Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lut 2008, 20:34

ale fajne te moje siostrzenice

moja Majka sie dzisiaj pierwszy raz zaniosla placzem ale sie przestraszylam chcialam ja przed jedzeniem okapac no i biedna nie wytrzymala zaczela strasznie plakac dobrze ze tylko raz mi tak zrobila

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 lut 2008, 03:55

No to brawa dla Majeczki za ukończone 2 miesiące :ico_brawa:

Mariola, fajne masz córcie :611:

Coś dzisiaj.. znaczy się wczoraj, było do kitu - mój syn właśnie skapitulował i ustał płacz w niebogłosy. Jestem wykończona. Wczoraj po kąpieli spał mi do 22.30. Karmionko i po godzince tak ładnie mi usnął spał od północy do 6 rano.. Sama zdążyłam się wyspać. A dzisiaj.. litości :ico_sorki: :567: 22.30 karmienie i później już tylko płacz na przemian z chwilowym przysypianiem i tak w kółko. Ja sama mam kryzys emocjonalny :554: Brzuch mnie boli cały wieczór, nie wiem czy zaszkodziło mi coś co zjadłam.. A jeszcze Norbertowi dałam swoje mleko i boję się czy i jego brzuszek nie zacznie tak boleć :ico_olaboga: No i chyba przejdziemy całkiem na mleko modyfikowane :ico_placzek: bo to nie ma sensu skoro odciągam buteleczkę dziennie.. jakieś 120ml. Tak baaaardzo mi żal. Mogłam karmić piersią, miałam pokarm, mogłam utrzymać laktację.. tylko tak sobie myślę, że zabrakło przy mnie doświadczonej osoby która by mnie wsparła w tym. Która by mówiła i pokazywała co i jak..

Idę spać.. Norbert śpi ze mną. Ciekawe jak długo dziś.

[ Dodano: 2008-02-06, 10:24 ]
No ja już wstałam i widzę, że dziś pierwsza jestem. :ico_kawusia: na pobudzenie ;-)
Udało się dziś znowu Norbertowi przespać do 6 :ico_haha_01: Szybciutko przewinęłam go, nakarmiłam i hop siup znów na spanko i śpi dalej :ico_brawa_01: Idę wobec tego sobie śniadanko zrobić, butelki powyparzać i wodę przegotować na mleko - tyle zabawy z tym :538: .
Czekam na Was ;-) (Pewnie Iwona pierwsza zajrzy :595: )

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 lut 2008, 11:29

Claudia mi tez bylo szkoda przejsc na modyfikowane no ale co mamy zrobic

u mnie dzisiaj super nocka Majka pierwsza przerwe zrobila po 5h tzn od 19do 1 w nocy a pozniej po 4h przezemnie bo ja sie obudzilam i zagladnelam do niej i ona mnie chyba wyczula bo sie obudzila ale mam nadzieje ze juz jestem bardzo blisko do przespania calej nocki no i spala u siebie w lozeczku do 6.30 wiec to tez jest sukces

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 lut 2008, 11:43

No ja też się melduję.
My dzsiaj wstaliśmy trzy razy w nocy, tak jak wczoraj. Ale coś jest nie tak bo w nocy Artur mi nie dojada, zje to co lekkie na początku i później nie chce, zaczyna płakać i nie może spać, może go gardło boli :ico_noniewiem: wrazie wu mam dzisiaj umówioną wizytę u pediatry więc zobaczymy, mam nadzieje że ok jest a ja tylko nadgorliwa jestem.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 lut 2008, 12:14

Mówiłam, że Iwona pierwsza zajrzy ;-)
Niestety moje śniadanko musi poczekać; Norbert nie dał zjeść mamusi, za to sam teraz ciągnie jak opętany :547: Dobrze, że zdarzyłam butelki sparzyć i wodę przegotować :582:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 lut 2008, 12:41

czesc dziewczyny zagladam do was bo u was bardzo malo dziewczyn pisze .moja Amelka wczoraj wieczorem nie umiala zasnac pila prawie dwie godziny piers robiac sobie przerwy przy tym ale jak zasnela o 23 to do 4 spala a potem do 8

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 lut 2008, 13:49

To ładnie Amelka spała. Wogóle nasze dzidziusie coraz lepiej, dłużej nam śpią przy czym my mamy coraz dłuższą chwilę wytchnienia, odpoczynku, snu :-). Czytałam właśnie styczniówki.. takie zaległości mi się zrobiły a lubię wiedzieć jak im idzie.
Mój szkrab wreszcie usypia.. od karmienia o 10 - ponad półtorej godziny bawienia. A w brzuchu z głodu już tak mi jeździ, że masakra :ico_olaboga: Muszę teraz coś skonsumować wreszcie, zrobić obiad i kanapki do pracy mojemu Rafałowi przygotować.. Pewnie jak się z tym uporam to mały już się obudzi i znowu bawienie.. Już padam z sił :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 lut 2008, 14:12

no znow zagladam i pusto a Amelcia przed chwilka tak zwymiotowala ze az sie Julka wystraszyla.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 lut 2008, 14:53

Jak pusto?? Ja cały czas mam TT wyświetlone - chyba od 9 godziny ;-).
Norbertowi myślałam, że często się ulewa.. ale zakrawa mi to raczej na wymioty bo zwraca bardzo dużo mleka kilka razy i to jeszcze dłuższy czas po karmieniu :ico_olaboga: Przez to po każdym jedzonku co najmniej 2x muszę zmieniać mu ciuszki i tetrową pieluchę nową muszę brać bo poprzednia cała mokra.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 lut 2008, 15:09

No ja na spacerku bylam u mnie piekna pogoda uspalam sobie Majke ale cos mi sie budzi jeszcze musze obiad ugotowac a popoludniu jedziemy kupic naszemu bobasowi misia bo jeszcze nie ma

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość