ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 mar 2008, 22:13

Hania swietna, Maja swietna :ico_brawa_01:
glizdunia jak tak spojrzałam na tych fotkach na to wasze mieszkanko to juz wogole zgłupiałam, bo myslałam ze wy macie osobno kuchnie, a tu widze ze chyba razem z salonem :ico_noniewiem: i wyobrazałam sobie ze Mayi łózeczko i wasz komp sa w jakims małym pokoju :ico_noniewiem: ale widze ze ładnie macie rozplanowane :-)
zbora po twoim ostatnim poscie uswiadomiłam sobie ze trzeba by było rozgladnac sie za jakas sukienusia na roczek :ico_olaboga: nie mam jeszcze zadnej koncepcji w co wystoje moja ksiezniczke :ico_noniewiem:

a Mili sie bawi w strongwoman, bo jak wstaje przy krzesłach np to najpierw chwyta za nozki ciagnie do siebie, tam gdzie jej pasuje, a potem łaskawie wstanie :ico_haha_01:

to ja tez sie juz zegnam..dopatrze na " taniec z..." i ide :555:
a zatem :516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 mar 2008, 22:23

Lady...bo zdjecia byly pomieszanie...te z polaczona kuchio-salonem to u Arka kuzynki bylo a my mamy kuchnie osobna tak wiec dobrze myslalas....no a pokoik malutki bardzo ale po przemeblowaniu lepiej caly uklad funkcjonuje... :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

16 mar 2008, 23:16

Maycia i Hanusia boskie, nie mogę sie napatrzeć na te słoneczka, mój śpika już od 19 ciekawa jestem kiedy się obudzi ale podejrewam że około 24, tak więc mam jeszcze 2 godzinki no to może je wykorzystam na spanko, kurcze dziewczyny trzymajcie kciuki bo jak dobrze pójdzie to od połowy kwietnia będę miała pracę... taką w domu owszem będę musiała gdzieś wyjeżdżać na spotkania ale te wyjazdy to max 2 razy w tyg, a tak to praca w domu przy papierzyskach, jejku jakbym chciała żeby wzystko ułożyło się po mojej myśli, jeśli tak będzie to w sierpniu czeka mnie kupno drugiego samochodu.... no ale do tego czasu to jeszcze ho ho i trochę :-D a tymczasem mówię dobranoć i do zobaczenia jutro :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 mar 2008, 23:34

No Lady, czas ucieka...trzeba czegoś poszukać...
Kate zagadkowa jesteś, ale powodzenia i oczywiście trzymam kciuki!!! za wszystko...bo ja w Was nadal wierzę...........choć w swoim przypadku też tracę już siły i jakoś na poprawę się nie zanosi...nie wiem jak to zmienić......

Idę już, ale generalnie dziś mam ochotę obejrzeć Pasję...leci za godzinę na 1...tym razem się nie kładę...bo znów usnę i nonono zbita...
dobranoc!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 mar 2008, 23:46

A mnie Karolek katarem zaraził :ico_chory: :ico_olaboga: Czuję się fatalnie więc idę do łóżeczka dziś grzecznie. Dobranoc....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 mar 2008, 23:52

Kate...no to 3 mam kciuki za powodzenie Twoich planow!!!!!!!!!!!a praca zapowiada sie zachecajaco!
Maya tez juz poszla spac...dzis o przyzwoitej porze :ico_oczko: ...wyszalala sie dziewczyna i nawet super dzis jadla...tylko musi byc odpowiednio glodna.....a slinotok ma taki ze szok...szyja czarna od lapania kurzu na sline....az do pepka ma mokro :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-16, 22:54 ]
Sikorko...lecz sie nam!!!za duzo calowania z Karolkiem chyba :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 mar 2008, 00:49

Witam, wpadłam tylko na chwile bo w weekend szkola i jakos czasu brak, a teraz siedze na nocce i umieram... jestem taaaaaaaaaaaaka zmeczona...

Zbora zdjecia czadowe - luknelam tylko na tą stronę...

[ Dodano: 2008-03-17, 05:47 ]
Ja za godzinke koncze prace wiec wpadlam powiedziec Dzień dobry

troche pospalam na fotelu i w sumie to lepiej sie czuje, .

jutro mam dniowke i na pewno jutro was wiecej poczytam, obiecuje...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 mar 2008, 07:53

witam witam
no to dałyście czadu, ponad 70postów przez weekend, ale udało mi się przeczytać wszystko My po weekendzie przedświątecznym u moich rodziców, na święta jedziemy do teściów. Alicja rozszlała się nam na dobre. Raczkuje jak opentana, staje przy wszystkim co nie ucieka (próbowała przy psie moich rodziców, ale uciekł) no i próbuje stać bez trzymanki. Narazie trwa to kilka sekund.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 08:49

Witam sie i ja...pobudka o 6.00 wiec slabawa jestem ...ale wstalam bo Maya budzila mnie.....calusami...dostalam 3 buziaki wiec wstalam :ico_haha_01:

Ewcik,Gratuluje postepow Alicji...no to teraz zaczal sie czas kiedy nasze dzieci zaczynaja broic...hihihi...fajnie...bedziesz miala jeszcze wiecej ruchu ktorego i tak masz pod dostatkiem :-D
Zborra...a przypomnialo mi sie zeby pochwalic Hanie za grzecznosc....Maya w zyciu nie dala by sobie tak ubierac dlugo bucikow jak to widac na fotkach-bo takie zapieca to trzeba zapiac nie...,my ledwo ca na rzepy dajemy rade przykleic :ico_puknij:

i mam prosbe ,czy ktoras z Was moze mi powiedziec czy w H&Mie sa body dla dzieci zapinane pod szyją?musze gdzies takie kupic a u nas same bez zapiec i Maya ma cyce na wierzchu bo jest dla nich za chuda....na dlugosc sa wszystkie dobre ale ten dekolt :ico_olaboga: ....juz nas cos bierze jak ja ubieram w to.....wiem ze H&M robi raczej dluzsze i waskie ciuszki wiec mam nadzieje ze cos znajde a ze mam 1,5h drogi autem do tego sklepu to nie chce jechac w ciemno,a na stronie nie moge sie znalezc :ico_zly:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 mar 2008, 08:49

witam kochane ale rzescie sie rozgadały
ja nie wchpodzila bo jakos czasu malo
biegałam wczoraj po miescie za jakas suknia na wesele ale kich a straszna
jedną znalazłam na bazarku nawet ale kobieta chciala za nia 450,- :ico_szoking:
toż ja w monari kupie taniej
a zreszta w zyciu nie dam 450,- za kiecke ktora zaloze raz

mała nawet grzeczna ale teraz to juz na noc je 90ml i koniec nie wmusisz jej wiecej
zaciska usteczka i juz

kamizela ty nie miej wyrzutów ze podrzucasz małęgo tesciowej
ja mam wyrzuty zenie podrzucam bo nie mam takiego zaufania
chcialabym sie przekonac ale poki co nie moge
a w weekend znowu tak mnie wkurwila ze mam dosyc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość