Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

07 maja 2010, 13:21

Bcian :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

07 maja 2010, 13:29

Hej dziewczyny :-) U mnie dziś nawet ładna pogoda, na szczęście nie pada i słoneczko zaczyna się przedzierać :-D
Dziś na obiadek planuję ugotować młodą kapustkę :-D i karkóweczkę na którą nie mam jeszcze pomysłu. Ale najbardziej nie mogę się doczekać kapustki. Powoli zaczynam przygotowania na 1 Komunie córki, i bladego pojęcia nie mam co ugotować :ico_szoking:

Zapomniałam jutro mam USG :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie się cieszę, że zobaczę dzidziusia i może to co ma między nózkami :-D

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

07 maja 2010, 14:24

martaraz, ty jako jedyna nie podalas mi terminu porodu, i nie ma cie na naszej liscie na 1 strone :ico_nienie: czy mozesz to zrobic??
my bylismy z zuza pol godziny na dworze pospacerowac ale mnie juz zaczely lapac skurcze i wrocilismy, polozylam sie i jest ok, na szczescie nie bralam dzis no-spy bo nie musialam leze dzis caly dzien na luzku :ico_oczko: ale fajnie, zuzi nawet tez sie podoba bo lezy ze mna, ale caly dzien laca bajki w tv ale co tam.
bcian- za kolejny tydzien :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-05-07, 14:25 ]
moj synek dzis bardzooo ruchliwy caly czas sie wierci :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-07, 14:27 ]
mloda kapusta hmmmm pycha, moj maz jest mistrzem w jej robieniu, ale mi smaka zrobilas..

ja na bigos mam ochote taki kwasny, ja lubie z samej koszonej kapusty ale michal nie wiec robie z takiej i takiej i chyba zrobie na weekend.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

07 maja 2010, 14:36

ja juz tez kupilam mloda kapustke ale zamierzam zrobic na niedziele golabki w pomidorkach, ja dzisiaj na obiad mam ziemniaczki pieczone i cos do tego, a na deser mam bezy i truskawki , zrobie mezowi niespodzianke i zrobie bezy na to trskawki zmiksowane i smietanka i posypane orzechami i czekolada :-D , tak sobie wymyslilam.Mnie dzisiaj bola wiezadla od macicy(chyba tak to sie nazywa), bo jak szybko wstane lub kichne to mnie wszystko boli
a bogos kwasny tez uwielbiam

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

07 maja 2010, 16:01

Hejka!
Dziewczyny za Wasze kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas dziś brzydko :ico_zly: Cały czas pada. Chyba z tych nudów zrobie sobie drzemkę :ico_spanko:
Mam nowe zmartwienie-pęcherz mi nawala :ico_olaboga: chyba po tej infekcji wyszło w drugą stronę :ico_placzek: Do apteki nie chce mi sie iść a mąż do 22 w pracy. Chyba wytrzymam do 22 potem kupie sobie Urinal. A tak będę biegać co 5 min. do wc :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 maja 2010, 17:02

No móje dziecko wczoraj mi powiedziało "mamusiu chciałem Ci zrobić przyjemność" oczywiście tym obcięciem sobie włosków nożyczkami :ico_haha_01:

Dona miłego wypoczynku życzę!
Basia u mojego Antka też nie ma szans ze snem och już nawet nie pamiętam kiedy to było, jak sobie tak dwie godzinki dziennie spać...bardzo szybko z tego wyrósł :ico_noniewiem:
i nawet jak Sebo przylozyl ucho do brzucha to slysza
:-D no prosze jaki ma dobry słuch :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
zuza zdrówka córce życze...
mój synek też sie rozchorował, na szczescie gorączki nie ma ale katar, kicha i jeszcze do tego chyba kaszel się zaczyna :ico_placzek:
także witaminki i syropki w ruchu!
bcian za Twój 21 tydzień :ico_tort: :ico_brawa_01:
Zapomniałam jutro mam USG :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie się cieszę
ale fajnie, Martuś zazdroszczę że juz będziesz wiedziała i widziała maleństwo, trzymam kciuki &&&
Chyba z tych nudów zrobie sobie drzemkę :ico_spanko:
Tobie to dobrze! :ico_haha_01:
Trzymaj się kochana i uważaj na siebie, czyli co pęcherz przeziębiłas?

A ja tez mam zmartwienie, moja dzidzia coś mało się rusza, juz sama niewiem czy tak ma być, czy dzidzia poprostu jest tak mało aktywna ...
jak Wy piszecie że tak Wasze fikają, to zaczynam się denerwować...pamiętam że Toluś był aktywny, ale nie pamiętam czy tak w 19 tygodniu, czy pózniej... :ico_placzek:
Ja w tej ciazy jestem taka spięta zestersowana, niewiem jak wytrzymam do końca...
:ico_wstydzioch:
i niewiem dlaczego tamta ciaże przeszła na luzaka... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

07 maja 2010, 17:15

Chyba tak-przeziębiłam :ico_noniewiem:

Magdalena_82, a z tymi ruchami nie panikuj jeszcze :ico_nienie: masz czas i wiesz o tym dobrze :ico_oczko: po 20 tygodniu na bank rozszaleje Twoje maleństwo. 19 tydz. to jeszcze za wcześnie aby malenstwo bylo az tak aktywne. Ja Teraz jestem 24 tyg. i tez mam wrazenie ze moj bąbel tak mało jest aktywny ale nie można każdy przypadek do kogoś porownywać. Każde dziecko jest inne :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

07 maja 2010, 18:03

No pewnie twoje dziecko nie musi wcale szaleć bo może być leniuszkiem,każde jest inne.
Martaraz my robiliśmy devolaie,kotlety mielone z pieczarkami,schabowe z serem i ananasem,udka pieczone chyba,do tego sałatki,ciasta,napoje,itp.
U nas po południu po17 zaczeło padać.
Ja rodze niby 19września

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

07 maja 2010, 18:48

witam
wróciłam ze szpitala
z niedzieli na poniedziałek dostałam ataku kolki nerkowej i wylądąwałam na 5 dni w szpitalu, podali mi 3 kroplówki rozkurczowe i zastrzyk przeciwbólowy i obserwowali przez 5 dni
wystraszyłam się nieziemsko...ale wszystko wróciło do normy, wyniki mam ok, z dzidzią wszystko dobrze, mam duuużo do nadrobienia na forum...nie wiem czy dam rade

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

07 maja 2010, 19:00

Tweety dobrze ze juz ok, martwilysmy sie o ciebie , trzymam kciuki za reszte ciazy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość