Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 cze 2010, 12:07

ulamisiula, witamy witamy, a na kiedy masz termin?

Bardzo podoba mi sie ten rozkładany fotelik :ico_oczko:
Ja mam wizyte w piątek 11-06 i już wtedy po raz 3 potwierdzimy płeć
o to juz niedługo , trzymam kciuki żeby płeć potwierdziła się po raz kolejny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

10 cze 2010, 08:22

dobry

:ico_kawa: pierwsza

lece was doczytac

ale duchota
ma ktos basen??

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

10 cze 2010, 10:04

ulamisiula, witamy witamy, a na kiedy masz termin
Witam.Teramin mam tym razem na 11 października.Mówię tm razem bo Benek urodził sie 1 października. :-D Staraliśmy sie by dziecko "wyszło"wiosenne ale nie chciało i jak już prawie odpusciliśmy starania-cyk i zaskoczyło.
Bardzo podoba mi sie ten rozkładany fotelik
Na prawdę mogę go szczerze polecić.Pożyczaja go od nas znajomi bo jest super w trasie .Gdy dziecko spi mozemy rozłożyc go i dziecko praktycznie leży na płasko.Ma niestety 2 wady.Pierwsza to cena bo jest droższy od tych zwykłych ale wart swojej ceny i drugi to waga.Jest ciężejszy od innych.Ale ogólnie jest super.
My kupiliśmy go w promocji razem z wózkiem.Trzeba poszukać na allegro lub w Fartlandii bo tam są czesto fajne rzeczy w tańszej cenie.

Ale sie znów rozpisałam.Chyba zaczne ulotki promocyjne pisać. :ico_smiechbig:
Dziewczyny jak znosicie te upały?
Ja juz nie daje rady.Ręce, nogi puchną strasznie.Najchetniej bym z domu nie wychodziła ale niestety codziennie muszę jeździc do centrum po Benka do przedszkola.Teraz jeszcze jest strasznie bo jeżdże autobusami i jak wracamy ok 16 to jest straszny scisk i tłok i przerazające jest to że nikt nie chce miejsca ustapić.CZasami stare babcie sie zlituja ale to mi wtedy głupio im miejsce zabierać.Oby jak najszybciej kupić nowe autko to będę sama smigać.

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

10 cze 2010, 11:23

Dziewczyny jak znosicie te upały?
no lekko nie ma ale narazie ani rece , ani nogi mi nie puchna
odpukac

upał doskwiera
ale jakbym w ciazy nie byla to tez bym narzekala
ciezko sie z pracy do domku wraca
ale ledwo co wchodze do chałupy to prysznic i gitara

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 cze 2010, 15:41

Witam witam :-D :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
ma ktos basen??

ja mam tylko taki dla synka, malutki, ale to zawsze coś...
no u nas nie za ciepło, wyslijcie troszkę słoneczka, co? :-D

ulamisiula, ja według OM mam termin na 2 pazdziernika, a według USG na 28-29 września, takze u mnie to bedzie tak na przełomie :ico_oczko:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

11 cze 2010, 14:04

ulamisiula, ja według OM mam termin na 2 pazdziernika, a według USG na 28-29 września, takze u mnie to bedzie tak na przełomie
Ja z Benkiem miałam termin na 28 września a małego trzeba było wyciągać 01 października.Oby tym razem córka nie była tak uparta.
Dzis byłam na wizycie.Miałam jechac autobusem a to prawie pól godziny jazdy Na szczeście małzonek był na mieście to się zlitował i zawiózł mnie do gina.Sam też był na wizycie.Wszystko jest ok.Nadal jest Blanka i to na 100%.Wazy już 488g i wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
A i ważę tylko 69 kg czyli przytyłam od 04-05 2,5 kg.

[ Dodano: 2010-06-11, 14:05 ]
ma ktos basen??
Niestety nasz jest na wsi u teściów.Może w weekend sie troszkę popluskam w nim ale też nie za dużo bo to jest mały basenik Benka.
Oj popływałabym sobie.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 cze 2010, 17:35

ulamisiula, oj jakie słodkie zdjęcie, to jedna córeczka na 100 % :ico_brawa_01:
To Benio ma siostrzyczkę :ico_oczko:

U nas bracinie będą, ale jak narazie to dopiero raz potwierdzone :ico_haha_01:
i pewnie więcej nie będziemy potwierdzać.

Jak się czujecie :ico_ciezarowka: w te upały?
U nas upałów na szczescie nie ma...był taki okres że było po 30 stopni i zdychałam, puchłam i lało się ze mnie :ico_olaboga: więc narazie jak jest 24 to jest spoko :one:

oj pojadłabym truskawek, ale nie mam muszę lecieć do sklepu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

12 cze 2010, 18:53

dobry
wpadłam tylko pwoiedziec ze zyje
ale slnko daje popalic

caly weekend u tesciow pluskamy sie w basenie
grilujemy i ogladamy mecze

odezwe sie w poneidzialek z pracy
pa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 cze 2010, 13:37

Witam pażdziernikoweczki :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Ja stawiam torcika na imieninki mojego Syncia Antosia :ico_tort: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Jak tam brzuszki i samopoczucie?
Jak kopniaczki? :ico_oczko:

U nas ok, wczoraj miałam nerwa bo prawie nic, żadnego kopaniaczka, wieczorem myslałam że się mój dzidziol rozkręci ale też ledwo co, dopiero w nocy dał popalić...
W nocy wstałam z mega głodem poszła poszperać w lodówce :ico_wstydzioch:
i dzidzius sie rozkręcił. :ico_haha_01:

Dzisiaj leniwa niedziela, jakis grill , rano miałam jakiegoś smęta ale trochę przechodzi :ico_noniewiem:
oby mnie juz nie dopadło.

Rybka czekamy do poniedziałku na Ciebie.... :ico_oczko:
ulamisiula, jak tam samopoczucie?
kala ciekawa jestem co u Ciebie? Może jeszcze do nas wdepniesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 cze 2010, 10:29

witam serdecznie mamusie.
mam do sprzedania fotelik-nosidełko NÓWKA nie używany! sprzedaję, bo mam dwa. Jeden kupiliśmy wcześniej dla naszego synka, a tu przy zakupie wózka przysłali nam do kompletu drugi, choć o to nie prosiliśmy... Cena: 100zł (w tym przesyłka kurierska).
Zainteresowanym prześlę fotki na maila. Nosidełko w kolorach brązowo-beżowych nadaje się i dla chłopca i dla dziewczynki. Gorąco polecam!!!
Dajcie znać na PW lub gg: 2535207

do tego zapraszam do wspólnego odliczania od 120dni do porodu. pozdrawiam serdecznie!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość