marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

29 lis 2011, 23:53

inia to żebyś jeszcze zdążyła... bo już tylko tydz Ci został:) Nam becikowe dzisiaj wpłynęło :ico_brawa_01:

elibellMały super z tym irokezem :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 lis 2011, 00:09

no on z takim irosiem sie urodzil:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 lis 2011, 09:00

hej dziewczyny
Co do ćwiczeń to ja chciałam robić tą wersję bez przerwy ale wczoraj zaczęły mi się znowy jakieś plamiena :ico_noniewiem: Nie wiem czy to może być okres bo to chyba trochę za szybko by było skoro ost dostałam 4 listopada :ico_noniewiem: I się wystraszyłam że to może od tych cwiczeń :ico_noniewiem: Zawsze jak mam dostać okrs to mnie pobolewa brzuch i koło tego 4 tak było a teraz nic mnie nie boli... Nie wiem jakiegoś zchiza mam że przez to że zaczęłam tak wcześnie ćwiczyć to coś mi się tam porobiło nie tak....
ja też miałam okres 6 listopada
i dzis dostałam kolejny :ico_noniewiem: a od niedzieli miałam plamienia :ico_puknij:

elibell fajniusi irokez :-D

[ Dodano: 30-11-2011, 08:10 ]
inia no to super Piotruś waży :ico_sorki:

a my dokarmiamy sie butelką i już chyba na dobre tak zostanie, mam te mleko w kratke, tzn jak siedze w domu i nigdzie wyjsć nie musze to moge go karmic cycem co godzine czy dwie, ale jak zje butelke to 4 godziny spokój :ico_noniewiem: nasyci sie raz ale porzadnie

wczoraj o 20.00 dostał cyca, 20.20 drugi cyc... o 20.50 wypił 150ml mleka modyfikowanego :ico_olaboga: co mam o tym myśleć?
na opakowaniu pisze ze powinien w tym wieku pic 120ml
a on po obu cycach wypił 150
wniosek taki ze był głodny całe popołudnie????????
masakra :ico_olaboga:
moze to przez stres, ja już sama nie wiem, ale szczerze nie mam parcia zeby karmic za wszelka cenę, jeśli mleczko mi samo zaniknie trudno sie mówi i zyje sie dalej

no wyzaliłam sie :ico_placzek: truje Wam niepotrzebnie :ico_noniewiem:



dostalismy rodzinne :ico_sorki: i dodatek za urodzenie dziecka (drugie becikowe) :ico_sorki: mamy za co zyć bez wypłaty Przemka :ico_sorki: bedzie z tego kasa na swieta, nie wiem jakiej wypłaty sie spodziewać po tym zwolnieniu :ico_noniewiem:

przemek kombinuje na kopalnie sie dostać, zapisał sie do szkoły i złozył cv, odwiedził zwiazki, kazali mu przyjsc w styczniu, bo bedą przyjęcia od nowego roku
no ale za coś trzeba przezyć święta

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

30 lis 2011, 10:27

witam,

Iza śpi, wczoraj wieczór makabryczny, dawno takiego nie było a top przez to że mała nie mogła kupki zrobić, ale w końcu o 22 poszło,dojadła się i zasnęła, rano znów była kupka i teraz ładnie śpi :ico_sorki: :ico_sorki:
na opakowaniu pisze ze powinien w tym wieku pic 120ml
ale również jest napisane że każde dziecko jest inne więc spokojnie :ico_sorki: moja od paru dni wypija 120 i to nie zawsze :ico_noniewiem:
ale jak zje butelke to 4 godziny spokój
tego zazdroszczę bo moja co 2 no max 3 godziny i je :ico_noniewiem:

izuś_85, fajnie ze kaska wpadła i trzymam kciuki za pracę P w styczniu :ico_sorki:

elibell, śliczne zdjęcia i współczuję męża :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 lis 2011, 11:27

Iza śpi, wczoraj wieczór makabryczny, dawno takiego nie było a top przez to że mała nie mogła kupki zrobić, ale w końcu o 22 poszło,dojadła się i zasnęła, rano znów była kupka i teraz ładnie śpi :ico_sorki: :ico_sorki:
ojej młody mi raz zrobił zieloną kupe po tym mleku sztucznym, ale sie nie męczył prynajmniej teraz robi kupe codziennie bo na cycu nie robił po 3-4 dni

ech, ja czuje ze mleko zanika, nie mam już tego mrowienia wcale, od wczoraj popołudnia nie czuje, podczas karmienia w nocy coś czułam ale młody musiał oba cycki obalić, po butelce tej o 20.50 spał do 3.40 :ico_sorki: potem cyce i pobudka o 4.50, cycki i pobudka o 6.00 :ico_olaboga: tak źle jeszcze nie było, potem oba cycki i o 7.00 butelka 150ml i do teraz jest spokój :ico_szoking: a jest 10.25 :ico_noniewiem: śpi najedzony :ico_sorki:

wiec przechodzimy na modyfikowane :ico_noniewiem: będzie mi brakowac tego przytulenia do piersi :ico_placzek: popłakałam sie normalnie :ico_placzek:

[ Dodano: 30-11-2011, 10:28 ]
izuś_85, fajnie ze kaska wpadła i trzymam kciuki za pracę P w styczniu :ico_sorki:
dzięki :ico_sorki: kciuki sie przydadzą :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 lis 2011, 11:54

izuś_85, to nie odstawiaj od razu, karm jeszcze piersią na zasadzie napajania tylko, czasem niech się przytuli i posa coś, powolutku by sama laktacja się zatrzymała

Moja Elizka pierwszy raz w przedszkolku dziś, zero problemów, doczekać sie nie mogła aż drzwi do sali otworza, potem tylko zerknęła na mnie 2 razy i tyle hehehe. Dzielna dziewczynka:)

Tyle, że nocka dziś straszna, młody czesto sie budził, nie mógł zasnać, on rączki pcha strasznie do buzi i ciomka, ale dydka nie chce. jejuś przecież na zęby to za szybko chyba co?
Mała też sie budziła, ze 2 razy zaprowadzałam ją do jej łóżka, za kolejnym razem nie miałam sił wstać spała ze mną, jak się odwróciłam do niej plecami i zauważyła to się popłakała i z drugiej strony łóżka przyszła i się tuliła, potem (nie wiem jak) ale spadła z łóżka), znów mały co godzina do cyca, w końcu w godzinie o której powinnam stawać nie miałam sił oczu otworzyć i wstałam koło 8 a 8:45 trzeba w przedszkolu być, no żesz myślałam że oszaleję

Teraz zupkę robię, mały jędzy w bujaku. Nie mam kiedy nawet do anglika usiaść a jutro mam test :ico_placzek: Normalnie dół

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 lis 2011, 11:59

izuś_85, to nie odstawiaj od razu, karm jeszcze piersią na zasadzie napajania tylko, czasem niech się przytuli i posa coś, powolutku by sama laktacja się zatrzymała
nie wiem czy to możliwe ale mam wrażenie ze już sie zatrzymała :ico_placzek: ostatni raz karmiłam go po 6.00 rano a cycki puste i nie napełniają sie :ico_placzek: nie czuje mrowienia :ico_placzek: rano już nie czułam ale coś tam pociumkał

jescze spi po tym modyfikowanym :ico_szoking: od 6.50 :ico_szoking: jak wstanie dam mu cyca pociumkać ale nie widze juz naszego karminia tak jak jeszcze w piatek i sobote :ico_placzek: a w niedziele tak sie cieszyłam ze mi mleczko napłyneło :ico_olaboga:
dziś kryzys jakiego jeszcze nie było

Moja Elizka pierwszy raz w przedszkolku dziś, zero problemów, doczekać sie nie mogła aż drzwi do sali otworza, potem tylko zerknęła na mnie 2 razy i tyle hehehe. Dzielna dziewczynka:)
super dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nocy współczuje :ico_olaboga: to sie nie wyspałaś :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 lis 2011, 13:10

szkieletorek, podsunęłam mi pomysł z mlekiem kozim, teściowie mają, podobno rzadziej uczula, więc nie zaszkodzi spróbować :-)

marcz89, pisałam wczoraj, że nie zazdroszczę tej gonitwy po urzędach, a ja dziś też z kwitkiem odeszłam. Ze względu na to, że mam inny adres zamieszkania, a inny zameldowania, muszę do jutra poczekać na zaświadczenie, tak bym mogła złożyć wniosek w miejscu zamieszkania, do tego mąż musi ze swojej gminy wziąć zaświadczenie, że nie pobrał becikowego (dziś pojedzie) i jutro z tymi karteczkami muszę jeszcze raz pojechać do urzędu w miejscu zamieszkania... ehhh... a tam zawsze są takie mega kolejki :ico_noniewiem:

izuś_85, szkoda karmienia piersią, no ale co zrobić :ico_noniewiem: ja też coraz częściej myślę o wprowadzeniu butli, bo mój Piotruś o ile w nocy ładnie już śpi, to w dzień nawet co godzinę chce cycucha... może też mam za mało? Nie wiem... na razie ładnie przybiera, więc chyba nie mam się co martwić, mogę sobie pozwolić na tak częste przystawianie, więc pocycamy jeszcze chwilkę na pewno, póki nie będę miała dość.

elibell, irokez świetny :ico_brawa_01: ładnie te twoje dzieciaczki, a Elizka na prawdę dzielna :ico_brawa_01: nocy współczuję, ale wiem co czujesz, moja Wiki też tak wędruje w nocy, tyle że Piotruś ładnie śpi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 lis 2011, 13:37

izuś_85, szkoda karmienia piersią, no ale co zrobić :ico_noniewiem: ja też coraz częściej myślę o wprowadzeniu butli, bo mój Piotruś o ile w nocy ładnie już śpi, to w dzień nawet co godzinę chce cycucha... może też mam za mało? Nie wiem... na razie ładnie przybiera, więc chyba nie mam się co martwić, mogę sobie pozwolić na tak częste przystawianie, więc pocycamy jeszcze chwilkę na pewno, póki nie będę miała dość.
no szkoda, bo ja lubię tę bliskość jakiej nie ma jak sie karmi butelką
no ale katowac nie bede ani siebie ani młodego
wstał, wypił oba cycki, nadal sie bulwersował więc zrobiłam butelke i wypił 110ml :ico_noniewiem: a czułam zę mleko napływa i pomimo iż wypił był głodny

nie ma co sie oszukiwać, jak mam sie meczyć i karmić go co godzine to wole butelke, mam jeszcze jedno dziecko które potrzebuje uwagi :ico_noniewiem: nie moge lezeć tylko z cyckiem na wierzchu bo nic w domu nie zrobie :ico_placzek:

teraz po butelce znów śpi, Maja śpi, ja już ziemniaki obrałam i mięsko przyprawiłam
pranko rozwieszone :ico_sorki: mam znów wolne :ico_oczko:
no prawie bo siedze na kompie i szukam lepszych ofert pracy dla męża a on od rana chodzi i szuka, nie chce pracować za 1500zł, on minimum 2000zł musi miec na początek dlatego przebiera gdzie lepiej zapłacą :ico_sorki:

choćby tylko na grudzień sie gdzieś zapodziać, bo od stycznia ma nadzieje na trzy kopalnie :ico_sorki:

inia1985, a wiesz ze mogą mężowi nie wydac tego zaświadczenia od razu???????
serio, ja czekałam tydzień :ico_szoking: na głupi świstek zę nie pobrałam becikowego w Bytomiu :ico_olaboga:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 lis 2011, 14:38

Hej Dziewczyny:)
inia1985, a wiesz ze mogą mężowi nie wydac tego zaświadczenia od razu???????
serio, ja czekałam tydzień :ico_szoking: na głupi świstek zę nie pobrałam becikowego w Bytomiu :ico_olaboga:
ja nie musiałam pobierać żadnego świastka, tylko podpisać we wniosku że nikt nie pobierał becikowego wcześniej... widzę że nawet i co miasto to obyczaj :ico_noniewiem:

izuś no szkoda wielka że tak się dzieje... ale właśnie po co się męczyć... Ja jak tak patrzę na moją Oliwcie jak sobie cyca ssie i tak odpływa przy nim zadowolona to też mi się aż smutno robi na myśl o butelce... Mi się ost też wydawało że nie mam mleka bo z takim flakami chodziłam i już też się przejmowałam czy to nie koniec. Ale w końcu któregoś dnia stwierdziłąm że jak ciągle się będę tym martwić i stresować to na pewno mi się to mleko skończy... no i się unormowało :ico_oczko: Ale widzę że muszę sobie kupić puszkę MM bo jak się potrafi skończyć mleko tak z dnia na dzień to nie wiem co ja bym zrobiła :ico_olaboga:

Tyle, że nocka dziś straszna, młody czesto sie budził, nie mógł zasnać, on rączki pcha strasznie do buzi i ciomka, ale dydka nie chce. jejuś przecież na zęby to za szybko chyba co?
Moja się zachowuje dokładnie tak samo... do tego slini się jak bokser. A jak jej się da palca do buzi to nie ssie go tak jak kiedyś tylko gryzie dziąsłami... Ja już też właśnie myślę że to mogą być objawy na zęby... Tylko wiem po mojej kuzynce że ona się tak zachowywała chyba ze 3-4 miesiące przed tym jak jej pierwszy ząb wyszedł:) Więc jescze pewnie duuużo czasu minie zanim zobaczymy pierwszy ząbek:D

Nocek współczuję, ale u nas też dziś tak średnio było... Nie dość że z zaśnięciem był problem, to jak zasnęła o 23 to już 1,30 się obudziła na cyca co prawda później dopiero o 5 i o 10 :ico_szoking: , ale zawsze po kąpieli miała ten najdłuższy sen. Parę razy już nawet prawie całą noc spała...nie wiem co się dzieje już z tym moim dzieckiem :ico_noniewiem:
Teraz śpi w wózku przy otwatrym okienku z 3-4godz dziecka nie będę miała. Gdzieś jej się bardzo dobrze śpi jak ma dostęp do powietrza świeżego... :ico_haha_02:

Ogólnie byłam wczoraj w galerii i nowy sklep z butami otworzyli, ale ceny takie że mi buty spadły. W sensie że takie tanie!!! Szpileczki przecudne tam mają a max 50 zł najniższą cenę widziałam za 30. Kozaczki po 70zł botki po 50-70zł. No się napatrzyć nie mogłam. P nie wiedział co mi kupić na gwiazdkę to powiedziałam że tak idziemy ja sobię butki wybiorę i będę miała prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobra spadam bo muszę pozmywać i ogólnie trochę ogarnąć to mieszkanko póki mała śpi:)

Trzymaj Cię się :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość