawa_01:
ale u nas lato, nawet wiayerek cieply, wlasnie przyszlam do domu bo sie zgrzalam w domu chlodniej
- u nas dzis to samo :ico_haha_02:
Wyczytalam, ze tak kolo 14 tygodnia dzieci moga sie strasznie marudne robic i ze moze to potrwac nawet do 19 tygodnia :ico_olaboga:
- jejku,a dlaczego?

Pruedence, a jak u was w Kraowie?Przygotowania ruszyly,podobno komorki wam wylacza w niedziele :ico_olaboga:
Ustaliliśmy z mężem że nawet jeśli dziecku czegoś zabronię (np wyjścia do kolegi) i zrobię to niesłusznie to mąż mnie przy dziecku poprze a potem na osobności przedyskutujemy jeszcze raz ten temat.
- my tez umowilismy sie,ze nie bedziemy podwazac autorytetow sobie nawzajem.
Piotruś robił dziś kupkę 3 razy :ico_noniewiem: postanowiłam że jak zrobi jeszcze raz to jedziemy do lekarza, bo ja się nie znam...
- a wy na samym cycusiu?Moja Zuzka normalnie roi 3-5 kupek,jak zrobi jedna to sie zaczynam zastanawiac-dlaczego?

Slczne zdjecie :ico_brawa_01:

U nas nawet,Zuzia juz troszke marudna na rehabilitacji,zawsze pod koniec tygodnia jest juz zmeczona :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 kwie 2010, 22:16

dalas linka z info o urzadzeniu,ktore rozpoznaje kiedy mamy plodne,wiec Ci napisalam,ze balabym sie tylko na tym polegac
to chyba byla barbapuppa :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-15, 22:23 ]
ale wazne ze nie marudzil
mi trafila sie mala marudka :-) ale moj tata mowi, ze ja tez bylam rozkrzyczanym niemowleciem :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: za to pozniej bylam bardzo spokojnym dzieckiem i nastolatka, mam nadzieje, ze Kiara pojdzie w moje slady :ico_oczko:
bo dzisiaj znowu kilka ciuszkow dokupilam
to jest bardzo przyjemne zajecie, hehe, ale obiecalam sobie, ze nastepne ciuszki kupie dopiero latem :ico_oczko:
też się pochwalę:)
i masz kim :-)
anusiek napisał/a:
Ustaliliśmy z mężem że nawet jeśli dziecku czegoś zabronię (np wyjścia do kolegi) i zrobię to niesłusznie to mąż mnie przy dziecku poprze a potem na osobności przedyskutujemy jeszcze raz ten temat.
- my tez umowilismy sie,ze nie bedziemy podwazac autorytetow sobie nawzajem.
tez juz o tym myslalam, zeby ustalic taka zasade z mezem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość