Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 mar 2007, 13:44

z tego co napisali w gazecie to miała w reku nożyczki lekarskie i w trakcie wyciągania wenflonu dziecko zaczeło ulewać i się zachłysnęło i ponoć przy podnoszeniu dziecka te nożyczki sie zacisneły na paluszku, straszne co to maleństo musiało przejść :ico_puknij: . Mały własnie wstał więc znikam. A-ha Lemonii nie wiem jak u ciebie ale u nas w małej miejscowości jk ktoś biega to wszystkim wydaje się to dziwne i pukaja się w głowę :ico_zly: , więc fundłyśmy soboe z mamą ORBITEK, :-D ciekawe jak nam będzie sie ćwiczyło, będziemy miały go w poniedziałek więc zdam relację :-D

[ Dodano: 2007-03-15 ]
mam nadzieje że na lato zdąże schudnąć :ico_oczko:

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

15 mar 2007, 17:49

Aleście się rozpisały.
Jak wspominałam Mama jest u nas od niedzieli, więc nie mam kompletnie czasu na TT, zwłaszcza, że pół dnia spędzamy na spacerach :-)

Lemonii - wychowawczy jest bezpłatny. Jeśli dochód w rodzinie nie przekracza 504zł na jednego członka wtedy przysługuje zasiłek wychowawczy z Mopsu - ok. 450zł miesięcznie.
No ale trzeba się na niego "załapać", pffff ...

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Sabinka ostatnio śpi bardzo różnie - czasami budzi się co 3h, a kilka dni temu przespała ciurkiem 8h (chwila godna zapamiętania! :ico_brawa_01: )

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 mar 2007, 20:35

witam
ja tez nie mam czasu na tt ostatnio bo ciagle sie ucze i ucze i bleeeeee
jeszcze tydzien i koniec!!! i moze uda sie mi sie miec jeszcze z dwa tyg kolejnej laby!
nathanek zakatarzony ale juz walczymy z katarkiem ... ostatnio szleje na bouncerze takiej sprezynce co sie w drzwiach zawiesza mowie wam suoer rzecz ie radosci hihii wczoraj tanczylismy z synkiem do muzyki ... cudnie podskakiwal nie wiem czy macie cos takiego w pl bo dziewczyny na polonii nie wiedzialay co to myslaly ze hustawka a to jest baoncer dla dzieciaczkow od 3 miesiaca jesli trzymaja glowke prosto i ma usztywniane plecki...
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 mar 2007, 22:01

świetna rzecz, rzeczywiście ja tez myślałam, że to huśtawka.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

15 mar 2007, 22:02

Maja no to kurcze beznadziejnie z tą historią paluiszka... pidulek... ale wiesz w szpitalach też takie rzeczy się zdarzają i jeszcze gorsze także mi się wydaje ze nie ma miejsca gdzie nie wychodzi do wypadków, tyle że w Fem,inie nie da rady nic więcej zrobic no i trzeba do szpitala jechać jak coś jest nie tak... całe szczeście ze u ans wszystko się dobzre potoczyło... a wogóle to ciuekawa jestem która to pielęgniarka była? tzn jak wygladałą bo po nazwiskach ich nie znam... i co teraz jej grozi?
Julie kurcze super ten baoncer!! ja terż taki chce cholerka! ale u nas nie widziałąm nigdzie czegoąś takiego!! a ile to kosztuje w anglii?

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Maja u nas nikt nie zwraca na to uwagi a poza tym ja mieszkam w górach i mamy pełno lasów i biegam w lesie, mamy też tutaj pełno wycieczek sportowców którzy biegają nonstop także spokojnie mozna biegać a nawet w Twojej miejscowosci też bym nbiegała i nie zwracała uwagi an głupie spojrzenia! ale rzycze dobrej zabawy na aerobiku!!

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Julie znalazłam taki na allegro za 240zł? to cena ok czy nie?

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

15 mar 2007, 22:38

Ja tez mysle nad zakupem czegos takiego ale pamietam ze moj siostrzeniec mial cos takiego ale 2w1 bo byla to hustawka i i do skakania.Moja siostra to kupila za 80zl ale bylo to 11 lat temu,kurde teraz to ma nie zla cene :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Lemoni sadze ze mozna to dostac w wiekszych sklepach z art.dzieciecymi.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 mar 2007, 22:42

lemonii ja kupilam za 19.99 funtow:) ale to tylko do takiego podskakiwania i do 12kg wiec na 3-max 4 miesiace ale potem to juz raczkuja wiec chyba nie bedzie juz potrzebne :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-15 ]
kurcze mnie 5tez by sie prezydalo cos pobiegac czy aerobik bvo kiepsko z forma ado tego wtluszczobrastam gorzej niz po porodzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

15 mar 2007, 23:11

Hej mamusie :ico_haha_02: Bylismy dzis z malym u lekarza i dostalismy skierowanie na posiew moczu, bo najprawdopodobniej maly ma zapalenie drog moczowych, wiec stad to zachowanie, moze byc ale nie musi :ico_noniewiem: Zrobimy posiew i zobaczymy. Jesli to nie to, to trzeba bedzie zrobic usg glowki zeby wykluczyc jakies nieprawidlowosci :ico_noniewiem: Kurcze boje sie troszke o malenstwo. Poza tym pani doktor stwierdzila, ze juz niedlugo beda zabki :ico_oczko:

Julie super ten bauncer, tez takiego chce, ale u nas raczej nie kupie. A na allegro nie widzialam.
Uciekam :ico_spanko: Dobrej nocki :ico_haha_02:
Lemoni a Hubercika ucalowalam :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

16 mar 2007, 07:29

witam!
ja dzis znowu bladym switem bo zaraz na zajecia uciekam brrr jeszcze tydzien jakos wytrzymam
ja sie boje o nathanka bo cos mi sie zaziebil.. katarek ma i mial kaszelek ale dostal syrop i juz jest lepiej.. boje sie tylko czy z tego jakies zapalenie oskrzeli moze sie zrobic poki co lekarz stwierdzil ze to zaziebienia ale ja go co dzien osluchuje i czasem mi cos tam swiszczy myslicie ze to moze byc z kataru??? maly juz prawie nie kaszle tylko ten katar no i je i bawi sie normalnie wiec nie wiem... ale i tak boje sie tego zapalenia ... kurcze maua jak to bylo u sabinki z oskrzelami? miala jakies specjalne objawy???
no nic do sklikania moze wieczorkiem buziaczki i milego dnia :-)

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

16 mar 2007, 09:46

Gosiunia ja znalazłam na allero coś takiego:

http://allegro.pl/item173408433_hustawk ... czek_.html

http://allegro.pl/item174387680_hustawk ... tanio.html

Młoda o dziwo leży sobie w łóżeczku i coś opowiada, a ja ze spokojem mogę wypić kawę :ico_szoking:.

Pozdrawiam Was w ten słoneczny dzień

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość