basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 mar 2008, 19:17

czesc dziewczyny, ja niestety nie moge sie opanowac i jem slodycze bardzo je lubie ijem ptasie mleczko czekolade czasmi :ico_puknij: wiem ze moze zle robie ale malej nic nie jest, dostala tylko jakiego katarku jak sie obudzi nie moze oddychc przez nosek ma zapchany to slychac, jak jej odciagam to taka woda wylatuje troche sie ciagnie, nie wiem jak tak dale bedzie to ide we wtorek do lekarza, na razie jej odsysam to i wkraplam sol fiziologiczna i troche pomaga teraz zasnela na dlugo ale tak to sie budzila co godzine i plakala ale dalam jej cyca i zaraz zasypia dalej, ja tez chyba cos zalapalam bo w domu niby mam 22 stopnie ale w sypialni u nas jest mniej i czasmi jak ide z zuzia do sypialni to moze od tego chodzenia pokoju do pokoju juz nie wiem, ona juz w szpitalu miala problemy z noskiem zle ja odsluzowali, chcialam jej troche nawilzyc pokoj polozyc pieluche mokra na kaloryfer ale nie wiem jak go mam usawic na 3-4 u nas grzeja jak chca ja sobie utawie na 3 a w nocy tak dowala ze jest tak goraco ze ja sie poce :ico_placzek: , acha mam pytanie czy po kapieli zakladac malej czapeczke??? bo przez tydzien jej zakladalam a teraz juz nie czy nie robie zle????? i ile ta czapeczke po kaieli powinna miec?????

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 mar 2008, 19:23

Anuszka pisze: Mnie brakuje piwa i martini

mi piwka tez brakuje ach ach :ico_oczko:
A ze słodyczy to jem tylko biszkopty i słodkie jogurty. Dzis mnie nabrało strasznie na gruszke ale nie bedę ryzykować!!

[ Dodano: 2008-03-30, 19:28 ]
Basia my po kapieli zaklładamy czapeczkę ale tak na 3 godzinki i tez w sypialni mamy jakieś 22 stopnie.
A co do katarku to tez Kubus dostał i połozna nam doradziła żeby kupić fizjologiczny roztwór wody morskiej STERIMAR. to jest taki spray do nosa. Psiknęlismy raz i kubusiowi od rau sie tak porządnie kichło ze śpiki mu wyleciały i od razu lepiej dziecku sie oddychało i nie miał juz katarku. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-30, 19:30 ]
napewno schudne jak będe karmić bo już widze ze powoli trace na wadze, spodnie mi spadają

ha dzis się wazyłam i schudłam 10 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

30 mar 2008, 19:39

basia24 pisze:acha mam pytanie czy po kapieli zakladac malej czapeczke??? bo przez tydzien jej zakladalam a teraz juz nie czy nie robie zle????? i ile ta czapeczke po kaieli powinna miec?????
ja pierwsze slysze. Ja nagrzewam pomieszczenie i kapie malego golusienkiego i myje go od stop do glow :-) Robimy to w mig razem z mezem, choc maly nie placze. Po kapieli od razu w recznik bez przenoszenia malego np z lazienki do pokoju, bo wtedy moze zawiac.. My po prostu kapiemy w pokoju przy lozeczku i przewijaku, wiec wszystko pod reka. potem od razu ubranka i rozek i do cyca pod kocyk, nigdy nie zakladalam w domu czapki.

Przyzwyczailyscie sie juz do wstawania w nocy? Mnie coraz latwiej i nawet nie mecze meza, tylko sama daje rade. Maly wstaje ok 22ej, potem ok 2-3ej a potem ok 6ej. A Wasze pocieszki jak sie budza w nocy??

[ Dodano: 2008-03-30, 19:46 ]
zirafka pisze:ha dzis się wazyłam i schudłam 10 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja od porodu 14kg

[ Dodano: 2008-03-30, 19:47 ]
zirafka, a ten sterimar to bez recepty? od kiedy go mozna uzywac?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 mar 2008, 19:54

ja tez schudlam 14 :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 mar 2008, 21:13

zirafka pisze:A co do katarku to tez Kubus dostał i połozna nam doradziła żeby kupić fizjologiczny roztwór wody morskiej STERIMAR. to jest taki spray do nosa. Psiknęlismy raz i kubusiowi od rau sie tak porządnie kichło ze śpiki mu wyleciały i od razu lepiej dziecku sie oddychało i nie miał juz katarku.
super dziekuje o to mi wlasnie chodzilo pediatra wlasnie mi mowila o tym w szpitalu ale zapomnialam tej nazwy, jutro zaraz polece kupic, Anuszka, ja mam w lazience 25 stopni a w domku 20-22 to nie jest tak az wielka roznica :ico_oczko: tez mala owijam w recznik i zaraz ubieram i karmie.

[ Dodano: 2008-03-30, 21:14 ]
ja tez schudlam 12 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-30, 21:16 ]
Anuszka pisze:Przyzwyczailyscie sie juz do wstawania w nocy
ja tez juz tak, od poczatku sama sie zajmuje zuzia bo spie z nia w jej pokoju, a po co mi maz skoro on i tak jej nie nakarmi to po co mamy razem do niej wstawac,

[ Dodano: 2008-03-30, 21:19 ]
Anuszka pisze: A Wasze pocieszki jak sie budza w nocy??
jak zuzie zasnie 20-21 to budzi sie okolo 1 w nocy nakarmie ja przebiore i zasypia okolo 2 potem budzi sie 6 i wtedy zagladam co tm ma ciekawego w majtach jak nie ma duzo soisiu i kupki nie ma wcale to dam jej cyca i w ciagu 15 minut zasypia i spi do 8-9, :-)

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

30 mar 2008, 21:46

HEJ DZIEWCZYNY!!!
JA TEZ SIE MELDUJE Z OLA. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

30 mar 2008, 21:50

Anuszka pisze:My po prostu kapiemy w pokoju przy lozeczku i przewijaku, wiec wszystko pod reka. potem od razu ubranka i rozek i do cyca pod kocyk, nigdy nie zakladalam w domu czapki.
To tak jak my
Anuszka pisze:A Wasze pocieszki jak sie budza w nocy??
Moja jest kąpana o 21 - potem zje i idzie spać. Budzi się przeważnie około 2 i 6 i śpi do 9 chociaż dzisiaj rano o 6 miała godzinną przerwę.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

30 mar 2008, 22:21

NO to widzę, dziewczynki, ze nasze dzidzie spia podobnie :-) Tylko w dzien pozniej mojemu sie mniej chce spac :-) bo sie wysypia w nocy.

Ja się zastanawiam, czemu moj sie tak denerwuje jak robi kupe.. jakby go to bolalo! Kolek juz nie ma, odkad uzywamy to Sab Simplex, wiec dlaczego sie tak wnerwia i placze przy ten kupie i siku???

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

31 mar 2008, 06:46

moja malusia też zanim sobie srytnie to sie wierci,kręci,robi dziwne minki,napina sie i robi sie czerwona i jak już puści to zasypia a ja mam zmartwienie jak przewinąć żeby nie budzić :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-03-31, 07:07 ]
ja to mam pecha do tych cyców :ico_olaboga: jak moje już dochodzą do siebie to suńki mają guzy, i będe miała dzis pełne ręce roboty żeby to rozgrzać i rozmasować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

31 mar 2008, 07:45

lalunia, prysznicem najszybciej. powodzonka, bedzie dobrze! u mnie juz przeszlo. :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość