Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 kwie 2012, 09:58

- i tego wlasnie w remontach nie lubie najbardziej,kit z tym balaganem,sprzataniem ale najgorsze jest to,ze nigdy nie mozna sobie zaplanowac ile sie wyda,bo zawsze po drodze cos wyskoczy :ico_olaboga:
no właśnie, też tego nie lubię, ale co zrobic :ico_olaboga:
Tutaj ojciec dostaje 10 dni roboczych wolnego po porodzie a u nas pewnie wypadnie jeszcze majowy weekend wiec Jot posiedzi troche w domku i juz mu zapowiedzialam, ze tym razem, klade sie do wyra na pare dni i guzik mnie wszystko obchodzi, bede tylko lezec, karmic i podziwiac male cudo :-) To moje ostatnie rodzicielstwo wiec chce zapamietac ten okres noworodkowy i cieszyc sie nim tyle ile tylko mozna :-)
i tak trzymaj niech się ojciec do czegoś przyda, a nie będzie lenił się na kanapie!!
W końcu zakładam że po to to wolne żeby właśnie pomóc, bo odpoczywac to on akurat nie ma po czym, bo nie rodzi i w ciąży nie chodzi to niech choc pomaga :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 10:23

bede tylko lezec, karmic i podziwiac male cudo
- mila perspektywa :-D
za rozpoczecie 38 tygodni! :ico_szoking:
ale super ,gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mi dzis learz na wizycie powiedzial,ze jestem juz w 36 TC,wiec moge rodzic,jak chce i nie mam sie martwic,inkubator juz raczej nie grozi,bo dzidzia zdolna do funkcjonowania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mi sie dizs znowu Szymek snil,taki malutki i kochany z blond wloskami dlugimi :ico_oczko:

A Zuzka moja dzis z mezem zostala jak pojechalam rano i maz zachwycony,bo mowi,ze nie plakala jak wyszlam i chodzila za nim krok w krok - on do lazienki,Zuzka za nim,poszedl rozpalac w piecu,Zuzka za nim,poszedl na sniadanie,Zuzka mu na kolanach usiadla i zjedli razem parowki,po sniadaniu dala sie ubrac elegancko i poszli film na kompie ogladac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak ogladali,to musial ja tulic i kolysac :ico_oczko:
Mysle,ze jak pojde do szpitala,to nie mam sie czego obiawiac,dadza sobie rade - zwlaszcza,ze juz tesciowa bedzie,wiec obiadek im zrobi,posprzata,wypierze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 kwie 2012, 10:37

zwlaszcza,ze juz tesciowa bedzie
jak ja Ci zazdroszczę takiej teściowej :ico_brawa_01:
i tak trzymaj niech się ojciec do czegoś przyda, a nie będzie lenił się na kanapie!!
uwielbiam Twoje podejscie do sprawy :ico_oczko:
Jak myśmy remontowali to tez masa nieprzewidzianych wydatków. Budżet zaplanowany, a przekroczony o nie wiem ile :ico_olaboga:
Dzień dobry wogóle, noc do doopy, nie spałam os 2:30 :ico_placzek: , potem jak małż wstawał do pracy to wtedy mi się zachciało, ale ile mozna przy dziecku :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 kwie 2012, 11:12

Myszka_ napisał/a:
i tak trzymaj niech się ojciec do czegoś przyda, a nie będzie lenił się na kanapie!!
uwielbiam Twoje podejscie do sprawy :ico_oczko:
no wlasnie widze, ze myslimy podobnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mama_zuzi1980 napisał/a:
za rozpoczecie 38 tygodni! :ico_szoking:
ale super ,gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mi dzis learz na wizycie powiedzial,ze jestem juz w 36 TC,wiec moge rodzic,jak chce i nie mam sie martwic,inkubator juz raczej nie grozi,bo dzidzia zdolna do funkcjonowania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki :ico_brawa_01:
A Ty rowniutko 2 tyg za mna :ico_brawa_01:

Siedze z henna na brwiach,a co do porodu trza piekna byc ;-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

03 kwie 2012, 11:12

witam :-D
wielkie :ico_brawa_01: dla gusi
asienka trzymaj sie kochana .. kiedy wybierasz sie do lekarza :ico_pocieszyciel:
mama zuzi a mi w szpitalu taka jedna baba( matka dziewczyny ktora byla ze mna na sali) mowila ze po kazdym cycowaniu trzeba odbijac dziecko a ja potem meczylam moja mala i ja wybudzalam tym poklepywaniem i od nowa cyc w ruch :ico_sorki: a potem jak jej sie nie odbijalo kladlam na boczku i czasami sama sobie bekla a czasami nic i nic sie jej nie stalo .. ani nie ulala tylko ladnie spala :ico_sorki: teraz ja pionizuje , glaszcze po pleckach i czekam chwilke a jak sie jej nie obije to klade na boczku jak juz pisalam i wszytsko cacy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 11:12

iw_rybka napisał/a:
zwlaszcza,ze juz tesciowa bedzie
jak ja Ci zazdroszczę takiej teściowej :ico_brawa_01:
- no ja bym sobie tez zazdroscila,bo kobieta jest zlota - przeciez jak ja jezdzilam z malutka Zuzka na turnusy,to ona pracowala jeszcze i np jak wyjezdzalam na 3 tygodnie,to ona w pracy rypala non stop - zeby swoje pol etatu wyrobic i przyjechac z Sopotu tutaj do Andrzejka,a jak wracalam - siedzialysmy miesiac w domu i znowu jechalysmu na 3 tygodnie i tak przez rok czasu :ico_sorki: A jeszcze,zeby mi ulatwic aklimatyzacje w domu,zebym miala czas na pranie po tch 3 tygodniach,to mialam gotowe obiady pomrozone,zeby tylko ziemniaki obrac i juz obiad gotowy,ona pojdzie od razu do nieba :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A mloda tez nie jest jakos bardzo,ma juz 63 lata :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 11:16 przez iw_rybka, łącznie zmieniany 1 raz.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 kwie 2012, 11:13

w ogole patrze na moj suwaczek, to jakby nie moj :ico_szoking: nie moge uwierzyc nadal ze niedlugo zostane mama po raz 3 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 03-04-2012, 11:15 ]
Widzisz Rybcia, i taka kobieta fajna i jeszcze dobrze syna wychowala, naprawde to rzadko sie zdarza :ico_sorki: :ico_brawa_01: Tylko podziwiac!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 kwie 2012, 11:16

witam!!!

ja od razu stawiam :ico_tort: :ico_tort: bo moje dziecko dzis konczy 2 lata, kurcze sama nie wiem kiedy to zlecialo.

nie mam sily na nic. nic mi sie nie chce i jestem juz mega zmeczona.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 11:18

ze niedlugo zostane mama po raz 3 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
- no mi juz ten szok mija,mnie teraz taka fala milosci zalewa,maluszek snil mi sie 2 noc z rzedu i jakos taka zakochana jestem na maksa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
i jeszcze dobrze syna wychowala,
- no ja wlasnie mowilam,ze takiego meza,to tylko taka kobieta mogla wychowac,szkoda,ze ja juz wiem na pewno ,ze taka nie bede :-P

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 kwie 2012, 11:24

haha, ciekawa jaka ja bede. W twoim przypadku to chociaz tescia beda mialy fajnego haha skoro ty zamierzasz zolza byc :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość