Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 mar 2007, 21:27

Gosia, filmik mi się ściągał dość szybko, tylko to czekanie tych dwóch godzin... I nie zdążyłam już wczoraj obejrzeć, a dziś już padam. Idę spać, dobranoc!

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

26 mar 2007, 21:57

Hej dziewczyny, byłam dzisiaj u mojej pani gin. i ... jest wszystko ok :) bardzo sie ciesze, pomimo że nadal muszę brać furagin bo cały czas mocz wychodzi nieciekawy :( Gosiaperełka mnie filmik się bardzo szybko ściągnął, ale też jeszcze nie oglądałam. pozdrawiam, miłej nocki

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

26 mar 2007, 22:17

EWA JA TEż SERDECZNIE GRATULUJę SYNKA ,MAM USG 5 KWIETNIA WIęC TEż MAM NADZIEJę żE ZOBACZę CO TAM W BRZUSZKU ROśNIE :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 mar 2007, 11:00

a co tu dzisiaj tak cicho??
chyba wszyscy ciężko pracują he he :-D
fakt ze pogoda za oknem jest przepiekna i cos czuje ze na koniec tygodnia to sobie wezme urlop zeby troche przed swietami porzadkow porobic no i okna pomyc (tzn. okna bedzie myl moj maz a ja tylko wypiore firanki) :-D

a co do kremiku to ja narazie tez tylko oliwki uzywam ale sie juz chyba przezuce na kremik a slyszalam dobre opinie o kremiku z Ziaji wiec moze go warto wyprobowac.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 mar 2007, 11:12

Hej, masz racje Paulina ze tu jakos cichutko, ty myslisz o porzadkach a ja zabieram sie za remont, wczoraj gadalam z robotnikami i do swiat nie skonczą wiec świeta spedzimy " na kupie" wszystko przeniesie sie do jednego pokoju, ale nie martwie sie zbytnio zadnych gosci nie zapraszam. Za okna tez musialabym sie zabrac bo za niedlugo nie bede swiata widziala :-D Mam nadzije ze mycie mi nie zaszkodzi, maz wraca pozno wiec szkoda mi go zaganiac jeszcze do okien.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 mar 2007, 11:17

ale ci zazdroszcze remonciku naprawde :-D
uwielbiam cos zmieniac w mieszkanku choc z drugiej strony do szału mnie zawsze doprowadza to "burdello" które potem trzeba sprzątać ale za to efekt końcowy się liczy :-D

a mam pytanko kiedy zaczynacie powoli robic zakupy dla dzidzi?? bo ja chyba poczekam do usg które mam po swietach i jesli wszystko bedzie ok to chyba powoli zaczne już wszystko kupować żeby potem nie było na ostatnią chwilę.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 mar 2007, 11:22

ewasiek widze ze klopoty z moczem nie opuszczaja cie tak samo jak mnie :ico_placzek: ja na razie lykam antybiotyk, jeszcze 3 dni a w poniedzialek ide sprawdzic czy sie poprawilo.
Nad kremami tez musze sie zastanowic, choc moja kuzynka przez cala ciaze stosowala tylko oliwki i nie ma rozstepów. Ale wydaje mi sie ze jakis kremik bylby dobry na zmiane z oliwka.
Co ile chodzicie do lekarza? Mi kazal przychodzic co 3-4 tygodnie.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 mar 2007, 11:30

ja dokładnie tak samo chodzę co 3-4 tygodni. ze chodze prywatnie to przy kazdej wizycie mam robione USG. a moje badania ostatnio kiedy robilam byly bardzo dobre wiec narazie moja gin nie kazala mi ich robic.

a mam pytanko. czy ktoras z was robila sobie takie badania TSH3 generacja, T3 i T4?? ja nigdy na tarczyce sie nie leczylam i zrobilam sobie zupelnie z ciekawosci no i T3 i T4 wyszly mi bardzo dobre ale za to TSH3 strasznie wysokie i kiedy bylam u lekarza skonsultowac wynik to mi powiedzial zebym sie nie przejmowala bo skoro T3 i T4 sa ok to podwyzszone TSH moze byc wynikiem ciazy. No i mam nadzieje ze lekarz mial racje. A jak rozmawialam z kolezankami ktore byly w ciazy to one w zyciu sobie takich badań nie robiły więc jestem ciekawa czy wy może się badałyście??

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 mar 2007, 11:52

Szczerze mowiąc ja oprocz badan podstawowych tzn mocz, krew robilam tylko Toksoplazmoze i jeszcze jedno jakies ale to na poczateczku a teraz tylko co wizyta krew i mocz, do lekarza tez chodze prywatnie i usg mam robione co wizyte (place 60zl za wizyte a wy?)
Co do zakupow to jescze poczekamy, choc wozek czeka juz na mnie od roku u znajomych na strychu ( uzywany bo uzywany ale ladny) innych zakupow chyba na razie nie planuje choc czasem korci. Poczekamy z tymi przyjemnosciami i mysle ze zaczniemy kupowac gdzies kolo lipca.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 mar 2007, 12:31

he he ja też płacę za wizytę 60 zł.
a co do badań to też robiłam toksoplazmozę bo mam w domciu małą kotke i jeszcze w pracy mamy takiego biurowego kota :-D na szczescie wszystko wyszo ok z tym ze nie jestem nosicielem i nigdy nie bylam wiec musze bardzo uwazac i gdzies wyczytalam ze w takim wypadku trzeba powtarzac to badanie co trymestr zeby zobaczyc czy wszystko ok. Bo jeśli ktoś jest nosicielem toksoplazmozy i zaraził się przed ciążą to juz teraz napewno się nie zarazi i ma w sumie spokoj.
No i oczywiście sprzątanie kuwety zostawiłam dla męża a dla mnie są tylko pieszczoty z kicią :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość