Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 wrz 2008, 17:20

hah no to ja mam 23 lata więc niedługo mnie też już czeka menopauza
No ja mam jeszcze 4 lata :-D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

16 wrz 2008, 21:14

Dziewczynki bedziemy ciagle mlode i piekne, nawet jak bedziemy miali po 80 lat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
no pewnie że tak :-D a ja mam zamiar nawet 90-tki dożyć to i wtedy będe piękna :-D

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

17 wrz 2008, 19:16

Hello :ico_haha_02:

Widzę, że przyłożyłam rękę do dobrej polewki z wieku :ico_oczko: :ico_haha_01: Oczywiście że czuję się młodo, a mój wygląd chyba jeszcze to wspomaga, bo często nie jestem brana poważnie. Ale dobrze pamiętam, jak śmiałam się z mojego brata i męża (są w tym samym wieku), kiedy świętowali swoje 25 lat. A tu proszę 4 lata trzasnęły nie wiadomo kiedy i oni mogą się pośmiać z mojej ćwiartki wieku :ico_oczko:

Ktoś pytał, czy nie myślę o dziecku. Pewnie że myślę. Czasami nawet mamy z K ochotę się nie zabezpieczyć, ale jeszcze się powstrzymujemy od podjęcia decyzji. Dopiero kończę studia i chciałabym popracować, a nawet trzeba by było. No ale nigdy nic nie wiadomo. Na pewno bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby się pewnego dnia okazało, że jestem w ciąży :ico_haha_02:

IVI90 nie osądzaj tak pochoponie swojego szwagra. Przecież to prawda, że jesteś jeszcze bardzo młodą osobą, a Twój przyszły mąż (o ile dobrze pamiętam) jest sporo od Ciebie starszy. No i przyznasz pewnie, że nie planowaliście poczęcia dziecka właśnie teraz. Także nie denerwuj się, bo pewnie podobne komentarze jeszcze usłyszysz. Ważne żebyś się nie przejmowała. Bądź pewna swoich uczuć do partnera i dzidziusia, to jest naważniejsze :ico_haha_02: Przynajmniej mi się ta wydaje :ico_oczko:

W końcu wiem, że będę się broniła 29 września (poniedziałek). Teraz już tylko trzeba się przygotować :-) A może te, które już mają to za sobą, mogą mi coś poradzić? :-D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

17 wrz 2008, 21:26

biedroneczka a dał ci promotor pytania? bo większość promotorów właśnie tak robi :ico_oczko: jeśli tak to naucz się na nie i się nie stresuj, bo obrona to "formalność" :-) wiem że to nie pocieszające i w to nie wierzysz, ale ja też się wnerwiałam jak tak mi mówili... (koleżanki które już obroniły). Wszyscy mi tak mówili i mówili, a ja miałam jeszcze większe nerwy bo wiedziałam że u mnie nie będzie to formalnością.. i co? poszłam na obrone i... czysta formalność :) hehe zadali mi 3 pytania, a za 5 minut już wyszłam z 5-tką z obrony :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 wrz 2008, 23:31

ech a ja mam jeszcze tyle czasu....ja juz chce byc na 5 roku

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

18 wrz 2008, 08:48

Czesc
Wczoraj bylam u ginekologa, potwierdzi wczesna ciaze :ico_haha_02:
Mam sie nie przemeczac, podbrzusze strasznie mnie boli.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

18 wrz 2008, 11:19

ivi a od kiedy cię zaczęło boleć podbrzusze?



a wiecie co? ja wypisałam się z tamtych studiów i ide na innego magistra :ico_haha_01: do innej uczleni :ico_oczko: stwierdziłam że nie chce mi się dojeżdżać i wole mieć uczelnie 5minut drogi od domu :ico_haha_01: ale jestem wygodnisia nie? :-D
tylko teraz myśle czy iść na kierunek "promocja zdrowia" czy "praca socjalna" :558:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 wrz 2008, 11:21

a z czego masz licencjat?? i gdzie sie uczysz?

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

18 wrz 2008, 14:23

ja licencjat zrobiłam z "edukacja zdrowotna z rehabilitacją" w |Katowicach ;-)

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

18 wrz 2008, 14:34

No niestety promotorka nie wspomniała nic o pytaniach. Wiem, że obrona to formalność. Strasznie mnie wkurza marnowanie czasu na pisanie tej pracy, badania, itp., kiedy to tak naprawdę nie ma większego znaczenia. No ale stresik pewnie będzie mimo wszystko :ico_oczko:

mikusia nie radzę nic konkretnie, ale wydaje mi się, że lepiej trochę rozszerzyć pole manewru. Tzn nie zamykać się w jednej dziedzinie, wtedy może łatwiej będzie z pracą, itp. Powodzenia :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość