ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

29 kwie 2007, 13:15

Kasiula u Was same remonty,ale bedzie cacy pozniej!!!
Co do dzieciakow i jezykow to rzeczywiscie niesamowicie szybko lapia..a tak przy okazji Wam sie pochwale,ze moje dziecie jak jej licze one,two, to sama dopowiada three,smiesznie to wyglada jak sobie chodzi i wszedzie slychac three.. :-D a jaka jest przy tym zadowolona.Poza tym gada jak najeta,co bym sie jej nie zapytala to odpowiada?куда lub когда!!musiala gdzies podsluchac u nas hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 kwie 2007, 13:41

ilonka a dlaczego twoje dziecie po rosyjsku rozprawia??? myslalam, ze w UK mieszkasz?
lucy dawaj te zdjecie w reformach, a glupimi babami sie nie przejmuj. zaloze sie, ze ona nie ma dzieci. kobiety, ktore nie maja dzieci i nie byly nigdy w ciazy po prostu nie wiedza o czym rozmawiac z ciezarnymi i pleta trzy po trzy. Brzuch troche wiekszy od ich brzucha wydaje im sie ogromny i nie potrafia na to nie zwrocic uwagi.
kasi.k ma skurce i sms'y pisze? ja bym byla chyba tak podekscytowana, ze pewnie bym komorki zapomniala :-D ja tez dziewczynke obstawiam.
kasiaa a o co z tymi butkami chodzi, bo mi sie normalne wydaja...
madziorka ty tak caly czas w moich okolicach sie blakasz :-D w londku kolo wood green mieszkalam, na bounds green. strasznie lubilam wydawac kaske na shoping city na wood green

a my nazarte strasznie po wczorajszym grrilu. u tesciowej na dzialce sa takie niskie mebelki ogrodowe i nie moglam na nich siedziec, bo sobie brzuchal sciskalam i bolalo, w zwiazku z tym szwagier nadmuchal dla mnie taki dziciecy ponton i przelezalam w nim cale popoludnie. wszyscy sie smiali, ze jakbym na wodzie byla to bym ten ponton pod wode ze soba wciagnela :-D bo taki grubas jestem. niestety ciazowa skleroza nakazala mi zapomniec zabrac ze soba aparat wiec pozbailam was tym samym widoku wieloryba w pontonie :-D
troche zaczynam sie bac tego lotu do UK

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2007, 13:45

ilonka zycze przyjmnego lotu i wspanialego slonecznego wypoczynku w polsce hihi

kasia nie mysl sobie ze A lubi zakupki.... :ico_puknij: rzadko to mu sie zdarza.... teraz dla dzidzi naprawde sprawia mu to przyjemnosc i juz zaczal sie przejmowac na maxa i karze mi w tym tygodniu robic liste wyprawki i mamy zaczac powazne zakupowe szaleonstwo hihi poza tym czyta codziennie ta ksiazki "jezyk niemowlat" i jest nia bardzo zaabsorbowany... i potem mi opowiada.... ja na razie czytalam inne lekture badz prase....

lucy a z polskiej prasy to ja kupilam sobie w polsce M jak Mama ... szkoda ze wczesniej tego nie czytalam.... spodobalo mi sie to pisemko... hihi

adas wrocil niedawno z pilki.... akurat zdarzylam sie obudzic... a teraz zrobil jajecznice i gotuje rosol.... i wkurza sie na mnie, ze jem przy kompie hihi :-D :-D :-D hihi

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

29 kwie 2007, 13:47

Jasnie Pani:) no jak moglas zapomniec aparatu,to musial byc nieziemski widok :-D ale Wy to macie bosko z Lucja na tych grillach,mniam mniam..
co do rosyjskiego,to my w domu wiekszosci po rosyjsku rozmawiamy,chociaz jak znajomi przychodza to maja niezly ubaw,bo wychodzi czasami z tego mieszanina 4 jezyczna..staram sie byc konsekwentna jak mowie do Vinee,zeby metliku nie dostala,ale niestety nie wychodzi i co raz po innemu do niej,dziwie sie,ze jeszcze nie zglupiala z takimi rodzicami..hehe
Jasnie Pani:) czytalam na onecie,ze zapowiadaja strajki na gatwick na 2 maja,i ze ma byc duzo lotow opoznionych albo odwolanych,ale wiem ze Ty cale szczescie z Luton lecisz.. :ico_sorki: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-29, 13:49 ]
dzieki Madziorka :-) widzisz jaki bedzie z Adasia super tatus na medal!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 kwie 2007, 13:57

Ilonka na szczescie na Luton i 1 maja :-D
a dla was malo turbulencji i smakowitych grillow w Polsce :ico_oczko: wszyscy w trojke lecicie?

[ Dodano: 2007-04-29, 14:00 ]
najlepsze jest to, ze kupilam bilet jakies 3 dni temu za pomoca kart Visa mojego meza i dostalam potwierdzenie rezerwacji na email, a dzis na gg mam wiadomosc od malzonka, ze zadna kasa z jego konta na bilecik nie odplynela. a to ponad 120 funciakow bylo :ico_szoking: a w mailu posze, ze mam nie kontaktowac sie juz z easy jet, bo rezerwacja zostala potwierdzona...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

29 kwie 2007, 14:03

Jasnie Pani:) dzieki...lecimy na razie tylko z Vinee,a pozniej Bablu doleci,bo nie bedzie mial tyle uroplu,zeby zostac na 1,5 miesiaca!!!
Dziwne z tym biletem,moze za darmo Ci dali jako ciezarowce!!! :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2007, 14:17

ilonka a dlaczego po rosyjsku rozmawiacie????

jak dobrze ze kasik juz w szpitalu ... wlasciwie te skurcze juuz w ostatniej chwili sie odezwaly hihi tuz przed wywolywaniem hihi wiec jesli chodzi o charakterek maluszka to wskazuje na dziewczynke hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale mi jakos chlopczyk do kasi pasuje... zobaczymy

dajcie znaka dziewczyny jak tylko dostaniecie smski z nowinka od kasi.... czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

29 kwie 2007, 14:30

madziorka rosyjski to moja wielka milosc :ico_haha_01: poznalismy sie w Kijowie,i tam troche czasu spedzilismy,ja ponad 3 lata a Bablu ponad 7 z hakiem..wiec sila rzeczy w domu rozmawiamy w wiekszosci po rosyjsku :-)
Do tego jak to Bablu mowi,to moje zboczenie 'zawodowe' z rosyjskim :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 kwie 2007, 16:12

hej laski!!!! wklejajcie swoje zdjecia bo jestem ciekawa waszych brzuszkow, moj taki se mi sie wydaje duzy ale jak bylam w szpitalu to laski w tym tyg co ja mialy wieksze, ale mi sie wydaje ze moj maluch duzy!!!!
Ps ja co wizyte w szpitalu mam usg mialam juz 4 lub 5, a nastepne za 6 tyg, bo ide na nastepny zastrzyk, wiec jestem ciekawa ile ten klopsik moj bedzie wazył :ico_brawa_01:
Kasik trzymam kciuki i obstawiam kobietkę :ico_brawa_01:
nie mam teraz za bardzo czasu zeby Wam odpisywac ale przegladam stronki i czytam wszystko
pozdrawiam Was kochane
Ps mam nadzieje ze jak bede miala macierzynskie to nadrobie wszystko
moja szkola rodzenia super :ico_brawa_01: polecam kazdej z Was :ico_ciezarowka:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

29 kwie 2007, 17:13

Kasik wielkie brawa za skorcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-29, 17:14 ]
ja tez od poczatku obstawialam dziewczynke no ciekawa jestem
uciekam bo mnie maya zawyje na smierc :ico_szoking:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nyuryo i 1 gość