Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 maja 2009, 19:25

A jak z waszymi maleństwami? Chorują wam?
moja na szczęście bardzo rzadko. :ico_haha_02:


z Olą nie da się spać w jednym łóżku, jak była chora, brałam ją do siebie, ale mało mnie nogami nie zabiła :-D tak się wierci, w swoim łóżeczku zresztą też kilometrów narobi :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

17 maja 2009, 19:51

moni26, Dawid Mordki,to fajny facet i maja swietny kontakt,temu pytam :-D
Nie chodzi mi o to czy spia razem,tylko czy przychodzi pogadac :ico_wstydzioch:
:-) spoko, po prostu fajnie to ujęłaś Wyobraziłam sobie jak nasze szkraby mają koszmary i ich zachowanie a raczej nasze przeniosłam na tą sytuację :ico_brawa_01:
Chociaż jak ja mam czasami jakiś koszmar to wtulam się w mojego męża, więc tak czy siak takie zachowanie to naturalna reakcja

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 maja 2009, 20:26

Chociaż jak ja mam czasami jakiś koszmar to wtulam się w mojego męża, więc tak czy siak takie zachowanie to naturalna reakcja
- ja mam to samo,a boje sie prawie co noc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 maja 2009, 00:45

iw_rybka, przychodzi.. nie zdaża sie to często ale czasem tak... mówi że miał zły sen i niefajnie mu.i czy mogłabym np. chwile z nim posiedzieć by zapomniał o śnie..albo zapala sobie lampkę i prosi bym za chwile zgasiła.jak już zamknie oczy.. Dziewczyny robią tak samo.. a Kinga często jeszcze nawet nie budząc mnie kładzie sie obok..wtula i śpi ze mną.. mi to nie przeszkadza..lubię nawet budzić się i widzieć ich mordki :-D
spoko, po prostu fajnie to ujęłaś Wyobraziłam sobie jak nasze szkraby mają koszmary i ich zachowanie a raczej nasze przeniosłam na tą sytuację
hahaha.. na szczęście ma inne zachowania już.. :-D chociaż czasem.. miewa i podobne :ico_oczko: też lubi się poprzytulać i pobyć ze mną.. coraz rzadziej to robi z racji wieku i ''obciachu' :-D ale robi.. i dobrze.. mam nadzieje ze nie przestanie nigdy :-D
Chociaż jak ja mam czasami jakiś koszmar to wtulam się w mojego męża, więc tak czy siak takie zachowanie to naturalna reakcja
a ja wtulam się w poduszkę.. męża brak to co zrobić :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 maja 2009, 08:59

Witam z :ico_kawa: :ico_kawa: wrocilismy ,Wiki sie wyszalała :-D w tamta strone byla ciezka jazda autem no bo dydy i non stop marudzila ,ale wczoraj 2 minutki i zasnela w aucie :-D takze dydy poszedl w zapomnienie :-D

Tylko odkad niema dydy nie spi w dzien ,a widze ze potrzebuje snu hmmm wroci to jej????


Pozdrawiam wszystkich :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

18 maja 2009, 09:02

witajcie po weekendzie.

Jak miło wiedzieć, że wątek rozrasta się. Witam wszystkie "nowe" mamuśki i ich dzieciaczki.

Imprezka była super. Było to babskie spotkanie dziewczyn z pracy. Uśmiałam sie tak, że brzuch mnie bolał i zapewne nabawiłam sie nowych zmarszczek mimicznych. :-D

moni26 zdrówka życzę.
Moje dzieciaczki na szczęście nie chorują często. Zdarza im się co prawda od czasu do czasu katar i kaszel, ale ( odpukać) antybiotyk Miki brał ostatnio w grudniu. A Majka to nawet nie pamiętam.

Koszmary nocne - Mikołaj nawet jak obudzi się w nocy to nie przychodzi do nas i tak naprawdę nie wiem, kiedy śni mu sie cos złego. Majka śpi z nami, więc też nie przychodzi :ico_wstydzioch: Zdarza jej się przebudzic w nocy, ale bardzo szybko zasypia.

Lecę do roboty.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 maja 2009, 09:09

M0rD3CzKa, sama wychowujesz 4 dzieci??

urmajo, super że imprezka się udała

Frydza, co do spania w dzien. Kinia czasami ma problemy z zaśnięciem i potrafi walczyć z 2h, ale musi spac w dzien bo inaczej o 17-18 sie pokladuje na drzemke a to zdecydowanie za pozno

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 maja 2009, 09:15

urmajo, superowo ze imprezka udana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


doris, piekne fotki w podpisie :-D :-D i dziekuje za odpowiedz!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 maja 2009, 09:22

Frydza, dzięki

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 maja 2009, 12:04

witam..
Tylko odkad niema dydy nie spi w dzien ,a widze ze potrzebuje snu hmmm wroci to jej????
myślę że tak.. kładź ja spać mimo że marudzi troszkę..
M0rD3CzKa, sama wychowujesz 4 dzieci??
tak..jak byłam w ciąży z Kacpim odeszłam od męża...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość