Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

15 wrz 2007, 10:59

Zulcia gratuluje fasolki! :ico_brawa_01: jesli chodzi o kartę ciąży to mój gin założył mi dopiero w 14tc!!!byłam zła no ale ważne że mam :-D
jeśli chodzi o ból brzucha to już nie raz się wypowiadałam,moja rada jest taka ,przeleż najlepiej ten okres jak sie źle czujesz i nie rób nic na siłę,bo może Cię z nerwów boleć.pewnie wiesz już z doświadczenia że za parę tygodni będzie już lepiej (II trymestr)
weź przykład z naszej panikary K@tki@ :-D troszkę laseczka przystopowała za co jestem dumna z niej :ico_buziaczki_big: chyba każda na początku ciąży szczególnie jak długo sie stara dzidzi to panikuje i bardzo sie denerwuje,ale nerwy to wróg nr 1.głowa do góry.odpoczywaj wykorzystuj męża ,będzie wszystko dobrze :-D :-D

moja ciąża jest idealna ,książkowa,aż do momentu 8 miesiąca gdy mój skarb postanowił wyjść wcześniej ,na szczęście od wczoraj jesteśmy donoszone ,ale jeszcze na lekach przez 6 dni.dziś mi sie sniło że ja urodziłam i całowałam po stópkach :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2007, 11:48

Siemanko :-D ZULCIA gratuluje fasolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie martw sie na zapas duzo lez i odpoczywaj a bedzie oki :-D K@TK@ przypominam same pozytywne mysli :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 wrz 2007, 13:08

Dziękuję Wam moje drogie,co ja bym bez Was zrobiła.To dla Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
W czwartek byłam tylko na usg,gin mnie nie badał.A w poniedziałek idę do właściwej pani doktor.Mam nadzieję,że będzie w porządku,bo idę do niej pierwszy raz.A jeśli nie,to poszukiwania odpowiedniego lekarza będą dalej trwały.Niby Warszawa jest dużym miastem a konowałów lub obojętnych lekarzy jest wielu.Zawsze jednak mogę się zapisać do lekarza,który prowadził mi ciążę z Zuzanką,tylko,ze on za wizytę bierze chyba coś około 150 zł. a u nas z kasą trochę krucho.Usg na pewno będę robiła u niego,mimo że 150 zł. trzeba wydać.Ale co tam,na dzidzi nie będę oszczędzać.A co do mdłości,to nie mam ich wcale.A Wam kiedy się zaczęły?
Dziewczynki Wasze maluszki są słodziutkie :ico_brawa_01:
:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Pozdrawiam cieplutko i do sklikania

[ Dodano: 2007-09-15, 15:10 ]
Szkoda,że nikogo nie ma.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie,czy Wam też leci jakiś śluz?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2007, 15:33

Zulcia moja bratowa tez jest w ciazy i strasznie boli ja brzuch i gin powiedzial ze to normalne wszystko sie rozciaga itd,a mi sluz w ciazy strasznie lecial :ico_olaboga: Pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 wrz 2007, 16:50

Frydza, ,dziękuję Ci kochana,nawet nie wiesz jak mi pomogłaś.Od razu zrobiło mi się lepiej,bo wiem,że nie ja jedna mam takie objawy.I na serduchu mi się lżej zrobiło,bo wstyd się przyznać,ale ja jestem specjalistką od zamartwiania się i wymyślania problemów.Jeszcze raz dziękuję.I ucałuj ode mnie swoją śliczna córeczkę,niech rośnie zdrowo :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2007, 20:45

Zulciu ciesze sie ze pomoglam jestem zawsze do uslug chetnie pomoge :-D

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

15 wrz 2007, 21:49

Zulcia ja miałam bardzo dużo wydzieliny,lekarz powiedział że normalne w ciązy,ale warto zawsze sprawdzać żeby stan zapalny się nie wdał bo czasami nie ma żadnych objawów typu swędzenie ale jak idziesz do lekarza to pewnie Cię zbada. :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 wrz 2007, 21:56

Lalka, i Frydza, dziękuję Wam :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Mi czasem leci dużo,a czasem mniej.Dlatego zastanawiałam się czy to normalne,bo chociaż już w ciąży byłam,to tego faktu jakoś nie pamiętam.Pozdrawiam cieplutko :ico_haha_02:
K@tka,A$ka i babe-boom gdzie jesteście?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 wrz 2007, 22:06

Hej mamuski :ico_ciezarowka:
Sorrki ze tak wpadam i moze przeszkadzam na Waszym watku.Mam natomiast gratulacje dla K@tk@ jak i dla kazdej z Was. :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Trzymam kciuki :ico_oczko:
Kasiu gratulacje wiem co Cie spotkalo kiedys na ten temat rozmawialismy wiec jak wlasnie zobaczylam ze jestes w upragnionej ciazy to ciesze sie z Toba. :509: Trzymam kciuki bedzie ok bo inaczej byc nie moze :-D Gratulacje rowniez dla przyszlego taty :-D :ico_urodzinki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 wrz 2007, 22:21

Dziewczyny Przepraszam, że tak sie wtrącam do Was ale tak bardzo bym chciała tutaj pisać .. :ico_placzek: ale nie wiem czy będzie mi to dane ...za 2 dni testuję i jeśli wyjdą II kreseczki to z miesiączki termin mi wychodzi na 23 maja więc chyba bym do was się przylepiła ... Tak bardzo bym chciała ale boję się, że się rozczaruje i będzie tylko I kreseczka ...
Dziś powinnam @ dostać, na razie nić nie widać ..tylko właśnie : A ja mam dziś jakiś dziwny śluz ... taki ciągliwy, mętny i biało-kremowy :ico_noniewiem:
@ nie widać, brzuch nie boli, nie przelewa mi sie w brzuchu- bo przed ciąża 1 to przed każdą jedną miałam takie bulgotania w brzuchu, przelewania, przed tą w sierpniu też tak miałam, teraz nic... i się nie zapowiada ...Czy w początkach :ico_ciezarowka: miałyście taki śluz? Bo ja nie pamiętam dobrze ale ja chyba w 1 ciąży tak ...ale nie wiem czy na początku, bo na końcu 100%! Co sądzicie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość