Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 mar 2008, 21:51

Hej!
No dzieje sie i u Was widzę...
ciężka noc, ciężki dzień...A o aucie szkoda gadać...Gośc wiedział, że jedziemy przez pół PL do niego...i w rozmowie twierdził, że wszystko jest ok. Po całej nocy w PKSie do Wrocka, a potem jeszcze dalej...dotarliśy. Auto na 1rzut super! już normalnie się czułam jak gość...ale oglądamy i co? tu odpryski, tam rdza, zacieki na tapicerce w tylnych drzwiach, mokre normalnie a on mówi, że widocznie się nachlapało... :ico_puknij: I mówi, że drzwi były wymieniane bo coś tam... :ico_zly: no to mógł to przez tel powiedzieć, wcale byśmy nie jechali...nonono!!! potem jeszcze wyszło kilka spraw, na moje oko auo było walnięte...bo we wszystkich odpryskach było widać biały lakier...i nonono! wkur...na maxa telepaliśmy się z powrotem do Wrocka i czekanie na pociąg...i w domu na kąpiel...
A teraz mam dopiero wkurw...bo J miał jutro jechać ze znajomym do Hamburga, na 3-4dni do rodziców i tam poszukać auta...i co? mój wspaniały teść już zaczął smuty walić, że to nie jest ekonomia...że udało nam się zyskać na sprzedaży, a teraz 3razy tyle wydamy na podróże i szukanie auta...że skoro tak podchodzimy do interesu, to on sobie nie wyobraża jak my chcemy prowadzić firmę- czyt. mój gabinet... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no więc J powiedział że wobec tego nie przyjeżdża i cześć. I mam problem...Chcę mu oddać te pierdolone pieniądze, z których dopiero co się cieszyliśmy. Sram na to...bo skoro juz się zaczyna wypominanie...to aż się boję co bęzdie dalej...A J chciał tylko móc u nich przenocować...rodzice...taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........
więc dziś chyba znów nie śpię i móżdże co tu zrobić i jak to rozgryźć...ratunku...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 mar 2008, 21:59

Witam!!

Kate Wy cos macie z tymi autami ..

co do potacenia na pasach pijanego przechodnia to trudno powiedziec ... bo pieszy tez jest uczestnikiem ruchu i ma obowiazek przestrtzegac prawa .......... ale znowu na pasach ........ spokojnie ... dobrze ze kierowca był trzezwy .....

Mamo Dominika ja robie sciany i podłogi ... na kuchnie czeka sie do 2 miesiecy ..... wrrr.......... ale na szczescie nie musze isc do tesciow ... bo wszedzie jestem u siebia haha

No mi ta magnolia z cynamonem strasznie sie podoba ... a macie jakies pomysły jak pomalowac pokoja chłopca ??

[ Dodano: 2008-03-29, 21:00 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-29, 21:06 ]
Zborra jabym mu chyba jaja uciela jakbym przejechała poł PL na darmo ..

a z kasa od kogos zawsze tak jest ... bo niby daja ale ..

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 mar 2008, 22:19

Nie pytaj o kolory...ja ostatnio w te kulki :ico_haha_01: nie najlepiej
w ogóle dziś jestem do niczego...
J siedzi z laptopem i szuka...a ja? myślę i myślę...i zaraz mi się zwoje wyprostują a jak nic nie idzie to nie idzie...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 mar 2008, 23:11

Zbora tak to bywa, ludzie są nieuczciwi, aż się wierzyć nie chce i nie dziwię się, że jesteś :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: też bym "mięsem" rzucała.

kate z Mateuszka też już poważny facecik :ico_oczko: :-D i ma miejsce na to żeby byc ruchliwym. A dzień faktycznie miałaś okropaśny, tak to się czasami wszystko składa. A jeżeli chodzi o zabawkę muka, to jest to tak jak i z innymi zabawkami w tym wieku, dzieci nie potrafią się długo skupiać na jednym, ale co jakiś czas Karol podchodzi do niej i przekłada te koraliki, co napewno rozwija jego zdolności manualne i sprawnościowe.

A ja dziś po zajęciach i napiszę Wam tylko, że mam pracę do napisania, na jaki temat? :-D Pani popatrzyła na mnie i wymyśliła "Edukacja seksualna w wieku przedszkolnym" :-D Czyżbym maiała kurwiki w oczach :ico_oczko:
No to tym żartobliwym akcentem kończę dziś i mówię dobranoc :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 mar 2008, 23:33

Sikorko...hihihi....super tmacik...koniecznie musisz nam przytoczyc kawalek pracy...juz sie niemoge doczekac bo chyba nic nie wiem na ten temat :ico_haha_01:
Kate...no matko a co wam z tymi wypadkami tak sie dzieje....faktycznie pechowy dzien...daj znac jak sytuacja wyglada!!!!
Kulka...hmmm pokoj dla chlopca?ja w sumie mam coreczke ale powiem Ci ze moj brat jest super zadowolony ze swojego pokoju bo ma takie wypukle zadry na scianach pomalowane niby byle jak na niebiesko...to sie jakos fachowo nazywa...chyba starotynk....i wyglada swienie i oryginalnie.....ladnie byloby tez w cieplym zielony kolorze.....gdzies mam fotki to jutro wkleje

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 mar 2008, 23:33

No a jak!!! masz to w oczach kochana, masz........ :ico_haha_01: owocnego pisania!!!

Ja też zmykam...wypisałam się...Glizdunia :ico_buziaczki_big: i mogę spokojnie iść spać.....Wszystko będzie dobrze, jutro będzie lepszy dzień. Mam kochanego męża, wspaniałych rodziców i najdroższe na świecie dziecko!!!które z dnia na dzień robi się coraz mądrzejsze...i wychodzi jej górna 2..hahahah...

I jutro kupię jej za to na allegro buciki i sukienkę...albo dziś... :ico_noniewiem: a mam już białe bolerko więc na roczek będzie odpicowana!!!

dobranoc kochane baby!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

30 mar 2008, 08:36

O co to jeszcze tu dziś nikogo nie było??? Niedziela i smacznie śpicie? Nie wierzę :-D Przecież też macie dzieci :-D

[ Dodano: 2008-03-30, 08:39 ]
KUlka, w pokoju dla chłopców to mnie się podobają te duże szablony: o na przykład taki: http://www.allegro.pl/item332807113_sza ... x57cm.html

[ Dodano: 2008-03-30, 08:49 ]
o tu też jest fajnie: http://www.allegro.pl/item328766067_art ... 40003.html

[ Dodano: 2008-03-30, 08:52 ]
I tak mi się przypomniało, jak macie chwilkę to poproszę

http://sikorkowa.posadzdrzewo.pl/

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 mar 2008, 09:28

witam sie i ja :)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 mar 2008, 09:49

Witajcie dziewczyny w to niedzielne przedpołudnie :ico_haha_01: U nas za oknem świeci słonko więc na pewno odbędziemy dziś długaśy spacerek :ico_haha_02: Zastanawiam się czy iść dziś z małym do Kościoła :ico_noniewiem:

Glizdunia Wiktorek nie jest uczulony na samą czekoladę tylko myślę, że na jej NADMIAR :ico_noniewiem: Po prostu ja mam takiego bzika, że nie mogę mieć w domu słodkości, bo jem je naokrągło. No i tak jadłam - on doił cyca, a w dodatku czasami dałam i jemu kawałek. Pamiętam, że kiedyś też go tak obsypało, gdy przeholowałam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Czasami po prostu zapominam, że karmię jeszcze piersią :ico_olaboga:

kate_k82 ale wy się macie :ico_olaboga: Kurcze jeśli ten wasz pies jest takiagresywny, to bałabym się o Mateuszka :ico_noniewiem: Tyle się słyszy o pogryzieniach - i nie mówię o obcych, ale o domownikach :ico_olaboga:

KUika ja pokój dla Wiktorka pomalowałabym albo na ładny odcień niebieskiego lub zieleni :ico_oczko:

zborra no już ci w sms-ie napisałam. Ale nerwa miałabym też :ico_zly: :ico_zly: My też kilka razy nacięliśmy się na oszustów - takie ryzyko niestety :ico_zly:

Nam katary już przechodzą, na szczęście, ale Wiktorek coś na zmianę z apetytem - raz je, raz nie - najgorzej z zupami :ico_noniewiem: Ja już nie wiem, co mam mu gotować :ico_noniewiem:

Miłego dnia.

Zajrzę później.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

30 mar 2008, 10:07

hej, no więc tak, ten pieszy wtargnął na jezdnię, działo sie to w ułamkach sekundy, przednia szyba rozwalona, facet ma rozciętą głowę, policja mierzyła drogę hamowania, sprawdzała samochód, na ich (policji) oko Michał jechał ok 50 km/h a tam jest ograniczeie do 40... zastanawiam sie co mu grozi, więzienie??? może nie, nie wiem co z tym potrąconym, teść ma jechać do szpitala i zapytać może mu powiedzą, oby nic się nie stało, Michał powiedział że gdy wysiadał z samochodu to wszystko miał przed oczami modlił się żeby to nie było dziecko lub kobieta, ale widać ze jest przerażony nawet nie tym co go czeka ale tym co zrobił, oby wszystko skończyło sie pomyślnie :ico_sorki:

ja właśnie zgrywam filmiki z basenu tylko coś długo to idzie... a Mat czy się zmienił trudno mi ocenić widzą go codziennie, ale włoski ma długie :-D spineczkami będę spinać :-D

nocka jako taka, nie było 1,5 godzinnej przerwy w spaniu ale pobudki zaliczyłam no ale to chleb powszedni...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość