Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

26 sie 2007, 11:17

boże normalnie jestemw szoku,ja nic jeszcze nie mam kupione i nie wiem co mam kupic,tyle wydatków i jeszcze teraz to przedszkole matko skąd na to brac kase..

[ Dodano: 2007-08-26, 11:19 ]
wiecie o co mam obawy czy bedzie wołał siku i kupke. no i jak to bedzie ze spaniem teraz w domku to nawet trzy godzinki spi...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 sie 2007, 13:06

u nas jesli chodzi o spanie to nie ma problemu bo Zuzka bardzo rzadko spi w poludnie ,prawie wcale

aga216, to masz problem ,bo moze albo tyle nie spac w przedszkolu ,albo w domu moze dosypiac

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

27 sie 2007, 21:00

i pierwsze koty za ploty :-) bylo bardzo rewelacyjnie ,na koniec Zuzka odstawila mi taki placz ,ze szok ..dlaczego ? bo nie chciala isc do domu tylko zostac w przedszkolu :ico_oczko:

wogole w domu calu czas byla bardzo grzeczna i tylko sie pytala kiedy pojdziemy do przedszkola i czy dzieci beda :-) potem w autobusie nawet sie nie wiercila tylko prosciutko siedziala :-) miala nawet plecaczek a w srodku papcie :ico_haha_01: w drodze do przedszkola to moje dziecie zapomnialo jezyka w buzi ,prawie milczala jak grob :-) :ico_oczko:
oczywiscie jak tylko weszlismy na sale to od razu poszla do zabawek i miala gdzies co mowi pani :ico_oczko: jakos trudno ja bylo zmobilizowac by chociaz na chwilke usiadla :ico_oczko: potem to juz wszystkie dzieci sie rozbiegly po sali i bawily sie ...az byl jeden chlopczyk dosc agresywny ,to Zuzi probowal zabrac zabawke (ona sie nie dala),to ja mocna dwa razy popchnal (az sie poplakala )to uderzyl i to naprawde mocno :ico_olaboga: doslownie to dziecko mialo gdzies to co matka do niego mowila ,potem zabieral kredeczki i ani myslal dac innym ,jak juz poszedl z matka do domu to nagle byla taka cisza i dalej juz dzieci ladnie sobie rysowaly
Zuzia sprowokowana przez chlopca zdecydowanie bronila swego i mowila mu ze tak nie wolno ,ze sie brzydko zachowuje ,ze nie da mu zabawki ,ze ma oddac itp :ico_olaboga:
jeszcze nie moge z wrazenia ,ze matka doslownie za wczasu nie zwalczyla u niego takiej agresji ,ale byc moze tak w domu moze byc ...az starch sie bac

teraz pojde z nia dopiero w piatek ,a przez te dni to maz bedzie z nia chodzil i mam nadzieje ze bedzie dobrze ,oczywiscie tez porozmawialam z nia ze w tym tygodniu bedzie krociutko w przedszkolu a potem to jak tata rano zaprowadzi do pozniej ja odbierzemy .. .. zobaczymy na ile to zrozumiala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 sie 2007, 17:58

mal widze że ty pierwsze koty za płoty,ciekawe co tu bedziemy pisac za tydzien jak sie w koncu zacznie,,,

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

28 sie 2007, 20:30

aga216, a no zobaczymy :ico_oczko:

dzis juz nie plakala jak wychodzili z przedszkola czyli jakos rozmowa poskutkowala :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 wrz 2007, 15:57

bo ja bym w jednorazowce kapcie niosla
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

jestes niesamowita :-D

maluszek jeszcze w piatek trochge zaczepial dzieci ale matka za nim jak za pieprzem chodzila wiec nawet nie zdarzyl nikogo zaczepic :ico_oczko:


a caly tydzien przeszedl nam bardzo spokojnie ,jakos udalo m i sie wytlumaczyc Zuzi ,ze teraz chodzi do przedszkola na krotko i juz wie ze w poniedzialek bedzie na dlugo :ico_oczko: sama jestem ciekawa jak ona to przetrzyma
wazne ze ma ochote chodzic ,zobaczymy za dwa tygodnie czy tez tak ,bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 wrz 2007, 17:06

a my w poniedziałek idziemy na ósmą,piżamka papcie i podusia gotowa... :ico_olaboga:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 wrz 2007, 20:16

u nas nie trzeba miec pizamki ,ale podusia juz jest w przedszkolu ,taki jasiek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

02 wrz 2007, 13:29

ale fajnie przetrzkolnie sie tu zrobilo , moja Olunia nie poszla w tym roku , troche mie szkoda bo ona bardzo by chciala do dzieci , jak chodzil Piotrus to ona czesto nie chciala wyjsc , raz to nawet pani z grupy Piotrusia musiala ja na dul odprowadzic bo ona za nic nie chciala sie ruszyc , no mysle ze jakos to przetrzymamy , a moze jak sie uda to od polowy semestru ja przyjma :ico_noniewiem:
jak narazie posiedzi z mamusia w domku :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

03 wrz 2007, 20:37

Lady, wszystko ma swoje zalety i wady :ico_oczko: a najgorsze i wada jest to ze trzeba za to placic a wiadomo jak to jest :-D :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość