Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 sty 2012, 17:45


@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

02 sty 2012, 20:38

@gniecha, teść się znalazł?
Znalazł znalazł ,ale dopiero około 17h się odezwał opieprzyłam go bo naprawdę zaczynałam się martwić na całego a on "poprostu" miał doła bo był na cmentarzu u żony swojej .......
Nasz filmik:
Stasiu ! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super chłopczyk jesteś pięknie zasuwasz !!Tylko mamusi nie uciekaj!

TynuszŚwietny pomysł !!Napewno się przyda na długo!Mój synek korzystał do rysowania do jedzenia podwieczorka -był dumny ,że ma swoje miejsce no i ja bajzlu nie miałam na stole!

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 sty 2012, 21:34

-był dumny ,że ma swoje miejsce
i o to chodzi :) bo w sumie zabawki ma, a co za duzo to nie zdrowo, w dodatku chrzestni jej pewnie kupia po zabawce i moi rodzice, wiec sadze ze to sie przyda :)

[ Dodano: 02-01-2012, 20:36 ]
pinko, ale ladnie zasowa no no :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u Nas julka smiga na jezdziku jak na razie, do chodzenia sama sie nie pali;p

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 sty 2012, 22:33

Pinko, brawa dla Stasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , toż On zasuwa jak ''stary chłop'' hehe :-D a jeden z najmłodszych na naszym wątku, szacuneczek Stasiu :ico_sorki:
Tynusz i jak pięknie wybrnęliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , Oliwka też uwielbiała swój stolik z krzesełkiem (mieliśmy wersję rozkładaną krzesełka do karmienia), ale w Pl został, teraz ma inny i też za nim przepada :ico_brawa_01:
Aga, dobrze, że teść się znalazł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas pierwszy dzień nowego roku bardzo sympatyczny, spotkała nas miła przysługa od naszych rodaków, że też tacy ludzie jeszcze się zdarzają, dodaje wiary w ludzi :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 sty 2012, 23:47

hej

pinko, ślicznie Stas chodzi wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas jak nagrywałam Nell w tamtym tygodniu to przechodziła powolutku poł pokoju, a teraz śmiga jak szalona, a jak zobaczy jeszcze ścianę blisko lub krzesło to az prawie biegnie :ico_olaboga: a ja zawału dostaję, ale na szczęście umie upadać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
współczuję wychodzenia ząbków, u nas Nell ma 8 :-) , ale ostatnie 3 jakoś tak lekko przeszła niezauważalnie :ico_sorki:

@gniecha, ale teściu stracha wam napędził nieładnie :ico_nienie:

Tynusz1, super pomysł na prezent :ico_brawa_01: , ja dla Mikiego kiedyś też kupiłam , ale nic mu się on nie podoba, on woli malować na podłodze lub przy stole jadalnym, więc zwinęłam na strych, ale mam nadzieję, że może dla Nell się spodoba
ja nie mam pomysłu a to już za miesiąc :ico_szoking:
U nas pierwszy dzień nowego roku bardzo sympatyczny, spotkała nas miła przysługa od naszych rodaków, że też tacy ludzie jeszcze się zdarzają, dodaje wiary w ludzi :-D :-D :-D
to super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 sty 2012, 10:10

Hejka
Padł nam wczoraj internet...
Dzięki dziewczyny :-)
Tynusz, stolik rzeczywiście super sprawa, Ula też ma swój i jest z niego zadowolona bardzo. Ja dla Stasia też nie wiem co kupić i chyba nic nie kupię, on mały i nie rozumie a zabawek ma strasznie dużo, bo jeszcze Uli. Jeszzcze zobaczę, chyba że mi coś wpadnie w oko.
@gniecha, dobrze, że teść się znalazł :ico_sorki:
spotkała nas miła przysługa od naszych rodaków, że też tacy ludzie jeszcze się zdarzają, dodaje wiary w ludzi :-D :-D :-D
to super :ico_brawa_01: Dobrze, że są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie, a Wam się miło zaczął nowy rok ;-) To dobra wróżba ;-)
a ja zawału dostaję, ale na szczęście umie upadać :ico_sorki:
hehehe, ja już się przyzwyczaiłam, Stasiek czasem się uderzy i chwilę popłacze, ale przecież musi kilka razy się uderzyć, żeby być ostrożnym.
ostatnie 3 jakoś tak lekko przeszła niezauważalnie :ico_sorki:
to super, u nas znów nocka kiepska przez te trzonowce. Pamiętam, że Ula też przy trzonowych miała np gorączkę i katar, ale nie płakała tak bardzo. Stasiek bardziej wrażliwy... jak to facet ;-)

U nas piękne słońce świeci i 10 stopni na termometrze, jak wiosna, a nie zima, na pewno pójdziemy się przejść, bo w domu zęswirujemy. Kupiłam ostatnio przez allegro używanego haucka trójkołowego. Jest super, ostatnio go miałam okazję wypróbować, nawet mąż mi przyznał rację. Do tego lekki. Także składam naszego wielkiego roana i wywożę do cioci, będzie dla mojej kuzynki, która ma termin na kwiecień :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 sty 2012, 19:18

u nas dzisiaj ladna pogoda byla :)moj m planuje w styczniu wyjechac na 2 miesiace do belgii nie w smak mi to ale potrzebne nam pieniadze a on od 14stego bez pracy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 sty 2012, 22:06

moj m planuje w styczniu wyjechac na 2 miesiace do belgii nie w smak mi to ale potrzebne nam pieniadze a on od 14stego bez pracy
, ciężko Wam będzie osobno, ale z drugiej strony, dwa miesiące zlecą szybko, jest internet więc tak nie odczujecie rozstania może...

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 sty 2012, 22:09

, ciężko Wam będzie osobno,
tak bo nigdy na dluzej sie nie rozstawalismy, no ale niestety, tu nie chodzi juz tyle co o Nas a o Julke, jej nie powiem ze nie mamy pieniedzy ..

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 sty 2012, 01:12

witajcie dziewczyny
wróciliśmy od rodziców. Wszyscy troje zakatarzeni, na szczęscie to tylko katar i już minął ufff, tylko mąż podłapał :ico_zly:

pinko, wow kolejny raz jestem pod wrażeniem postępów Stasia, :ico_brawa_01:

Mati jeszcze nie raczkuje, dziwne już to dla mnie. Staje przy wszystkim czym sie da a nie raczkuje :ico_noniewiem:
mamy jeden ząb na dole i żeby było śmiesznie to teraz szykuje się z góry, jakoś tak dziwnie mu idą :-D

Z Olcią bez zmian, jedziemy na testy w czwartek, błagam trzymajcie kciuki za moją dziewczynkę :ico_sorki:

[ Dodano: 04-01-2012, 00:14 ]
kompletnie nie mam czasu na komputer w dzień

spróbuję jutro wieczorem Was doczytać!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość