aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

25 lip 2015, 13:54

Skuteczność suplementów jest w większości przypadków znikoma - co prawda niektórym osobom mogą pomóc, ale mało kto ma takie szczęście. Zadaniem suplementów jest jedynie wspomóc odchudzanie, np. przyśpieszając spalanie tłuszczu w czasie ćwiczeń (środki z l-kartyniną) - samo zajadanie się suplementami (mam na myśli te legalne) nie doprowadzi do spadku wagi, a przynajmniej nie do takiego, jakiego oczekujecie. Konieczna jest zmiana diety (choćby niewielka) i trochę ruchu.

Edyta08
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2015, 09:06

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

08 sie 2015, 09:18

Mi pomagają tabletki Therm Line fast+dieta+2litry wody dziennie niegazowanej+bieganie i zgubiłam 5kg w miesiąc,jeszcze mi 5 kg do zgubienia zostało.

magiotka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2015, 14:35

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

15 sie 2015, 21:00

Zamiast faszerować się mało skutecznymi suplami - warto zainteresować się tym co jemy.
Zredukować do minimum przetworzoną żywność w menu oraz gazowane napoje, na rzecz warzyw i owoców. To nie jest skomplikowane, a zaprocentuje nam to ładniejszą cerą, szybszą przemianą materii. Żadna tabletka nie pomoże nam schudnąć bo nie ma takiej mocy sprawczej :( to tylko puste reklamy. I co najważniejsze, to ruch dużo ruchu, albo ruchu tyle ile możemy tylko wygospodarować w ciągu dnia.

zolza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2015, 13:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

30 sie 2015, 17:27

Te wszystkie suplementy są nic nie warte. Zamiast się tym faszerować należy pić zielona herbatę, dużo wody, i pamiętać o uzupełnianiu magnezu.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 wrz 2015, 15:52

Warto zwrócić uwagę na suplement o nazwie Piperyna. Wyczytałam, że jest bardzo zdrowy, pomaga wyrównać równowagę w organizmie, a poza tym wpływa korzystnie na odchudzanie. Któraś z Was może ją stosowała?

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

15 wrz 2015, 10:39

Te wszystkie suplementy są nic nie warte. Zamiast się tym faszerować należy pić zielona herbatę, dużo wody, i pamiętać o uzupełnianiu magnezu.
to nie jest tak że nie działają. Zanim się zdecydujemy na którykolwiek z nich powinniśmy zorientować się jakiego jest to typu suplement. Niektóre z nich działają wyłącznie w połączeniu z ćwiczeniami cardio - tak zwane termospalacze lub l-karnityna. Inne utrudniają przyswajanie kalorii i ograniczają apetyt. Tutaj to wszystko zostało fajnie rozpisane. Oczywiście nie możemy zapominać o regularnym ruchu... wtedy szybciej spalimy zbędne kilogramy.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

18 wrz 2015, 12:39

woda z cytryną, a nie jakieś chemiczne preparaty:)

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

23 wrz 2015, 15:09

Suplementy są może i dobre, trzeba jednak pamiętać o odpowiednim odżywianiu się, to dzięki radykalnym dietom jestem teraz na dicopegu. Pamiętajcie że fatalnie takie głodówki wpływają na układ trawienny.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

04 paź 2015, 21:36

Słyszałam o pozytywnym działaniu oleju kokosowego. Któraś z Was korzystała z niego w celach żywieniowych?

Awatar użytkownika
kolalola90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2015, 10:08

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

08 paź 2015, 10:18

Znalazłam ciekawy artykuł na temat suplementów i odchudzania portfela!
Suplementy diety wspomagające działanie odchudzania to czysta biologia. Oczywiście nie wszystkie preparaty są jednakowo skuteczne, a część z nich to po prostu placebo. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie, aby suplement faktycznie odchudził nasze ciało, nie tylko portfel.
http://dlakobiet24.pl/suplementy-diety- ... chudzanie/

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość