Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 maja 2010, 10:04

Dzieńdoberek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 maja 2010, 10:41

Hejka laski!
Ja dziś wcześniej wstałam bo mam dziś duzo pracy. Z mężem wzieliśmy sie za pieczenie placka, potem jedziemy na cmentarz bo moj tata ma 18 rocznicę śmierci. Poźniej do teściów na kawkę, a jak starczy czasu weznę się za sprzatanie bo od 5 dni nawet reki nie przyłożyłam, wszędzie kurz i paprochy :ico_olaboga:
Wczoraj mój bąbel wieczorkiem fajnie sie rozkreci,ł az bylo widać jak brzuch podskakuje :ico_brawa_01: Nawet moj mąż zdążył poczuć te wibracje :-D
Aaa jescze dziś coś zauważyłam raczej juz wcześniej to widziałam-ze sutka wydziela mi sie taka żółta wydzielina az lekko stanik był wybrudzony :ico_noniewiem: dziewczyny czy to normalne??? :ico_sorki:

Sylwia też mnie wczoraj coś mnie łapało :ico_chory: w gardle czułam jak by mi ktoś szpilki wbijał i takie uderzenie ciepła. Wziełam witaminki z wapnem i piłam herbatkie z sokiem malinowy i o dziwo dziś sie super czuję. Także Sylwia polecam Ci moją kurację!!! Trzymam kciuki za zdrówko!!!

Magdalena_82, Fajną fotkę wrzuciłaś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

10 maja 2010, 11:06

Aaa jescze dziś coś zauważyłam raczej juz wcześniej to widziałam-ze sutka wydziela mi sie taka żółta wydzielina az lekko stanik był wybrudzony :ico_noniewiem: dziewczyny czy to normalne??? :ico_sorki:
tak na tym etapie ciąży to już jest normalne ,twoje piersi przygotowuja sie do karmienia :ico_haha_01:

a ja się witam z Wami , córcia już trochę lepiej ,została w domku nie poszła dom szkoły ,przetrzymam ja tak jak pani doktor mówiła do czwartku przynajmniej , a niech sobie też odpocznie od tej szkoły ,bo ja już sama przy tym wariuję

a dzisiaj po południu mam wizytę u mojego ginka ,ciekawe co powie ? jak wróce to postaram sie zdac relację

martaraz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dziewczynkę ,widzę że też taka sytuacja jak u mnie ,mój też wybierał imię dla chłopca ,teraz się cieszy ale jeszcze ma 1 '/, nadziei że może chłopczyk będzie ,chociaż ja już zaczęłam kompletowac wyprawkę dla dziewczynki :ico_haha_01:
a i jak tam Twoje przygotowania do komunii ,ja to przeżywałam rok temu ,córcia miała 17 maja a u Was kiedy komunia?

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 maja 2010, 11:38

zuzab, Trzymam kciuki za wizytę!!! Jak najszybciej daj znać!!!
I żeby Twoja córeczka szybko wyzdrowiala!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 maja 2010, 11:48

Sylwuniu zdróweczka życzę!
Zrób jak madzens pisze kuruj się i dużo witaminki C bierz!
ZDRÓWKA życzę!

Madzens (a Tak na marginesie Ty masz na imię Madzia? bo tak mi się kojarzy Twój nick :ico_oczko: )
Gratuluję pierwszych ruchów widocznych na brzusiu, ależ ja juz na to czekam...ale jeszcze pewnie ze 4 tygodnie, co?
Magdalena_82, Fajną fotkę wrzuciłaś :ico_brawa_01:
Dziękuję kochana :ico_oczko:

a dzisiaj po południu mam wizytę u mojego ginka ,ciekawe co powie ? jak wróce to postaram sie zdac relację
Trzymam kciuki!

Ja mam jutro wizytę u położnej, a we środę USG i kolejna wizytę w szpitalu, badania i coś w sprawie porodu, bo ja miałam pierwsze CC, zobaczymy czego się dowiem

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 maja 2010, 11:58

Magdalena_82, mam na imię Marzena, a madżens albo madżajna tak mówią znajomi dlatego sie posługuje tym nickiem :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 maja 2010, 12:01

Magdalena_82, mam na imię Marzena, a madżens albo madżajna tak mówią znajomi dlatego sie posługuje tym nickiem :-D
hihi to miałam mylne skojarzenie,
to witaj już oficjalnie Marzenko :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 maja 2010, 13:16

hihi to miałam mylne skojarzenie
hihi nie tylko Ty :-)
Mi równiez miło :ico_brawa_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

10 maja 2010, 14:13

czesc dziewczyny
potem przeczytam co napisalyscie , bo mam tyle roboty w domu ze szok, a ze robie wszystk powoli to wiecie. wrocilam godzine temu ze szpitala bylam tam od 8
mialam robione badania, i ktg

pilam glukoze, lubie slodycze ale to juz przegiecie, potem czekac na pobieranie krwi ale jakos zlecialo, winiki bedzie mial moj lekarz za 2 tygodnie mam wizyte u niego.
]wiec tak mam dobre wieci bo szyjka sie nie skaraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ma 3,6 cm :ico_sorki:
ogladalismy tez maluszka wazy juz 750g spory juz jest, wszystko u niego dobrze.
na ktg tez skurczy nie wykazalo, ale sobie serduszka posluchalam przez 15 minut :ico_oczko:
lece potem wszystko doczytam i odpisze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 maja 2010, 14:54

wiec tak mam dobre wieci bo szyjka sie nie skaraca ma 3,6 cm
Basiu no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja na glukozę to własnie do picia mam iść teraz ale boje sie ze :587:
ogladalismy tez maluszka wazy juz 750g spory juz jest,
Nooo spory :-) Moj tydz. temu na wizycie miał 648 gram. nie wiem ile teraz ale na pewno tyle nie ma co Twój Basiu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Williamtum i 1 gość