Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 mar 2010, 21:47

ja sie boje straszni porodu
ja o swoim może mówic nie będę, i w szczegóły wdawać sie też nie zamierzam :ico_oczko: powiem tylko, ze rodziłam SN jak zaczełam w środę o 8:10 tak skończyłam w czwartek o 9:05 :ico_placzek: także porodu boje się strasznie :ico_placzek: Ale mam tez nadzieję, że drugie wypłynie jak rybka :-D ejustysia, buciki super. Ja mojemu na wiosne kupiłam w tym roku w Ecco takie jakby trampki granatowo błękitne i strasznie jestem z nich zadowolona.
Wierze z całego serca, ze u kazdegej z nas wszystko bedzie dobrze:)
Musi być :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: inaczej byc nie może :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
za to na slone i kwasne bardzo
miałam tak z Mateuszem :-D jezu słone kwasne i niezdrowe mięsne :-D
teraz właśnie jakos tak mi bardziej owocowo i słodko jest, ale ja tam w te smaki nie wierzę za bardzo :ico_oczko: wszyscy mi mówili, że na chcłopca w ciązy wygląda się ładnie ja chodziłam jak słoń, okropnie poprostu.... i jakos nie chce mi sie wierzyc, że na dziewczynke brzydziej sie chodzi bo szwagierka z dziewczynka wyglądała cudnie....a jesli to prawda to jak teraz mam urodzic córe :ico_oczko: to wole nie wiedziec jak bede wygladala skoro z chlopcem ledwo ludzie mnie rozpoznawali :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 mar 2010, 10:40

w tym roku w Ecco
wygodn bucie ja dla siebie mam ecco
z chlopcem ledwo ludzie mnie rozpoznawali
mnie tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-28, 11:49 ]
http://www.allegro.pl/item961305916_mm2 ... x0165.html

kupilam siobie szklarnie - tyle ze byla w promocji i dalam za nia 99 zl :-D :-D :-D :-D :-D :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

28 mar 2010, 17:05

dziewczyny życzę wam spokojnych i pełnych radości 9 miesięcy :-) oby brzuszki zdrowo rosły :)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

28 mar 2010, 17:17

nie wiem co jest bo czekam na powiadomienie o odpowiedzi a tu nic i mysle ze nic nie piszecie...oj nie wiem :ico_oczko:

ja mialam tez bardzo ciezki porod, zaczelam w sobote kolo 19 a urodzilam o 21 w niedziele, poza tym polozna byla caly czas pzekonana ze sie dobrze nacigne ale jednak peklam, mialam pekniecie 3-ego stopnia czyli najgorsze, jak urodzilam amelke o 21:15 tak potem mialam cala operacje, mialam znieczuelnie w kregoslup ktoremu zawsze bylam taka przeciwna a na sale do amelki wrocilam dobrze po 2 w nocy, moj maz zasnal oparty o jej lozeczko a jak sie obudzil to nie wiedzial gdzie jest, poza tym wrocilam do domu, mialam bilans i sie okazalo sie amelka stracila na wadze wiecej niz powinna i wrocilysmy do szpitala a tam karmialam cyckiem, odciagalam, jak konczylam myc wszystko amelka sie budzila i znowu akrmilam i odciagalam i na zmiane, o malo mi cyckow nie rozsadzilo a ja mialam dosc, koniec koncow amelka potem byla na cycku cale dwa tygodnie i zaczelismy karmienie butelka, amelka przespala nam kazda noc i bylo super, my wszyscy wyspani i amelka wypoczeta :ico_oczko:

no to tak pokrotce :ico_oczko:

juz mi sie chce spac i od kilku dni mam straszne npady zimna, ale amelka ani mysli isc spac wiec bede sie meczyc do wieczora bo moj mezus w pracy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 mar 2010, 17:21

kupilam siobie szklarnie
bardzo pomyslowa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-28, 17:22 ]
karmelka, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-28, 17:28 ]
karolina-ch, Mateusz mial 6 tygodni jak przeszlismy na butle, niestety ja mialam strasznie malo pokarmu :ico_placzek: a tak chcialam karmic :ico_placzek: no niestety moze zbyt mocno chcialam :ico_placzek: "głodziłam" dziecko 6 tygodni, przez glupiego pediatre ktory twierdzil, ze prosze o doradzenie mieszanki przez moje wygodnictwo bo nie chce karmic :ico_puknij: a ja tak mocno chcialam, ale co z tego jak z piersi sciagalam 5 max 10 ml. Wiec syn przez 6 tygodni wisial non stop na cycu a i tak sie nie najadal. Jak zaczelam dawac modyfikowane dziecko wreszcie bylo zadowolone i spalo cale noce :ico_brawa_01: musialam go doslownie budzic na jedzenie bo sam w zyciu by sie nie obudzil.
juz mi sie chce spac i od kilku dni mam straszne npady zimna
a ja mam wlasnie na odwrot.... teraz dopiero zaczelam sie robic senna w ciagu dnia, no i te potworne napady goraca jakbym plonela :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-03-28, 17:29 ]
a tak wogole to padam dzis na nos. Bylismy rano w kosciele, potem na spacerku, potem na zakupach,,,, wrocilismy na obiad, a potem mega ,maraton spacerowy :-D i ledwo doszlam do domu po 2,5 godzinach spacerowania :ico_chory:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

28 mar 2010, 17:31

ja tez mam napady goraca i czasem sama czuje ze cos jest nie tak ale teraz mi sie poodwracalo ale przed chwila odkrylam otwarte okno w sypialni przez moja kochana corcie chyba... wiec teraz czekam z upragnieniem na fale goraca :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-28, 17:34 ]
u nas jedyny plus w uk jest taki ze nikt nie namawia do karmienia piersia jesli nie masz zyczenia tak po porstu to nawet nie musisz probowac a jak chcesz odstawic od cycka nikt nie patrzy na ciebie jak na wyrodna matke, ja jak odciagalam w szpitalu takim elektrycznym odciagaczem to cos tam naciglam ale w domu to malo co a amelka wiecznie na cycky wisiala, ja mialam dosc a ona wiecznie glodna, tak sobie mysle ze z drugim i tak sprobuje ale jak mnie cyce bola teraz i sobie pomysle jak mnie bolaly przy amelce to mam dosc ale sprobuje :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-28, 17:36 ]
a tak odosnie szklarni to my z mezem wprowadzilismy sie tutaj gdzie miszkamy w styczniu. doslwonie od nowego roku i mamy szklarnie i nawet zaczynamy siac warzywka, tak nam to idzie srednio, narazie widze ze rzodkiewka puszcza juz wiec chociaz jedno mam nadzieje ze wyrosnie bo dopiero sie uczymy, poza tym kupilam sobie pieknego kwiata na sciane z czerwonymi kwatuszkami a mezowi drzewko bonzai :-D ciekawe jak mu bedzie z nim szlo :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-28, 17:43 ]
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWNX:IT

ja kupilam takie buciki na wiosne ale moja kochana corcia i tak uwaza ze to nie mamus kupila buty tylko "pan pat dal buty" (czytaj pan listonosz") i koniec, nie da sobie wytlumaczyc ze to jednak mama kupila...

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 mar 2010, 17:43

raz na działce dochowałam si rzodkiewek :-D były wielkie i... gorzkie jak piorun tfu :ico_haha_01: nigdy wiecej niz nie sadzilam. Lepiej zdecydowanie znam sie na zwierzątkach :-D z racji wyuczonego zawodu :-D

[ Dodano: 2010-03-28, 17:46 ]
karolina-ch, super buciczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas byla taka akcja z listonoszem jak firanki do pokoju mlodego zamawialam przez allegro :-D firanki przyniosl kurier, i potem kazdy kto zachwycal sie firankami pytal synka kto ci takie piekne kupil, odpowiadal "nikt pan mi przyniosl" :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-03-28, 17:51 ]
a buciki wiosenne mamy dokladnie takie :-D http://www.allegro.pl/item954861120_ecc ... _2010.html

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 mar 2010, 18:18

o i te potworne napady goraca jakbym plonela :ico_szoking:
no ja tez tak mam, jakbym nagle miala z 39 stopni gorączki i zaraz rumience misie robia,



Co do karmienia ja Wika karmilam 3 tygodnie i po 3 tygodniach wazyl 200 g mniej niz przy porodzie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja jestem wegetarianką i mialam duzo mleka ale jak zaczelam odciagac to bylo widac ze to sama woda, chodzilam z wikiem 24 h na dobe przy cycku , wiec teraz odrazu do szpitala biore mleko a niech mi tylkoktoras jędza slowo powie , bo poprzedno uslyszalam ze w oswiecimiu nic nie jedli a piersia karmili wiec jak ja nie jem miesa to te nic nie przeszkadza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


mąż mi sklada szklarnie, na allegro zamowilam 1000 nasion mieszanke za 9,9 ;) w obim rzodkiewki i cebulki jakis tam kwiatków, róże pnącą i jeszcze czeam na truskawki takie nowość krzaczek wysokości 1,5 metra :)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

28 mar 2010, 21:24

Cześć dziewczyny!!!
Ja tylko na chwile bo Maja nie schodzi mi z rak dosłownie i (apropo karmienia) nie odkleja sie od cyca :ico_olaboga: Już zmęczona jestem jej cycowaniam bo robi to non-stop!!! :ico_placzek:
Co do porodów to pociesze Was że każdy kolejny już jest łatwiejszy :ico_sorki: :ico_oczko: Ja Madzie rodziłam 27 godzin a Maje już nie całe 7 więc jak dla mnie to "ekspresowo" :ico_oczko:

Śliczne buciki kupiłyście dzieciaczką!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 mar 2010, 21:31

ciekawe czy zjawi sie wsrod nas jakas pierworodka :-)

[ Dodano: 2010-03-29, 08:50 ]
czesc milym paniom :-D
jak tam dzisiaj???
ja dzis poki co czuje sie rewelacyjnie :-D
Bierzecie jakies juz witaminy dla ciezarnych???
Bo ja od listopada biore folik, ale zadnych dodatkowych jeszcze na wlasna reke nie kupowalam. Chyba poczekam to 14 do wizyty u lekarza, zobaczymy co mi powie...
Z Mateuszem zaczelam brac Elevit, ale to w drugim trymestrze dopiero.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość