antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

26 lut 2009, 15:33

A ja chyba jednak będę dzis matką samotną :ico_placzek: bo niewielkie szanse ze Duzy Mis wroci wieczorkiem, ale jeszcze zyje nadzieją......

Wszystko jest ok do kąpieli, bo to newralgiczny moment dnia jak jestem sama :-D
No ale jak będzie trzeba to sobie poradze, nie pierwszy raz. Chociaz zawsze mam wtedy wrazenie ze rosną mi dodatkowe odnóża górne :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-26, 14:50 ]
K...własnie dzwoniła kobitka z gazowni, bardzo miła zresztą, ze mamy nie popłacone rachunki od października. Problem tylko polega na tym, ze ja płaciłam te faktury i wsciekła jestem bo nie mam pojęcia o co chodzi. Musze zapłacic na razie, bo inaczej odetną mi dopływ gazu, a potem dopiero wyjasniac. Co za cholera to nie wiem, oj nie mam cierpliwosci do takich sprawek, zwłaszcza ze JESTEM PEWNA ze wywyłałam kase!!!!! :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 lut 2009, 16:09

zwłaszcza ze JESTEM PEWNA ze wywyłałam kase!!!!
dla nich najlepiej trzymac na rachunki *2. zeby w razie co czlowiek nie dostal bolow glowy skad ma wziac pieniadze na "niezapłacony" rachunek :ico_zly: u nas spisywali wodomierze. i ostatnio spisali 168 (pomylil sie koles i musielismy doplacac ze hoho do wody) a teraz spisali 163... a my sie wyprowadzamy... i wody juz nie zuzyjemy tyle.... a kto nam odda?? nikt... :ico_zly: a woda droga jak :ico_zly:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

26 lut 2009, 17:11

betka tak to niestety jest, teraz sie będę musiała trzaskac, zeby mi nadpłate policzyli. A teraz i tak musze z kasy wyskoczyc bo przeciez nie naraze sie na odcięcie gazu (w dodatku z trójką dzieci!!!). Ale wkurzona jestem bo coraz częsciej są jakies "kłopoty" i ciągle musze cos nadpłacac. Niby sie to potem wyjasnia, ale nie mam kasy na płacenie podwójnych rachunków w tym samym miesiącu!!!

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

26 lut 2009, 17:49

Witajcie :-) wczoraj nie miałam czasu siąśc na forum bo miałam zalatany dzień , więc póki mała śpi to nadrobię troszeczkę
doświadczone mamuśki pomóżcie :-) czy to mogą być już ząbki? Mała strasznie się ślini, cały dzeń marudziła, zrobiła 5 razy kupkę troszkę rzadszą niż zazwycza, a tak normalnie robi 2, no i wszystko strasznie gryzie nawet mnie dzisiaj gryzła a przy tym była tak wściekła że aż krzyczała ze złości - objawy raczej jak na ząbka ale to chyba jeszcze za wcześnie??? a może będzie jej się tak wyżynał jeszcze przez miesiąc???


mogą to być wychodzące ząbki , ale nim się wyrżną to jeszcze trochę czasu to potrwa albo i nie, cieżko powiedziec bo to wszystko zalezy od dziecka :-) Moim wychodziły około 6 miesiąca takze pewnie i Lence w tym wieku wyjdą , ale to też nie reguła :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-26, 16:52 ]


zmykam herbatkę zieloną wypić i trochę poćwiczyć, muszę się Wam pochwalić że kolejny kilogramek spadł :-D ale i tak jeszcze jestem w polu :ico_zly:
kochana pochwal się co takiego robisz że kilogramy Ci spadają ??

[ Dodano: 2009-02-26, 16:56 ]
A my dzis mielismy dramatyczną nockę. Moj sredniaczek płakał pół nocy, nie wiem własciwie co mu było. Nie mógł spac, budził sie z płaczem i tak rozpaczał od jakiejs 2 do rana. Łapał małe drzemki i znów się budził i płakał. Moze go bolał brzuszek, choc nie potrafiłam sie z nim dogadac w nocy o co chodzi. Jestem sztywna, bo Duzego Misia wysłałam spac do innego pokoju, bo dzis o swicie jechał w delegacje i nie chciałam zeby taki nie wyspany prowadził samochód ponad 200 km.
Ciekawe czy uda mu się dzis wrocic....
a może go nóżki bolały ?? W tym wieku dzieci dpadają bóle wzrostowe. Przechodziłam to z Julką (w sumie nadal przechodzę) i teraz to samo z Oliwką, budzi się w nocy i płacz bo nóżka boli i wtedy trzeba masować, najgorzej jak obie naraz bolą to ja masuję jednej a tatuś drugiej :ico_noniewiem:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

26 lut 2009, 18:02

kkasiaaa - nie pomyslałam o tym, bo chłopcy nic takiego nie mieli. Ale moja siostra miała takie jazdki jak była mała, więc jest to mozliwe. Mam nadzieje ze dzis da odespac bo ledwo łaze :-D Do tej pory jakos sie trzymałam, ale teraz głowa mi spada na klawiature :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

26 lut 2009, 18:04

Byłąm wczoraj ze średnią u okulisty i okazuje się że ma wade wzrosku , jej oczka mają +2 takze musi nosić okulary :ico_noniewiem: poszłyśmy zobaczyć do optyka jakie mają okulary i mała tak sie nakręciła że od razu chciała :-) ale niestty musimy poczekać aż zrobią.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

26 lut 2009, 18:07

Ale dobrze ze chce (w kazdym razie chwilowo), trzeba jej powtarzac ze okulary są trendy hihihihihihi zeby nie było buntu przy noszeniu

[ Dodano: 2009-02-26, 17:09 ]
Oj oj mój syneczek zaczyna mi sie "zawieszac", zmęczony nie przespaną nocką, dzis nie spał w ciągu dnia, bo nie chciał się położyc i teraz marudzi bidaczek. Rozumiem go dobrze, bo sama mam ochotę pojęczec, ale do kąpieli jeszcze troche czasu i nie moge go za wczesnie położyc bo wstanie o 5 :-D

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

26 lut 2009, 18:10

kkasiaaa - nie pomyslałam o tym, bo chłopcy nic takiego nie mieli. Ale moja siostra miała takie jazdki jak była mała, więc jest to mozliwe. Mam nadzieje ze dzis da odespac bo ledwo łaze :-D Do tej pory jakos sie trzymałam, ale teraz głowa mi spada na klawiature :ico_haha_02:
ja za dziecka miałam takie bóle , teraz też mam ale już nie wzrostowe :-D :ico_oczko: tylko bolą mnie nogi na zmianę pogody. Jak moje dziewczyny boli to smaruję nogi voltarenem w żelu i po kilkunastu minutach przestaje boleć. Tak naprawdę nie wiem czy można to stosować u dzieci, ale nie moge patrzeć jak cierpią :( Po sobie wiem że to bardzo boli.

[ Dodano: 2009-02-26, 17:15 ]
Lenka się obudziła ale za to średnia usnęła z tatą także ciężko widzę wieczorne usypianie bo będzie wyspana :ico_noniewiem: ale to już taty problem bo to do niego należy wieczorne usypianie starszych dziewczyn :ico_oczko:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

26 lut 2009, 18:17

kkasiaaa - mysle ze kazda masc rozgrzewająca będzie na to dobra, zobacze w aptece, ktore mozna stosowac u dzieciaczków. I tak musze wyjsc na chwilkę ..... a tak mi sie nie chce. Lenia mam i spac mi sie chce :ico_spanko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 lut 2009, 18:40

jestesmy juz po.
junior plakal ale bardziej w gbinecie na badaniu niz na szczepieniu. dziewczynka w zabiegowym tak glosno plakala ze on sie rozplakal przez ten jej placz chyba. na szczepieniu plakal chwilke ale nie trwalo to dlugo. zanim go ubralismy juz sie uspokoil.
mial jedno uklucie -tylko w nozke.
ale mamy zieniona wit D na inna i na wieksza dawke. ma ciemiaczko 2na2cm. i cos tam :ico_wstydzioch: zapomnialam jak sie nazywa - takie miekkie kostki po bokach glowki. :ico_olaboga:

poza tym raczki mu sie poca i mam puderkiem zasypywac, bo ta jego potliwosc tez nadmierna. ale wlasciwie raczki i nozki tylko sie poca. i moze przez to sa zimne jak nie spi. ale jak spi to cieplutkie.
mamy jescze calcium dodatkowo.
wazy 6100 i 60cm.

ale ogolnie zdrowy - dzieki Bogu... :ico_brawa_01:

pytanie
czy wasze dzieciaczki jak jedza to tez maja takie czerwone plamki na skroniach, czolku i glowce?? to chyba nie lada wyczyn tak ciagnac i ciagnac.
pediatra powiedziala mi ze to moze byc z wysilku, ale tez przez sklonnosci alergiczne... pytala sie mnie tylko czy sie poci podczas karmienia - ale ja nie zauwazylam zeby sie pocil. a te plamki ma tylko chwilke i znikaja...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość