Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 gru 2008, 18:29

śliczny Piotruś GRATULACJE!!!!

o przeziębienie teraz nietrudno aczkolwiek u nas spokojnie, pewnie chwilowo :ico_oczko: cho Adrian tak dziwnie chrząka czasami- może to jakiś koklusz :ico_noniewiem: w sumie to nawet nie wiem jqak wygląda kolklusz :-D

dzisiaj Julka sama przeszła lekko ponad kilometr i wcale nie była zmęczona :ico_szoking: z rykiem wkładałam ją do wózka
do tego ona nie chodzi tylko biega :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 gru 2008, 19:38

a ja zabieram sie za porzadki, a potem bede piec pierniczki :-D Ukrainski poszedl srednio, ale nic tam

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

10 gru 2008, 20:02

Kasia1983 Piotrus jest boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak popatrzyłam sobie na niego to zachcialam miec drugiego dzidzia,taki malutki i śliczny!!!!

Aga no to niezla Julka jest w pokonywaniu dluuuugich dystansow..pewnie bedzie dobrze spala po takim wysilku i nonono???Ja Neline tez musze zabrac na pozadny wybieg :ico_oczko:

Anita mnie tez rozklada...mnie gardlo napierd... o9krutnie i tez zapomnialam jak to jest bo bylam chora w tamtym roku :ico_olaboga: Milej zabawy w piatek :ico_brawa_01:

Ania no to mials poranek nie powiem!!!Ja ostatno nie moge sie obudzuc rano...pol godziny zajmuje mi dojscie do siebie i otworzenie na doibre oczu...dobrze ze A wstaje do parcy i zajmuje sie Nelka w czasie przygotowan bo ja mnie wiem... :ico_noniewiem:

Jnaiolek co tam ukrainski jak tu zaraz bedzie piernikowa uczta :ico_oczko:

A ja zostalam pochwalona na seminarium :-D Po swietach juz zaczynam pisac prace, napisze ja i bedzie z glowy :-D Jutro zapisuje sie w koncu na to prawko bo wstyd mi juz zyc bez mozliwosci prowadzenia pojazdow :ico_wstydzioch: :ico_oczko: Wolam dzis Nelinke dop kuchni a ona wola przez caly przdpojkoj ideeeee...tak sie usmialam!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 gru 2008, 20:31

martuunia1, gdzie sie zapisujesz na prawko i ile placisz? ja sie zaczynam rozgladac bo wynegocjowalam dofinansowanie od mamy.Z pierniczkami musze czekac bo zapomnialam kupic maslo i czekam az Marun wroci. Poki co zrobilam mydelka rozano-owsiane niestety nie udalo mi sie kupic barwnika i kolor ma jak to bialy jelen ale pachnie roza, ma kawalki platkow z rozy i platki owsiane

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

10 gru 2008, 21:53

Ja dzisiaj też piekłam pierniczki. Tak więc na razie o doktoracie zapomniałam. Mam nadzieję tylko, że pierniczki skruszeją. W zeszłym roku piekłam 3 tygodnie przed czasem, a i tak były dobre na drugi dzień swiąt. A, najwyżej będą dobre na sylwestra.
Super Janiołku, że ukraiński możesz odhaczyć. Pruedence ja też mam problem z wstaniem, a wstaję około 6.30. Muszę tak wstać, żeby zdążyć zrobić Amelci sniadanie i wyszykowac ją do żłobka. Niby nie jest daleko, ale korki makabryczne.
Anitko zazdroszczę wyjścia. Super sprawa.
Martuuniu gratulacje decyzji co do prawka.
Ech, to z Julci prawdziwy sportowiec.
Ja też umieram. Gardło mnie boki jak już nie bolało od nie wiem kiedy. Boję się, ze to początek anginy, bo boli przy przełykaniu. Zimno i w ogóle jakoś tak paskudnie. Boję się, że zarażę Amelkę, a ona łapie wszystko, co tylko możliwe. Kolejny ząbek nam wyszedł, tak więc jest już 11. I wiecie co, ona chyba będzie bez dwójki na górze, bo nawet nie widać odrobiny zawiązka, niczego.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 gru 2008, 21:57

Yvone pisze:I wiecie co, ona chyba będzie bez dwójki na górze, bo nawet nie widać odrobiny zawiązka, niczego.
moja kolezanka tez tak miala, ale gdyby mi nie powiedziala to sama bym nie zauwazyla. W oczekiwaniu na Marka zjadlam lukier :ico_szoking: mialam jeszcze troszke pierniczkow od kuzynki Marka wiec je polukrowalam :-D a to co zostalo zjadlam, w sumie to byl moj pierwszy lukier w zyciu - nie wiedzialam ze to takie porste :ico_oczko: W ogole od urodzenia Lenki przezywam nowa fascynacje swietami, od pewnego momentu nie lubilam swiat a teraz szaleje.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

10 gru 2008, 22:23

Yvone moze jeszce wyjdzie ta 2czka...ja na gardlo pije piwo wlasnie :-D ...wiesz myslalm ze w piatek bede we wrocku ale niestety nie :ico_placzek:

Janiolek ja zapisuje sie albo na mackiewicza albo na pradnicka koszt miedzy 1150-1300 :ico_olaboga: ale trzeba zrobic bo od nowego roku bedzie jeszcze drozej...jak robisz ten lukier?

A co Nelinka dzis uczynila??A zrobila kupe do wanny podczas kapieli!!!Boze daj mi sile :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 gru 2008, 22:48

martuunia1, na krupniczej dla studentow jest za 1100zl, widzialam ostatnio jak przechodzilam.
martuunia1 pisze:A co Nelinka dzis uczynila??A zrobila kupe do wanny podczas kapieli!!!Boze daj mi sile
Lence tez raz sie zdarzylo, calkiem niedawno, a ja glupia myslalam ze cos wpadlo do wanny :ico_oczko: na szczescie to byl maly bobek.
Lukier robilam taki najzwyklejszy - cukier puder i ciepla woda. Proporcje ok. 100g cukry na duza lyzke goracej wody (tak bylo w [przepisie a ja zrobilam na oko) do cukru wlewasz powoli wode az do uzyskania jednolitej masy.

[ Dodano: 2008-12-10, 21:49 ]
Zastanawialam sie dlaczego pan psor od historii (ktorego bardzo lubie, zeby nie bylo) tak kocha mowic o rolnictwie i znalazlam tytul rozprawy habilitacyjnej:Kwestia agrarna w polityce rosyjskiej Partii Socjalistów-Rewolucjonistów w latach 1901-1908,

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

10 gru 2008, 22:52

Janiolek tylko ja bym wolala kolo domku gdzies bo na dojazd trzeba doliczyc dodatkowy czas a ja go nie mam :-D
Ten lukier to banalnie proste :-D
Jutro jedziemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moze sie wyspie w koncu :-D

[ Dodano: 2008-12-10, 21:55 ]
moze kocha prace na roli :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 gru 2008, 22:59

Ale w sumie 1150 to nie duza roznica wiec luz. Kurcze wlasnie boje sie co bedzie po nowym roku, nie wiem jakie dokladnie maja byc te podwyzki, ale jak beda jakies ogromne to to prawko bedzie drozsze od naszego auta :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość