Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

07 maja 2010, 19:05

Tweety123, super ze wróciłaś w końcu do Nas :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za Wasze zdrówko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 maja 2010, 20:10

Dzięki dziewczyny od czasu do czasu potrzebuje chyba takiego "kopniaka myślowego" :ico_haha_01:

PS hihi położyłam się niedawno wstałam a jak lezałam to dzidzia zaczęła się cudownie kręcić, aż się śmiałam i wzruszałam, Boże nie ma cudowniejszego uczucia....w czasie ciazy :ico_brawa_01:
jak się położyłam na plecach to miałam wrażenie, jakby brzuszek troche się w pewnym momencie uniósł..ale chyba to wrażenie...a może...(!?!) :ico_haha_01:


Tweety o rety to poważna sprawa, trzymaj się, nie przejmuj się forum, wypoczywaj kochana :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-07, 20:11 ]
Ja juz nie mogę doczekać się 12 maja, normalnie żyję tym dniem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

07 maja 2010, 22:12

Hej.
Termin porodu mam na 9 września, także możecie umieścić mnie na swojej liście :-)
U mnie do południa było ładnie i ciepło, ale po 15 jak zaczęło padać tak pada do tej pory :ico_zly: Jeszcze jak na złość samochód mi padł i ani rusz, ale dobrze że weekend nadszedł i mężuś przyjechał, także mam drugi i na zakupki mam czym jechać :-D
Wizytę mam na 11.20 więc jak tylko coś będę wiedziała to dam wam znać :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

08 maja 2010, 06:41

dzięki dziewczyny

brakowało mi formum, leżałam na oddziale patologii ciąży i nasłuchałam się przez te kilka dni, wróciłay "stare" myśli bo leżałam salę obok w której moja córeczka odeszłą...
ale myśl o Tomeczku i nowym Maleństwie podnosiła mnie na duchu

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wasze kolejne tyg

ja tez jade z rodzinka na komunie mojego chrzresniaka, prezent kupiony melduje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

08 maja 2010, 08:40

Tweety rozmiem cie doskonale, ja mam pierwsze zajecia w SR na patologii ciazy tam gdzie lezalam z pierwszym malenstwemi az mnie zmrozilo jak to uslyszalam
ja wczoraj mialam jakby skrcze w dole brzucha, nie panikuje ale w srode napomne lekarzowi o tym niech mi sprawdzi szyjke macicy
wczoraj maluch wieczorem byl cicho mam nadzieje ze wszystko ok
mnie pogoda pod psem ,Sebo po pracy zje obiad i jedzie na przeglad samochodu wiec znowu caly dzien sama, ale za to wieczorki mamy wspolne

[ Dodano: 2010-05-08, 08:41 ]
Aaaaaaaa i zawazylam ze moje dziecko nie reaguje na slodycze, za to jak zjem cos slonego to jest jazda

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

08 maja 2010, 10:02

Witam Was!
No dzis trochę lepsza pogoda :-) Zaraz zabieram sie na wycieczkę z mężem na rybki. Namówił mnie niby na godz. zobaczymy bo ja na pewno dłuzej nie wytrzymam :ico_oczko:
Aaaaaaaa i zawazylam ze moje dziecko nie reaguje na slodycze, za to jak zjem cos slonego to jest jazda
Mój bąbel tak samo nie reaguje na slodycze tylko na ciepłe obiadki jak zacznę już jeść to zaczyna mnie pukać :ico_haha_01:
leżałam na oddziale patologii ciąży i nasłuchałam się przez te kilka dni, wróciłay "stare" myśli bo leżałam salę obok w której moja córeczka odeszłą...
Rozumiem Twój ból:( Ja jak leżałam 2 razy szpitalu to miałam serdecznie dość. Przy drugim moim poronieniu caly czas płakałam a mój mąż jak przyszedł do szpitala to już całkiem sie rozklejałam. Dlatego bałam sie ze trzeci raz mnie to spotka a ja już tego nie przyżyję. Ale nuczyłam sobie mówić i to mi zawsze pomagało "co ma być to niech będzie-żadne siły tego nie zmienią". I POMAGAŁO!!!
TAkże Tweety będzie dobrze ja to wiem i trzymam kciuki!!!

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

08 maja 2010, 11:16

Ja sprzątam

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

08 maja 2010, 11:27

Martaraz pewnie siedzi w gabinecie :-)

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

08 maja 2010, 12:51

Witam się

córcia ma anginę no i oczywiście przepisany antybiotyk,gorączkuje cały czas powyżej 38 ,ale mam nadzieję że antybiotyk w końcu zacznie działcac i gorączka ustąpi,

wczoraj przed 17 zajechałam jeszcze na pocztę sprawdzic czy przypadkiem paczka nie przyszła ( z ta wyprawka która wylicytowałam) i pytam panią w okienku a ona na top że sprawdzi i co okazałao sie ze jest ,przyszła z popołudniowa dostawą ,ale się ucieszyłam :ico_haha_01: .nie mogłam sie doczekac kiedy ją otworzę :ico_brawa_01: ciuszki są przepiękne ,dużo ładniejsze niż na zdjęciach a dodatkowo pani dołożyła 9 rzeczy gratis

Tweety dobrze że miałaś fachową opiekę ,uważaj na siebie takie kolki lubią powracac ,ale trzeba byc dobrej myśli i napewno juz wszystko będzie ok :-D

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

08 maja 2010, 14:00

Hej.
Jestem bardzo szczęśliwa wszystko jest OK, maleństwo rozwija się prawidłowo, fajnie machało rączkami.....no i okazało się że to prawdopodobnie dziewczynka :-D Mój mąż trochę się zawiódł bo już imiona dla chłopca wybierał, ale teraz zaczyna się cieszyć choć ma jeszcze nadzieję, że to może pomyłka :-D
Zuzab oby twoja córeczka szybko wyzdrowiała.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość