Awatar użytkownika
Emag61
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:55

Re: Gdzie na wakacje?

22 lut 2016, 14:55

Jeszcze nie mam planów. Zobaczymy co życie przyniesie. :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Gdzie na wakacje?

22 lut 2016, 23:38

odpisuję na wątek, bo w sumie już powoli można coś planować :) tym bardziej, że wakacjować można przez cały rok, a nie tylko w sezonie ;) ja w tym roku marzę o wakacjach w Gruzji, aby przejechać ją wzdłuż i wszerz z plecakiem :) pochodzić po górach i pobyczyć sę nad morzem.
Masz na myśli jakąś taką objazdówkę? Widziałam trochę ofert i niektóre nawet ciekawe, ale znalazłam coś lepszego, z odrobiną adrenaliny i posmakiem przygody, jak poszperałam w no limits. Zobacz sobie - Off-road po Gruzji http://www.itaka.pl/no-limits/gruzja/of ... 2&childs=0 -prawie 1500 km łącznie. To musi być dobre! :)

Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: Gdzie na wakacje?

23 lut 2016, 13:03

mój przyjaciel co i rusz urządza sobie szalone wycieczki rowerowe po Europie i od niedawna również Skandynawii, a ja strasznie mu zazdroszczę, jak oglądam potem zdjęcia na Fejsie z miejsc, gdzie był i co widział. nabieram wtedy ochoty na wyjazdy.
i za każdym razem udaje mu się to zrobić przy niskich nakładach finansowych.

jeżeli jeszcze kiedykolwiek wyjadę, na pewno będzie to rejon górski, uwielbiam góry, ten klimat i widoki, mogłabym chodzić godzinami po najtrudniejszych szlakach i podziwiać tereny, w których nie ma śladu po obecności człowieka. tylko wtedy mam poczucie absolutnej wolności.
nad morzem byłam raz i nie cierpiałam tam przebywać, z większych zbiorników wodnych o wiele bardziej wolę jeziora.

marzy mi się wycieczka na Islandię, ale nie pogardziłabym też Holandią, Belgią, Danią, Francją, Szwajcarią, Kanadą, Japonią - kto wie, co życie przyniesie, może uda mi się zwiedzić jakąś część krajów z tej listy :)

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Gdzie na wakacje?

24 lut 2016, 15:02

Widziałam ostatnio faje oferty All Inclusive z TUI w miare dobrych cenach. Myślę jeszcze nad Turcją lub Bułgaria, co byście poleciły ? :ico_noniewiem:

baranek99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2016, 20:01

Re: Gdzie na wakacje?

27 lut 2016, 01:58

Zarezerwowane dwa tygodnie w Tunezji :-D .Zapowiadają się super wakacje,po nieudanych ubiegłorocznych.

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Gdzie na wakacje?

01 mar 2016, 12:29

Do Tunezji z jakim biurem się wybierasz i do jakiego miasta ?

eDomPolska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2016, 17:17

Re: Gdzie na wakacje?

04 mar 2016, 05:45

Widzę, że zastanawiacie się nad Tunezją. W takim razie sprawdźcie oferty tych noclegów http://www.edom.pl/noclegi/tn/tunezja Być może coś Wam wpadnie w oko.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Gdzie na wakacje?

19 cze 2016, 13:52

Ja też chce jechać w tym roku do Tunezji i szukam tak inspiracji :D nie wiem co tam zwiedzać, co zobaczyć. Słyszałam, że mają mega dobre jedzenie. Opowiecie jak tam jest? Ktoś kto tam był oczywiście.

kornelka1337
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2016, 13:17

Re: Gdzie na wakacje?

20 cze 2016, 13:22

Ja uwielbiam aktywne podróże w góry, pod namiot itp. Na pewno w tym roku też na takiej wycieczce wyląduję :) Namiot nowy niedawno kupiłam więc czas na jakiś wypad :)

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Gdzie na wakacje?

20 cze 2016, 14:48

Namiot namiotem im starsza jestem tym cenie sobie jednak większy komfort. A jak mam dzieci to juz w ogóle. Wolę prywatne kwatery, żebym ja miała spokój i nikomu tupanie czy wrzaski pociech nie przeszkadzały.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość