zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

22 lis 2007, 13:49

maryyann, dzięki za informacje. Rodziłam w Esculapie 3 lata temu ale dzisiaj wszystko jest inaczej.

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

23 lis 2007, 10:10

Witam drogie Panie, ja nadal 2 w 1. Ale ledwo juz zyje. Jak nie urodze za chwile to zwarjuje. Mam wysokie cisnienia wiec chyba zrobia mi cesarke. Jestem strasznie nerwowa. I moj biedny maz chyba za niedlugo zwarjuje :ico_szoking: Pozdrowienia dla wszystkich

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 lis 2007, 10:25

Grazynka już bliżej niż dalej, nawet się nie spostrzeżesz jak będziesz miała dzidziusia koło siebie i wtedy się zacznie. Także odpoczywaj sobie i głowa do góry, będzie dobrze

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lis 2007, 11:55

Grazyna, Asiula ma rację. Już Ci naprawdę nie dużo zostało. Wiem że końcóweczka jest najgorsza, czujesz się jak słoń i dobijają Cię pewnie uwagi innych typu że jeszcze nie urodziłąś.
Musisz się uzbroić w cierpliwość. Przede wszystkim dużo wypoczywaj bo za niedługo nie będziesz miałą takiej okazji :ico_oczko:

Głowa do góry :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

23 lis 2007, 12:30

Musze się pochwalić :-)
Wczoraj położyłam moje dziecie na brzuszku, bardzo sie jej to niespodobało to SAMA się przekręciła na plecki :-D :-D :-D Więc ja ją znów na brzuszek a ona fik na plecy :-D :-D A jaka zdziwiona była :ico_haha_01: I wogóle się wyspałam bo mała sie obudziła o 8.40 aleeeeeeeeeeeeeee fajnieeeeeeeeeeeeee
Aga dzisiaj mam nadzieje będziesz?????

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lis 2007, 12:41

Olciiaa, gratulacje dla Emilki za przewracanie się z brzuszka na plecki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Niestety nie będzie mnie dzisiaj. Chyba wogóle zrezygnuje z gazeli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

23 lis 2007, 17:47

Witam w piątkowe popołudnie:)

Grażyna też tak miałam, że na końcóweczce ciąży byłam bardzo nerwowa. Wiadomo to wyczekiwanie jest najgorsze a i brzuszek się daje we znaki. Trzeba jakoś się uzbroić w cierpliwość, robić sobie małe przyjemności np. zjeść coś dobrego ( bo potem już nie będzie można niektórych rzeczy jak się karmi dzidzię), wyspać się na zapas, zrobić coś dla siebie i od razu się poczujesz lepiej :) Przede wszystkim wypoczywaj, bo potem ciężko odpocząć :(

Mnie jak miałam zły humorek w ciązy mąż zabierał do restauracji na obiadek albo kolację albo kupowałam sobie jakiś kosmetyk czy gazetkę ( bo ciuchów to już nie bardzo jak miałam, bo wyglądałam jak wielorybek hehe).

Olciiaa brawa dla Emilki. Zdolna dziewczynka z niej, że takie akrobacje już wyczynia. :)

Aga, Olciiaa gdzie chodzicie na te ćwiczenia? To jest jakiś aerobik czy coś w tym rodzaju? I jeśli możecie napiszcie ile kosztuje? Ja na razie nie bardzo mogę ze względu na to, że jestem po cesarce, ale chciałabym za jakiś czas poćwiczyć coś, żeby jakoś wrócić w miarę do sylwetki.
Jak na razie to lipa już prawie miesiąc po porodzie, a ja chodzę w spodniach ciążowych, bo nie mieszczę się w żadne sprzed ciąży :( Przed ciążą nosiłam 36, ale niestety przytyłam 15 kg. :( Teraz w domu nie mam wagi, więc od porodu się nie ważyłam i nawet nie wiem ile ważę.

Mojemu Kamilkowi wyskoczyla na buzi jakaś wysypka, taka drobna czerwona kaszka. Myślicie że to może miec związek z jakas alergia pokarmowa? W sumie uważam na to cdo jem, oby jakiejs skazy bialkowej nie dostal :(

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

23 lis 2007, 18:48

hej dziewczynki!!! dawno mnie nie nie było, jakos nie miała ostatnio czasu na czaty. musze wam sie pochwalić...

Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lis 2007, 21:39

zania, :ico_brawa_01: dla Wiktorka. Zuch z niego chłopak :ico_oczko:

maryyann, my z Olą chodzimy do takiej małej siłowni na ulicy Karpackiej. Tam 10 wejść kosztuje 70 zł.
Ja dodatkowo chodzę na siłownie do Aquy na Złotych Łanach. Tam karnet na miesiąc kosztuje 100zł z tym że możesz chodzić nawet codziennie

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 lis 2007, 21:46

Zania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla Wikusia :-) :-) :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość