Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 sty 2008, 12:05

Tuska pisze:Malgorzatka fajny brzuszek, duzy :-D :ico_brawa_01:

NOWA nie denerwuj sie, bedzie dobrze zobaczysz. Mi ostatnio gin powiedziala ze juz nie pierwszy raz mialam to plamienie i dziecku nic nie zaszkodzilo, wiec widocznie taka moja uroda i ze to u mnie nie grozne. Jak nie bedzie czerwonej krwi to nie musze nawet przychodzic tylko przeczekac to plamienie. Moze u ciebie jest podobnie? Ale ja siedze na zwolnieniu, lepiej sie nie przemeczac, polez troche jak mozesz :ico_ciezarowka:

Wiecie co zauwazylam? Jak zjem cos slodkiego, to potem dziecko fika koziolki :ico_haha_01: Wczoraj wieczorem tak mialam najpierw po czekoladzie, potem za 3 godzinki po delicjach :ico_haha_01: Chyba lubi slodycze, jak rodzice :ico_oczko:


Tuska dzieki, też tak to sobie straram tłumaczyć, zwłaszcza, że u mnie to tez nie pierwsze plamienie. A do gina wolę pójść (rano miałam trochę czerwonej krwi), bo wizytę mam dopiero za dwa tygodnie, do tego czasu to bym chyba wyłysiała.
A niestety na poleżenie to warunków tu nie mam (jestem w pracy).

Gratuluję ruchów :ico_brawa_01: moze i ja spróbuję na słodko, bo moje maleństwo coś sie mało uaktywnia.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2008, 12:07 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 sty 2008, 12:05

Nowa bądź dobrej myśli, oby do jutra, pewnie niunia woli jak mamusia w domciu na zwolnieniu jest a nie jak w pracy niewyspana siedzi :ico_oczko:
A do wizyty zaraz zacznę się szykować, tylko jeszcze chwilę poleżę :ico_oczko:

Tuska gdzieś czytałam, że dzidzia właśnie po słodki się uaktywnia. Moja dzisiaj rano szalała, a byłam na czczo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 sty 2008, 12:20

Cześć
Wizyta mało konkretna, zawiedziona jestem bo tylko mnie palcem pomacała że ładnie się ciąza rozwija i dalej nie słuchałyśmy serducha ani nic. nie dała mi jeszcze skierowania na badania, stwierdziła że nastepnym razem, dała mi wizytę za 3 tyg (hyba przez to że teraz przyszłam po 5 tyg. a miałam być po 4-rech :ico_oczko: 0. przepisała mi jakieś tabletki żelazo + kw. foliowy, pewnie widzac moja biała gębe stwierdziła że anemiczka jak cholera :ico_oczko:
Ale najważniejsze dla mnie jest to że udało mi sie wyjechac na czczo z domu i glukometrem zmierzyć cukier, wyszło mało bo 66 ale pani powiedziała że to jest wynik OK. więc sie uspokoiłam że nie mam cukru wysokiego :ico_haha_02: Ciśnienie też w normie :ico_brawa_01:
Teraz ginka kazała mi iść do lek. ogólnego i dentysty bo ponoc to taki standardzik- Ekg itp. Ja nie chce do dentysty :ico_placzek: :ico_oczko: Mam kilka plomb do wymiany bo mi sie pokruszyły :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 sty 2008, 12:25

Marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to za ten cukier mała panikaro
A Ty jeszcze ani razu nie robiłaś badań od początku ciąży?
Czy to mają być następne?
No i szkoda, że nie posłuchałaś nawet dzidzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 sty 2008, 12:27

NOWA wiem że sie zestresowałaś, może wez nospę i magnez, ja jak plamiłam w 5tc to zanim poszłam do lekarki to łykałam i wtedy plamienie prawie zanikało. Pewnie jesteś przemeczona.
Ja przesadziłam dziś :ico_puknij: Zrobiłam zakupy z spożywczym w mieście majac wózek na kółkach i dopiero jak zapakowałam do reklamówek to się skapłam że to ciezkie jak cholera a ja busem wracałam do domu i jeszcze potem spacer pod ostrą górke z tymi siatami :ico_olaboga: Wystrzachana szłam bo zmachalam sie strasznie. Mam nadzieje że nic się od takiego dzwigania nie stało :ico_noniewiem:
Kupiłam dzidzi jej/jego pierwsze skarpeteczki, żeby nam zrekompensowac to że nie słyszałam bicia serducha :ico_brawa_01:
Atwierdziłam że chyba faceta bede miała bo wiecie na co mam od tyg. smaka? masakra- na konserwy mięsne! Dziś w sklepie przestudiowałam wszystki etykietki bo wiem jakie to niezdrowe cholerstwo i wybrałam kons. za ponad 6 zł (normalne kosztują ok 2-3 zł), jest w niej 93 % mięsa a w tych tanich ok. 50 % miesa reszta to woda i chemia :ico_puknij: No i wrąbałam bagietkę z ta konserwa, pychota. Wiec facet bedzie bo żadna dziewczynka na takie "smakołyki" nie "leci" :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-08, 11:31 ]
spinka, to maja być następne badania, wszedzie pisze że co miesiac powinno się robić, a ja miałam na początku listopada. ale teraz zrobię sobie mocz prywatnie, a na krew poczekam do konca stycznia bo jak mam te tabletki z żelaza to krwi nie musze pilnie sprawdzać bo w sumie jedynie anemia może wyjśc, nie? A żelazo jej zapobiegnie albo "wyleczy" a mocz zrobie bo czesto miewałam zapalenia pęcherza i chce to skontrolowac. Kupiłam sobie herbatke żurawinowa i jest dobra jak ja lekko posłodząe, a zurawin zdrowa bo antybakteryjnie działa i b. dobrze na nerki :ico_brawa_01:
Dzieki za brawa, panikara jestem ,oj jestem :ico_oczko: Ale teraz w nagrode kupiłam sobie gume mambe i wcinam ,sama słodycz :-D Mysle ze pozom glukozy z żyły zrobię przy okazji badan za miesiąc bo skoro tak nisko wyszło na glukometrze to nawet jak jest to wynik orientacyjny to z żyły nagle nie wyjdzie 40 jednostek więcej,nie? :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 sty 2008, 12:39

O na pewno, tylko nieprzesadzaj ze słodyczami :ico_nienie:
A mi gin mówił, że nie ma potrzeby tak często badań robić, w sumie co lekarz to inne zdanie, więc myślę, że wszystko jest ok. No muszę w końcu zacząć się szykować, bo chcemy wcześniej wyjechać i wstąpić do Top Secret i Deepa, bo podobno fajne wyprzedaże sa, a ja chętnie mojemu A bym coś kupiła, bo niuni to jednak jeszcze nie, ale jak tylko dzisiaj powie mi gin że to chłopiec to od razu kupuję na allegro to http://allegro.pl/item290864998_next_sp ... esek_.html
a jak powie że dziewczynka, to też coś wynajdę :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 sty 2008, 12:41

spinka, nie no nie mam zamiaru objadać sie słodyczami, choć od poprzedniej wizyty znów schudłam- całe 10 dkg :ico_oczko:
Na razie na tapecie jest bagietka z masełkiem i konserwą, boziu jakie to pyszne :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-08, 11:44 ]
spinka, śliczny ten komplet, skarpetki kupiłam w podobnym kolorze, bo nie chciałam typowo rózowych albo niebieskich bo nie znam płci :-)
Musze się z godzinke pouczyć, potem mam dwie lekcje
Spoko jak lekarz mówił że nie trzeba tak często sie kłuc :ico_brawa_01: Na razie zrobie tylko mocz bo po ciązy mojej siostry jestem przewrażliwiona-ona zrobiła za pózno badania i potem już musiała antybiotyki na zapalenie łykac. A mocz nie boli jak sie bada ,bo krwi dawac nie lubie :ico_zly: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 sty 2008, 12:46

U mnie ze smaków to chyba nic sie nie da wywnioskować, bo uwielbiam słone i kwaśne, ale potem przeważnie chce mi się czegoś słodkiego i potem znowu zagrywam czymś ostrym :ico_olaboga: I bądź tu mądry człowieku!
Przed chwilą zabolało mnie pod żebrami aż się zastanowiłam czy to możliwe, że dzidzia tam się wsunęła, ale chyba jeszcze za mała i nie sięga tak wysoko, chociaż siedzę pochylona w przód to może i jakoś dotarła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 sty 2008, 12:57

spinka, mnie też czasem tam boli to raczej nie dzidzia bezpośrednio ale chyba może być tak że ona się dołem rozpycha, nasze wnętrzności ida na góre i jak ona gdzieś da kuksanca to może zaboleć bo wszystkie nasze narządy itp. maja teraz mniej miejsca. Potem to ponoć jest jazda jak np. dostaniesz kopa w wątrobe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 sty 2008, 13:14

No wszystko przed nami :ico_haha_01: Szczerze to już sie nie mogę doczekać :ico_brawa_01:

A ja już wykąpana i wydepilowana :-D leżę w łóżeczku :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość