margaritta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2010, 17:28

06 paź 2010, 12:39

Ale szósta weidera nie spala w całości tkanki tłuszczowej tylko zamienia ją w mięśnie (a duże mięśnie jak dla mnie dobrze nie wyglądają). Przyznam szczerze że próbowałam to ćwiczyć, ale dałam radę tylko tydzień, myślałam że mi brzuch odpadnie ;) Teraz jak dla mnie najlepszą formą ćwiczeń jest aerobik. Zawsze rozpuszczam sobie przed ćwiczeniami saszetkę aqua slim w butelce wody i podczas zajęć piję, bo też zawiera l-karnitynę.

shakingbutt
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:34

26 paź 2010, 14:32

Natty też biorę Milkoshake, tylko że Power Protein. Masz rację, suplementy najlepiej działają jako wsparcie diety, coraz częściej na forach pojawiają się niestety pytania, jaką odżywkę, a nie jaką dietę polecicie. Ludzie myślą, że odżywka zadziała sama z siebie. Co do l-karnityny, to widzę jej efekty w postaci większej wydolności.

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

13 lis 2010, 22:09

Wiadomo, że jeżeli się nie ćwiczy i nie trzyma racjonalnej diety, to nawet najlepsze wspomagacze nie pomogą. Ale jeżeli trenujemy, to naprawdę bardzo dobry jest proszek zasadowy Langsteiner. Wsypuję się jedną łyżeczkę do do 250 ml wody i raz dziennie taką szklankę należy wypić. To jedyny wspomagacz, który na mnie zadziałał. Ma się dzięki niemu więcej energii, powoduje, że nie ma się takiej ochoty na jedzenie, no i faktycznie efekty są o wiele lepsze niż przy samym trzymaniu diety.

nastka501
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 wrz 2010, 11:57

25 lis 2010, 15:27

Ja jako wspomagacza używam butów easy tone. Są świetne. Polecam każdemu.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

25 lis 2010, 15:35

nastka501, i co zakładasz buty i chudniesz? :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 lis 2010, 15:45

co do wspomagaczy to ja biore tylko przed wysilkiem fizycznym l-karnityne

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

16 lut 2011, 11:17

nastka501, i co zakładasz buty i chudniesz?
właśnie czytam o tych butach.... hmmm ciekawe, niby faktycznie kształtują sylwetkę

[ Dodano: 2011-02-16, 10:35 ]
za punty w apteka wziełam Twister z linkami, zobaczymy co da... bo na razie robię tylko brzuszki...
żadnych tabletek, wspomagaczy nie biorę

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 lut 2011, 12:13

Bardzo polecana jest dieta Ducana, ktora np. u moich kolezanek nie sprawdzila sie w ogole
Ale u wszystkich nie poskutkowala? bo ja raczej kogo znam i byl na tej diecie to efekty sa rewelacyjne z tym ze zwykle wszyscy ta diete psuja tym ze nie ciagna jej do samego konca tak jak powinni i efekt jojo jest sama tez z tych ktorzy tak ni grzecznie zrobili
Moim zdaniem to po prostu i ruch i zbilansowana, nisko tłuszczowa dieta. Po prostu trzeba zdrowo żyć. Suplementy są niezbędne podczas zrzucania naszych kilogramów, gdyż często popełniamy wtedy błedy żywieniowe.
A tu masz racje :ico_oczko: tylko ze troszke bywa z nas leniwe spoleczenstwo i brak nam cierpliwosci na doczekanie sie szybkich efektow:ico_oczko: :ico_olaboga: i dlatego szukamy jak mozemy co by tylko szybciej zadzialalo

Ale w zasadzie wiem jedno ze wszystkie wspomagacze malo dzialaja raczej jesli juz intensywnie cwiczymy i stosujemy odpowiednia diete tak jak kolezanka PEszka, napisala to wlasnie to dziala a wspomagacze wiecej dzialaja na nasza psychike dlatego sa lepsze naszym zdaniem efekty Nie twierdze ze kompletnie nie dzialaja bo z programu jaki ogladalam to owszem i troche pomagaja tak ale najlepiej stosowac jeden na konretna sprawe czyli np zajmujem sie spalaniem tluszczu na brzuszku to taki sobie preparat sosujemy bo jak to ostatnio w Tv testowali to te preparaty co sa na wszytsko sa naj mniej skuteczne A odrebnie nawet mozna pochwalic oczywiscie w pewnym sensie :ico_oczko: Ja raczej naleze do tych osob co raczej wole diete niz wspomagacze jakos mnie nie przekonuja :ico_oczko:
Wsypuję się jedną łyżeczkę do do 250 ml wody i raz dziennie taką szklankę należy wypić. To jedyny wspomagacz, który na mnie zadziałał. Ma się dzięki niemu więcej energii, powoduje, że nie ma się takiej ochoty na jedzenie, no i faktycznie efekty są o wiele lepsze niż przy samym trzymaniu diety.
No ja mysle ze to wszystko wlasnie indywidualna sprawa ale wszyscy jestesmy jednego zdania Dieta i cwiczenia to podstawa :ico_oczko:

AlicjazkrainyOz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2009, 14:30

13 mar 2011, 13:41

Mi bardzo dopasowały suplementy z kwasem linolowym i zielona herbata. Teraz łykam slimitin, kończę pierwsze opakowanie. Od miesiąca go biorę, łącznie z dietą, którą stosuję zrzuciłam 7 kg - jest super. Oczywiście nie cieszę się za wcześnie, bo w planach mam do zrzucenia 18 kg. Tyle przytyłam po ciąży. Zapuściłam się strasznie, ale od jakiegoś czasu zmieniam całkowicie swoje życie, biorę się za porządki :)

regina-w
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2011, 10:31

31 mar 2011, 13:23

AlicjazkrainyOz, gratuluję! I trzymam kciuki, żeby udało się zrzucić jeszcze te kilogramy, które do zrzucenia zostały :)

Co do wspomagaczy odchudzania to nie pamiętam czy gdzieś tutaj już tego nie pisałam ale l-karnityna może się sprawdzić z tym, że na pewno w połączeniu z treningiem. I nie wiem gdzie kupujecie takie wspomagacze, ale są n link usunięty przez obsługę forum i to w najróżniejszych opcjach.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2011, 14:49 przez regina-w, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość