Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 lip 2008, 17:13

:ico_brawa_01: WITAM :ico_brawa_01:
ale mily weekendzik mielismy :ico_sorki:
No a po weekendzie dolina ....i w moje urodzinki w srode o 8 rano ide na wyrwanie osemki :ico_placzek: bede bardzo plakac napewno bo to moj pierwszy wyrywany zabak-ale dentysta mi dzisisj powiedzial ze nie ma na co juz czekac i nie ma innego wyjscia :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_placzek:
Obrazek-foki weekendowe :ico_haha_02:
Obrazek

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

14 lip 2008, 18:08

miszka no ja was podziwiam , ja co prawda kupiłam proszek specjalnie dla maluszków ale jeszcze czekam z praniem sama nie wiem na co , myśle ze wezme z was przykład i jutro wypiore :-) :-)
mmarta81, nie martw się nie będzie tak żle ,najwyżej pan dr zapyt to co robimy wyrywamy czy rodzimy :):) pięknie wyglądasz z brzuszkiem tak kwitnąco :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 lip 2008, 18:43

pięknie wyglądasz z brzuszkiem tak kwitnąco
:ico_brawa_01: dzekuje dziekuje....
nie martw się nie będzie tak żle ,najwyżej pan dr zapyt to co robimy wyrywamy czy rodzimy )
...wiecie jak ja sie boje ja nigdy wyrywanego :ico_noniewiem: ...

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 19:05

ale mily weekendzik mielismy
No nareszcie!!!Widze ze bylo super,brzusio w przod tak jak u mnie:)No slicznie wygladasz!Ja tez mam do usuniecia zab,ale tak sie boje,ze czeka do po ciazy-nie boli to czekam :ico_noniewiem:
miszka no ja was podziwiam , ja co prawda kupiłam proszek specjalnie dla maluszków ale jeszcze czekam z praniem sama nie wiem na co , myśle ze wezme z was przykład i jutro wypiore
ja juz po praniu,teraz walcze z prasowaniem,wiekszosc wisi i czeka popakowane w worki-musze byc ready,bo w razie czego bedzie dramat!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 20:02

Witajcie :-)

a ja dzis poprasowalam ubranka, ktore mialam poprane poukladalam rozmiarami i wlozylam do komody, ale jednak wyjelam bo jak zagladnelam to smierdzi jeszcze nowoscia, wlozylam do lozeczka i przykrylam na razie kocem mam nadzieje ze sie wywietrzy do jutra :ico_noniewiem:

mmarta, slicznie wygladasz i jaki fajny brzusio, nie przytylas w sobie wszystko idzie w brzuszek tak jak u mnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oj wspolczuje wizyty u dentysty :ico_pocieszyciel: ja na szczescie nie musze isc a tak sie balam, bo pytalam sie lekarza czy mozna robic rentgen zeba w ciazy i on powiedzial, ze absolutnie nie wiec pojde dopiero jak urodze :ico_brawa_01:
ja juz po praniu,teraz walcze z prasowaniem,wiekszosc wisi i czeka popakowane w worki-musze byc ready,bo w razie czego bedzie dramat!
no ja tez musze byc w gotowosci wole miec juz wszystko gotowe, bo mam jakies glupie obawy , ze synek urodzi sie wczesniej, a moze to tylko takie moje glupie wymysly :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 20:08

Dziewczyny,farbujecie teraz wlosy,bo ja mam taki odrost ze szok i potrzebuje zafarbowac,jakos w pierwszwj ciazy sie nad tym niezastanawialam,a teraz sie trzese.Nie chce do fryzjera,bo mam dosc pasemek.Wrocilabym do jednolitego koloru chetnie ,ale jakos sie boje....

[ Dodano: 2008-07-14, 20:09 ]
no ja tez musze byc w gotowosci wole miec juz wszystko gotowe, bo mam jakies glupie obawy , ze synek urodzi sie wczesniej, a moze to tylko takie moje glupie wymysly
Urodzi sie w terminie,ale lepiej byc gotowym,taka profilaktyka,ja tak zawsze robie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 20:12

Dziewczyny,farbujecie teraz wlosy,bo ja mam taki odrost ze szok i potrzebuje zafarbowac,jakos w pierwszwj ciazy sie nad tym niezastanawialam,a teraz sie trzese.Nie chce do fryzjera,bo mam dosc pasemek.Wrocilabym do jednolitego koloru chetnie ,ale jakos sie boje....
no ja teraz farbowalam wlosy na jeden kolor nie boj sie mozna smialo farbowac, w pierwszym trymestrze ponoc nie bardzo ale teraz mozna :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 20:33

no ja teraz farbowalam wlosy na jeden kolor nie boj sie mozna smialo farbowac, w pierwszym trymestrze ponoc nie bardzo ale teraz mozna
No to mnie Pati uspokoilas!Dzieki!Jutro musze cos z tym zrobic bo dramat :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 20:35

No to mnie Pati uspokoilas!Dzieki!Jutro musze cos z tym zrobic bo dramat :ico_olaboga:
no ja dlatego farbnelam sie z tego powodu bo tez mialam blond pasemka i odrosty na pol glowy, ale nie podobam sie sobie w tym kolorze i jak maly sie urodzi to wroce do pasemek, najlepiej sie tak czuje :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 21:35

no ja dlatego farbnelam sie z tego powodu bo tez mialam blond pasemka i odrosty na pol glowy, ale nie podobam sie sobie w tym kolorze i jak maly sie urodzi to wroce do pasemek, najlepiej sie tak czuje
Ja robilam pasemka w 16 czy 17 tygodniu ciazy,no a teraz chce jednolity kolor ,bedzie od samej skory,kupilam sobie farbe i stoi,bo sie tego amoniaku boje.Ale kurcze to nie sredniowiecze :ico_noniewiem: Musze wygladac,bo nie dosc,ze jestem gruba to jeszcze zaniedbana,nie chce wygladac jak wlasna matka :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość