Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 lut 2009, 08:37

betka, rozumiem, każdy robi tak jak mu pasuje, a i tak najważniejsze, że dzieci szczęśliwe:-)) My jakoś od samego początku kąpalśmy Jasia o 19, żeby mieć chociaż troche czasu dla siebie, bo tak to zawsze koło 20 już śpi i mamy 2-3 godzinki dla siebie:)

Dzisiaj wstał o 7 i my razem z nim, 2 noc zupełnie przespana, chociaż ja wstałam koło 4 żeby podać smoka, ale to tylko chwila i spowortem spać. Myślałam, że jak tak mało zjadł, to się obudzi na jedzonko, a tu nic.. musiał być porządnie zmęczony.

Anetka29, u nas zęby to tylko kwestia czasu, widać już białego zębolka (właściwie 2, bo obie jedynki dolne idą na raz) pod dziąsełkiem, więc myśle, że 2-3 tygodnie i będziemy mieli kasownika w domku.. Oboje mieliśmy bardzo szybko ząbki, ja wg mamy 3,5 m-ca P coś koło 4,5 m-ca więc nie ma się co dziwić, że i Jaś ma szybko.

Dzisiaj mam kolejne zajęcia, tym razem wezme ze sobą foile spożywczą, pewnie spoce się jak smok, ale co tam, jeśli mają być efekty to zgadzam sie na wszystko..

Wczoraj kupiliśmy dekoder Cyfry+ i na Canal plus wypatrzyliśmy już Lejdis, Aterixsa na olimpiadzie i mase innych filmów, normalnie na kartce sobie popisaliśmy kiedy co leci, żeby nie zapomnieć ustawić nagrywarki, a najbardziej to jestem zadowolona z Mini Mini, to chyba jeden z najlepszych kanałów dla dzieci. Przyda się za jakiś czas :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

26 lut 2009, 09:33

A my dzis mielismy dramatyczną nockę. Moj sredniaczek płakał pół nocy, nie wiem własciwie co mu było. Nie mógł spac, budził sie z płaczem i tak rozpaczał od jakiejs 2 do rana. Łapał małe drzemki i znów się budził i płakał. Moze go bolał brzuszek, choc nie potrafiłam sie z nim dogadac w nocy o co chodzi. Jestem sztywna, bo Duzego Misia wysłałam spac do innego pokoju, bo dzis o swicie jechał w delegacje i nie chciałam zeby taki nie wyspany prowadził samochód ponad 200 km.
Ciekawe czy uda mu się dzis wrocic....

Moj syneczek pewnie padnie potem na drzemkę i odespi a ja będę sztywna do wieczorka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 lut 2009, 10:47

antynorma, to faktycnie niefajnie..

U na sJaś dzisiaj całkiem fajny.. posmiał się, pogadał troche, wciągnął butle i drzemie własnie:-)

P pojechał po kucharke, będzie oglądać kuchnie przy sali weselnej, a on pierwszy raz zobaczy jak ta sala wygląda, bo wcześniej jakoś nie miał okazji przez 7 lat:-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 lut 2009, 10:52

My jakoś od samego początku kąpalśmy Jasia o 19, żeby mieć chociaż troche czasu dla siebie, bo tak to zawsze koło 20 już śpi i mamy 2-3 godzinki dla siebie:)
Aniu ja tez mam nadzieje ze za miesiac uda nam sie powoli pprzestawiac godzinki Juniora. Sama bede mogla go umyc wiec nie bede musiala czekac az M wroci. Ale pozazdrosic ze Jas tak usypia wczesnie - i ze pieknie NAPRAWDE PIEKNIE spi w nocy. :ico_brawa_01:

Oliwek sie slini na maksa. I gryzie raczki. cala wklada do buzki :ico_sorki:
Dzis na szczepienie... :ico_sorki: juz sie boje... Nie cierpie jak dzieci placza!!! :ico_placzek:
Ale wiecie - moze to glupie, ale az mi lzy staja w oczach jak Junior placze a jak go wezme na raczki to od razu spokoj - :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 lut 2009, 10:55

antynorma, u nas tez niciekawie w nocy :( maja juz sie obudzila przed 2 a potem o 5 zebrolo jej sie na harce i gadanie, padam na twarz,

dzis mam w planach basen :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 lut 2009, 11:00

betka, nie marte się na pewno da się przestawić:-) Ja się strasznie stresowałam 2 szczepieniem, ale bąbel prawie nie płakał, sama go trzymałam to czuł się bezpieczniej, wcześniej pomagfała nam jeszcze jedna pielęgniarka w trzymaniu Jasia, a koleżanka robiła zastrzyk, zdziwiłam się, bo on się tylko skrzywił i właściwie było OK. tylko po kolejnych szczepieniach dzieci są bardziej marudne, mają odczyny poszczepienne, nasz miał zaczerwienioną i opuchniętą nóżke przez dwa dni i był bardzo płaczliwy i rozdrażniony, podobno tak organizm reaguje, bo ma już jakieś przeciwciala i próbuje zwalczyc wirusa.. Ja w kazdym razie trzymam kciuki, zeby Junior był zdrowy, ładnie przeszedł szczepienie i wszystko później było OKI

A ja o 14 na ćwiczenia, zauważyłam, że mam 0.5 kg mniej od wtorku, ale nie jem słodyczy i nie pije kawy.. i w sumie za nimi nie tęsknie..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

26 lut 2009, 11:08

Hej:)
A my dzis na usg bioderek....Mam nadzieje ze bedzie ok.
Betka tez nie moge patrzec jak mój kochaniutki płakusia...ale co zrobic...to dla ich dobra:)
A u mnie juz druga przyjaciółka w ciąży:)Mówią ze mi pozazdrościły:)hihi
Ale fajnie:)
Antynorma współczuje nocki, no ale tak juz bywa z dzieciaczkami...
#ania#, ty to masz wzorowego tego synusia:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 lut 2009, 12:13

ale nie jem słodyczy i nie pije kawy..
to od kawy tez sie tyje?? czy nie pomaga w odchudzaniu?? :ico_noniewiem: ja kurcze tez probuje nie jesc slodyczy.. ale czasem mi nie wychodzi :ico_wstydzioch:
A Jas to bohater na to wychodzi :ico_brawa_01:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

26 lut 2009, 13:06

A ja pije kawe i jem słodycze hihihihih. Zartuje oczywiscie z tymi słodyczami, staram sie unikac choc czasem cos złapie niestety.
Mnie sie troche humorek poprawił bo się przewietrzyłam i stanęłam na nogi, pewnie dopiero po południu będzie następny kryzysik.

Dzięki za wspołczucie dziewczynki.... No takiej nocki to juz dawno nie miałam...ciekawe co mu było bo teraz jest ok, normalnie je, bawi sie, jest troche zmęczony ale nie widac zeby sie działo cos złego....

Ide zrobic sobie kawusie bo zasłuzyłam ... :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 lut 2009, 15:12

Hejo a ja nie pije kawy całe zycie bo nie lubie i słodyczy tez prawie nie jem bo nie lubie, jedynie tak przed okresem mnie ciagnie :-)

betka, znowu super nowa fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja ma tak ja ty o 21 kompiel i potem flacha i do wyrka, chce tez go przestawic na wczesniejsze kompiele ale ostatnio jak tak robiłam i myłam go przed 20 a to tylko godzinka to obudzil sie juz przed 2 w nocy. Bede probowala nadal, pewnie sie nauczy :-D

#ania#, to beda niedługo pierwsze zabki, u nas narazie nic nie widac, ale wszystkie oznaki na niebie i ziemi swiadczom ze cos z zabkami sie dzieje.

asiula_o, na bioderkach na pewno bedzie oki :-D ja miałąm wszystko dobrze ale itak jeszcze profilaktycznie kazali nam nosic dwie pieluszki do piatego miesiaca.

ZMykam obiadek konczyc bo M zaraz wroci z pracki :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość