Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 paź 2010, 00:06

może udaje dzidziusia ze wzgędu na niunie w brzuszku? ;p różnie reagują dzieciaczki :-)
no moja tak zaczęła, sama jeść już nie chce, tylko żeby ją karmić, bo ona jest dzidzia :-D
ileż ja bym dała, żeby mieć chociaż 20-metrową kawalerkę.
życzę Ci aby to marzenie się Wam spełniło :ico_sorki:
na której ścianie macie łożysko????
na tylnej ścianie.
to masz lepiej, ja mam na przedniej
to nie najlepiej, ale może nie będzie tak źle... :ico_sorki:
anijka, to kuruj się kochana, super, że z maleńką jest wszystko ok :-)
Pinko to już jutro do Londynu ??
to udanego wypadu wam życze :-)
Dziękuję Ci bardzo :-) Będzie na pewno udany ;-)
nie chca całego zamknąc tylko
caly oddział dzieciecy
połoznictwo i ginekologia
to bez sensu, skoro i tak będzie funkcjonował, to nie mogliby zostawić tych oddziałów? :ico_noniewiem:
ale trzeba byc z czegoś zadowolonym i póki zdrowie dopisuje trza pracowac :ico_oczko:
dobrze, że Ci firma dobrze prosperuje i masz co robić, bo to gorzej jak płacić zus i skarbówkę trzeba, a dochodów żadnych. A jaką masz działalność?

Byłam więc dzisiaj na wizycie i na usg, pan doktor potwierdził płeć, mały waży 570g, serduszko bije doskonale, wszystko ma na miejscu niczego nie brakuje i wszystko rozwija się tak jak powinno... książkowo. Ucieszyłam się bardzo z tej wiadomości. Stasio się rozbrykał na badaniu i nie dało się go podejrzeć na 3D, czego trochę żałuję, ale i tak było super. Był ze mną mężulo i Ula i obydwoje oglądali na wielkim monitorze filmik :ico_haha_01: słuchaliśmy też wspólnie serduszka, Ula była zachwycona i bardzo podekscytowana. Dostałam z całego badania płytę, wszystko nagrane, to co lekarz sprawdzał, więc będzie pamiątka dla Stania :-)

Teraz się skończyłam pakować, zaraz idę spać, jutro o 15:20 lecimy :-)
Spokojnej nocki....

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 paź 2010, 08:05

anijka zdrowiej kochana i wrzuć koniecznie nam te zdjęcie :-D
słuchaliśmy też wspólnie serduszka, Ula była zachwycona i bardzo podekscytowana
wcale się jej nie dziwię - w końcu widziała braciszka :-D :-)
i gratuluję niech mały dalej zdrowo rośnie :-) ja zastanawiam się ile g teraz ma moja księżniczka :ico_noniewiem: może na nast badaniu się dowiem :ico_sorki:
Teraz się skończyłam pakować, zaraz idę spać, jutro o 15:20 lecimy :-)
spokojnej podróży :-)

a ja wstałam przed 8 i nie dam rady spać :ico_puknij: i to w czasie urlopu :ico_olaboga:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

21 paź 2010, 09:18

Teraz się skończyłam pakować, zaraz idę spać, jutro o 15:20 lecimy
Spokojnej nocki....
_______________
miłego i spokojnego urlopu życzę

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 paź 2010, 10:09

a pinko wyjeżdza? :ico_noniewiem: bo nie doczytałam :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

21 paź 2010, 12:54

Pinko milego urlopownia :ico_brawa_01:
A ja z moja małą zapisałam się do poradni alergologicznej, mam mieszane uczucia, bo nie chcę żeby mnie znowu zbyli. Najczęściej słyszę - dieta eliminacyjna, z tym można żyć, dziecko nie musi wszystkiego jeść itd. No i oczywiście to prawda, ale mam już dość ciągłego wypytywania znajomych, ktorych odwiedzamy jaki jest skład potraw które przyrządzili i tłumaczenia dlaczego dziecku nie pozwalam tego zjeść, w przedszkolu z resztą to samo. Jeśli można to wyleczyć to ja zdecydowanie chcę to zrobić :ico_sorki:
Zdecydowałam się też na usg 3D, mam nadzieję, że uda mi się to jakoś z córcią zrobić :-D bo w godzinach pracy wszystkich domowników. A może wiecie czy można w Polsce zabrać dziecko na badanie usg?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 paź 2010, 13:10

A może wiecie czy można w Polsce zabrać dziecko na badanie usg?
można :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 paź 2010, 14:39

hej dziewczyny. :-) ja wczoraj miałam bardzo stresujący wieczór, ale chcę juz o tym zapomnieć.

pinko dziękuję. Cieszę się, że wszystko u Stasia w najlepszym porządku. Ola tez ostatnio była ze mną na usg, ale ona nie była zainteresowana tym co widzi, tylko bardziej tym czemu ja leżę na łóżku . i ciągle było. : mamusiu wstawaj już, mamusiu no chodźmy już, mamusiu, czemu tam lezysz :-D
No i udanej podrózy

anijka zdrowia dla Ciebie

manenka może jednak nie zamkną tych oddziałów, może uda się uratować, bo na zdjęciach szpital prezentuje się bardzo pięknie i jest ogromny i w pięknej okolicy. byłoby szkoda.

b@sia, a Twoja córeczka jest alergikiem?????:(moja niestety też, ale czy są metody na wyleczenie z alergii???ja bym z chęcią skorzystała. Jak się coś dowiesz, prosze daj znać, bo ja już tez mam dość odmawiania Oli tego co ona lubi. kiedyś jadła pięknie wszytsko, a teraz prawie wszytko musiałam odstawić. mleka nie pije już od połowy lata :ico_placzek:
b@sia napisał/a:
A może wiecie czy można w Polsce zabrać dziecko na badanie usg?

można :-)
potwierdzam :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

21 paź 2010, 14:46

Cześc dziewczyny. Normalnie mnie dziś szlak trafiał. Specjalnie zadzwonilam do mamy żeby odebrala Oliwkę z przedszkola, bo sama sobie sporo roboty zaplanowalam, czyli chciałam trochę popisać prace dyplomową, zrobić pranie i sterte prasowania miałam, a tu jak na złość od 10 rano prąd zabrali i myślałam, że dostane szału, bo laptop mi się rozładował, pranie się zatrzymało, no a z prasowaniem też lipa . Przynajmniej z tego wszystkiego się zdrzemnęlam, ale wiecie ile do tej pory mogłam sobie już rzeczy zrobić, a teraz po tej drzemce to już mi się nic nie chce

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 paź 2010, 15:02

no fakt w czasie drzemki można bylo zrobić pełno rzeczy, ale to nie od Ciebie zależało że prąd zabrali :-)
ja drugie pranie wstawiłam, zjadłam obiadzik i chyba się położę, bo tak nudno że szok . :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 paź 2010, 15:12

AniaZaba ale Ty zapracowana jesteś, ale przynajmniej czas Ci szybciej zlatuje, tylko nie przemęczaj się za bardzo :ico_nienie:
a fitness by mi się przydało, oj przydało, bo kondycja mi tak spadła, że ja się zastanawiam jak ja urodzę :ico_olaboga: muszę zapytac lekarza, czy moge jakieś ćwiczenia wykonywać


buzok14, mało co mnie tak wkurza, jak wyłączony prąd znienacka, zwłaszcza jak coś robię ważnego :ico_zly:
ja drugie pranie wstawiłam, zjadłam obiadzik i chyba się położę, bo tak nudno że szok . :ico_olaboga:
u mnie też nudy :ico_noniewiem: za chwile wróci mąz z pracy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość