edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

21 cze 2007, 14:16

oj kasia bo ja sie jeszcze traktora nie dorobiłam.i co ja im powiem ze jaki ze mnie rolnik? :ico_wstydzioch: ja nawet nie wiem co to za ziemia tzn która klasa :ico_wstydzioch: ale jaja ja nic nie wiem :ico_noniewiem: ale sie podszkole. jeszcze troszke i bede rolnik pełną gebą :-D a dla was miejsca na zbiory zaklepane :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 cze 2007, 19:41

edi, nie martw sie na traktor zrobimy zrzute :-D będziesz miała takiego URSUSA, że ci pół wsi będzie zazdrościć :ico_oczko:

znowu nam su gdzies wywiało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

21 cze 2007, 20:23

wywiało i przywiało (z burzą :ico_haha_01: )
No edi na traktorze w wiadomym krawacie bedzie na polu szyku zadawac :-D

Kurde, czas pracy wydłużył się nam o pół godziny (wiadomo, ze i tak trzeba być wcześniej jakies 15 minut) i mam 3 propozycje:
albo przez pół godziny ktoś przejmuje kase
albo dostaję dodatkowo 300 zł
albo wybieram dodatkowe pół dnia wolnego w tygodniu (mało ealne a szkoda, to by mi najbardzoej odpowiadało)

I co ja mam biedna zrobić? do soboty musze zdecydowac.
dodam ze w sumie czas pracy to bedzie 11 godz codziennie

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 cze 2007, 11:11

wszelki duch Pana Boga chwali....surtsey, przywiało do nas :-D
no nie wiem su mnie ta opcja 300zł troche korci, nie powiem :ico_oczko: ale 11 godzin to dużo :ico_noniewiem: jak mały wytrzymuje tyle bez mamy?

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

22 cze 2007, 11:50

kurcze 11 godzin :ico_szoking: taz to nielegalne tak wykorzystywac ludzi.ile tak wydolisz?m-c 2 m-ce.kurcze ale czasy, ludzie jak roboty :ico_olaboga: faktycznie pół dnia wolnego to dobre rozwiązanie by było.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 cze 2007, 16:42

edi, ja to może tak nie pracowałam, ale mój kuba, jak byliśmy w uk, to chyba ze 100 godzin w tygodniu pracował :ico_szoking: i tak, niestety, nikogo to nie obchodziło, chyba tylko nas, bo chceliśmy jak najszybciej wracać, dla nas to nie było eldorado :ico_oczko:
a su to nam sie wykonczy :ico_oczko: no, ale za to merolem za rok będzie śmigać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

22 cze 2007, 19:47

nie bede smigać merolem, wole coś poremontować w chałupie, bo jak się wprowadziliśmy to nic a nic nie zrobilismy. Da się mieszkać, ale jest obleśnie.

na razie Łuczek wyjedzie z dziadkami na wakacje to chce kase, a potem będę wybierać wolne.

Ale dziś pogoda, miałam ochote komus przywalić albo isć do domu :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 cze 2007, 00:35

surtsey, ale pięknie opisałaś mieszkanie :ico_haha_01: widać, ze dobierałaś słowa :ico_haha_01:
no to rzeczywiście, jak dziadki zajmą sie małym to mozesz troche narzucic tempa i kaski natrzepać :ico_oczko: udanego remontu...ale cos czuje, ze po takich nadgodzinach to conajmniej rezydencje karingtonow zrobisz :ico_oczko: powodzenia su !!! trzymam kciuki za plany!
ale nikomu nie przywaliłas? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-23, 00:37 ]
:ico_nerwusek: tak wygląda su w pracy :-D
surtsey, wybacz, ale nie mogłam sie powstrzymać :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

23 cze 2007, 10:26

kasia a co ty po nocach na tt robisz.spania nie masz? :ico_szoking:
su trzepie kase a ja wydaje na pole co to na razie zadnych zysków nie daje.najpier podatek teraz musze jeszcze ubezpieczenie.mam nadzieje ze cos z tego bedzie.a teraz np jestem chora i zastanawiam sie czy nie isc do lekarza bo za kazdy dzisn chorobowego dostaje 7 zł :ico_oczko: a co 7 zł to duzo :-)
kiedy w koncu jakies pieniadze z tego bedą????????????????????młodego rolnika dalej nie ma :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 cze 2007, 12:42

edi, myślisz, ze ja z przyjemności nie ide spać? w ten sposób bronię się przed sexem :-D czekam aż kuba zaśnie na kamień i dopiero właże do łóżka :ico_haha_01:
7zł :ico_szoking: leć na zwolnienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko: a czemu tego młodego rolnika nie ma? nie wdrożyli jeszcze tego programu czy ty tylko na jakieś papiery czekasz?

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość