Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 mar 2008, 20:40

Hej! nic nie wiem, nic nie czytałam..dopiero usiadłam na sekundę do kompa i czytam że forum już działa :ico_haha_01: to lecę...ale na razie tylko napiszę, że u nas świetnie, yle że mała nadal kiepsko je...ja tam liczę na zęby po nocnej histerii i usypianiu na rękach...ale to się okaże. Póki co w dzień młoda kipi słodyczą i radością...a teraz się kąpie...A my sprzedaliśmy własnie auto...jupi!!! ale teraz znów stres i szybko trzeba coś kupić...Ok, lecę ją namleczyć i przyjdę...ale na chwilkę, bo wzięło mnie na porządki wiosenne...już sypialnię znów przeleciałam...i teraz Hania tam rządzi...a drugi pokój już będzie czysty...bez jej gratów...bo i tak sie wszędzie walają. ok, zmykam na razie!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 mar 2008, 21:23

hello...u nas juz wieczor...dzionek zlecial szybko.....Mayajuz slaba ,zaraz bedzie kapiel i spanko....
Zborra...gratuluje sprzedazy i zycze szybkiego zakupu czegos zadawalajacego!!!
Ewcik....a tescowa chciala u siebie roczek wyprawiac?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 mar 2008, 21:40

witam wieczorowo...

bylam na zakupach... kupilam sobie koszulke... taka troche seksi.. :ico_wstydzioch:

a teraz lecem...

chyba wpadne tu dopiero jutro

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 mar 2008, 21:43

no jestem...i latam ciągle...pakuję teraz wszystkie ciuszki od mojej bratowej co miałam dla Hani...bo ja też oddaję...nawet jak oni nic nie mówili o pożyczaniu. Sama uważam, że to nie moje przecież, to oddaję. Wszystko wyprane (choć jak dostawałam to nie zawsze tak było...) i wyprasowane...i składam w worki, kartony i chowam do piwnicy. Bo oni nie mają gdzie tego trzymać. Sama też pożyczam J siostrze...i też oddają...Ale kilku rzeczy nie pożyczam. takich droższych, co sami kupiliśmy i są prawie nowe...szkoda mi, że czasem się coś przypadkiem zniszczy i po co mamy się kłócić. wolę tak i już.

Ewcik a dla mnie sukienusia przepiękna i bardzo ślicznie Alutka w niej wygląda. A teściowa to stara wiedźma, niech się wypcha. Poza tym mogłaś powiedzieć, że tak ślicznej dziewczynce we wszystkim ładnie w przeciwieństwie do starej zgorzkniałej baby!!! o!!!

Kinga jest cudowna! wygląda na prawdę na dużą pannę! a kitunie ma uroczą, też o takiej marzę... :-D

Glzidunia sąsiedzi trochę cipowaci...jak można dziecku chociaż lizaka nie kupić>??? bez sensu...

Doris laseczka jesteś! i zdjęcia fajne! i udanej imprezki!!! czy to wczoraj było??? bo kurka miało nie działać TT więc nawet nie zaglądałam a tu się tyle działo...

Sikorka, zazdroszczę Twoim synkom tej prababci!!! a Karolek wygląda jakby się :ico_wstydzioch: świetnie!!!

Kamizela taka gorączka to nei gorączka, więc nie panikuj...i życzę zdrowia!!!

Serenity świetny chłopaczek!!! szczególnie w przepasce :-D

Lady a jak humorek???

U mnie ok...święta w miarę, choć dużo zamieszania...Mała przesłodka i grzeczniusia. Za to mój brat z rodziną znów przeszli przez dom jak tajfun. Bratowa znów miała różne dziwne pomysły :ico_puknij: a dziś nas opier...że straszymy jej dziecko...A mała Basia się bała gumowej żabki która leżała na podłodze i nawet obok się bała przejśc...no i za to dostaliśmy wykład, żeby jej nie straszyć!!! :ico_haha_01: a Hania kocha tę żabkę :ico_haha_01: i w ogóle się niczego nie boi i do wszystkich cioć i wujków chętnie szła. A szczególnie do dzieci i gryzla wciąż swoją kuzynkę :ico_haha_01:
W nocy miała płaczki...nie wiem czemu. Może wreszcie zęby?? albo za dużo wrażeń, ob rozbita cała chodzi, mało śpi i w ogóle. Mam też taką teorię, że to moja wina...bo kur...dałam jej na obiad w niedzielę słoiczek...warzywa z mięsem i ziemniakami. Po godzinie była już luźna dziwna kupa...więc lecę i czytam...(choć niby sprawdzałam te słoiki... :ico_zly: ) a tam w składzie makaron!!! :ico_olaboga: no i od niedzieli już gorzej je...może ją coś boli...Choć w dzień bardzo radosna jest i kochana...nie wiem...

Ok, lecę coś zjeść (dużo nie zostało..bo dużo nas było...i sałatka się zepsuła :ico_zly: ) i do roboty, bo cała kanapa ciuchami zarzucona...
J siedzi w necie i szuka auta...Boże, żeby się szybko i okazyjnie udało...ok, na razie kobietki, zajrzę przed snem...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 mar 2008, 22:13

Zborra....jaka kochana Hania w zdjeciu w podpisie!slodki Kroliczek :-D

Maya poszla spac,ja mykam pod prysznic i kukne na NK czy znow jakiejs niespodziewanki tam nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 mar 2008, 22:35

Ło matko...Daria widziałam Twojego ojca...i szczerze mówiąc, to zniszczony chyba życiem jest co?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 mar 2008, 22:47

Zborra nawet nie mow....ja zapamietalam go inaczej....wyglada jak by byl przepity albo chory...no chyba ze ledwo wstal i zaraz sobie fotki robil taki spuchniety...pokazalam mamie...ona nie widziala go jakies 10 lat.....w szoku byla :ico_olaboga: .....a widzialas opisy pod zdjeciami...pododawal mi a ja mu nic nie napisalam,no bo co mam mu pod zdjeciem napisac?! :ico_noniewiem: i mialam wiadomosc o tresci"kochamy Was"...i co z tym robic?!szkoda gadac....

dzis udalo mi sie wygrac druga kiecke na chrzest dla Mayci,pierwsza przyszla za mala a ta za to jest uzywana ale taka nam sie spodobala....potem dam fotke....i przyszly 2 rzeczy z ebaya i super fajne ,tez porobie fotki kiedys....

Maya ma guza z siniakiem na czole,zaryla glowa bo zle sie obkrecila pod krzeslem i mam nadzieje ze zniknie wkrotce...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 mar 2008, 22:58

Nie, nie widziałam...luknę...

no i koniecznie pokaż suknię!!!
ja ciągle szukam...i ta mi się podoba...co myślisz?
http://www.allegro.pl/item335097939_ear ... zm_80.html

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 mar 2008, 23:00

a ja zakonczyłam własnie ponad dwu godz przeprawe ze swoja praca mgr, nie wiem jak ja to napisze :ico_olaboga:
oczy mnie juz bola wiec sie zegnam...

a zbora no humor jakby lepszy, cosik tak przy sniadanku było o pojednaniu, ale tylko wspomniane :ico_noniewiem: , wiec..na razie oko, ale na jak długo... :ico_noniewiem:

:516:

[ Dodano: 2008-03-25, 22:03 ]
a i sukienusia z Irlandii piekna, ale czy rozm 80 bedzie dobry??to jeszcze ponad m-c do roczku :ico_noniewiem: no chyba ze tam inna rozmiarowka...
Mila 80 ma takie na styk..

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 mar 2008, 23:06

No wiesz...Hania ze wzrostem 69,5cm na bank nie urośnie zbyt wiele w ten miesiąc...więc większa raczej odpada...a generalnie to tam mają częśc ubran większych niż nasze...

Życzę oby ten nastrój za szybko się nie zmienił!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość