Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 sie 2010, 20:02

robak, no dokłądnie
byłam tak spanikowana że jak tesciu mi sie pytał co sie stało to nie mogłam z siebie głosu wykrztusić
czułam że jestem blada jak sciana, nie mogłam sie uspokoić :ico_placzek:
on tak krzyczał z bólu

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 sie 2010, 20:19

wyobrazam sobie..... :ico_szoking:
wlasnie najgorsze jest ze jak cos sie stanie to czlowiek w panice nie wie jak pomoc ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 sie 2010, 22:31

aniaj84,
strasznie Ci wspolczuje dzisiejszych przezyc, to okropne co sie stalo :ico_placzek:
I rozumiem Twoj strach, przerazenie i bezsilnosc :ico_placzek:
Strasznie trzeba na te nasze dzieciaki uwazac bo w sekunde potrafia zrobic wielkia szkode sobie :ico_placzek:
Moj ostatnio o maly wlos a udusilby sie waflem, a pomyslec mozna 3,5 roku nic takiego sie nie zdarzy a on chodzil z waflem gadal, ugryzl sie w jezyk wiec zaczal plakac no i wtedy wafel wpadl mu albo do tchawicy albo nie wiem, nie mogl zlapac oddechu posinial caly, az sie osunal na meza, gdyby nie filip i jego szybka rekacja mati by sie udusil. Ja bylam tak spanikowana, ze myslalam, ze zaraz zemdleje, slabo mi sie zrobilo, nie wiedzialam co robic i myslalam, ze zaraz urodze ze strachu.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

18 sie 2010, 08:26

witam :ico_kawa: ja juz rano nabazarku bylam po warzywka, juz po sniadanku :ico_kawa: spijam:)

Monia to tez sie strachy najedliscie.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 sie 2010, 08:43

czesc :-D

robak, widze, ze ranny ptaszek z Ciebie :-D ja dzis nie moglam sie dobudzic. LEdwie doczolgalam sie do kuchni co by kawe sobie zrobic.
A syn jak to syn zawsze rano mamo pobaw sie ze mna, a ja ledwo zywa a on nie znosi slowa sprzeciwu. Wiec z ta kawa ledwie zywa ustawialam mu te zwierzaki i jezdzilam tymi autami :ico_olaboga:
Teraz chyba pora na jakies sniadanko bo brzuszek juz sie domaga.
Monia to tez sie strachy najedliscie....
Powiem Ci, ze strasznego, okropnie to wygladalo i dosc dlugo trwalo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 sie 2010, 09:58

no to witam sie i ja :-D
Monia no nieźle :ico_olaboga:
ach jak sobie przypomne to co sie wczoraj działo to masakra
igor co chwilę chodzi co lustra i patrzy czy ma jeszcze "ałke"
nie chciał sie ubrać bo jak przez głowe bluze ubierałam to strasznie płakał
teraz wcina draże i ogląda bajkę

u nas dzis pochmurno i deszczowo
na 14.00 ide na brewki do kosmetyczki a w pt na pazurki :ico_brawa_01:
juz nie mogę sie doczekać :ico_sorki:
w sobote mamy wesele więc trza jakoś wyglądać :ico_haha_01:

obiad mam....wczorajszy....spagetti

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 sie 2010, 12:10

hej dziewczyny mnie narazie nie bedzie, nie mam dostepu do internetu a raczej do prądu - laptop mi trzyma 2 godziny tylko.
A wiec tylko sie odmelduje ze zyje i to tylko dzieki temu ze bylam u mamy a k. byl na silowni. Przez nasze osiedle przeszla straszna traba powietrzna w poniedzialek wieczorem. W dzien bylo gorąco i nigdzie tego nei przepowiadali wiec zostawilam okna pouchylane w wyniku czego w domu mamy powódz i armagedon, wszystko zniszczone i zalane, jestesmy teraz u mojej mamy i chyba odrazu wprowadzimy sie do nowego domu bo tu niewiele zostalo - choc i tam w piwnicy wszystko plywa i jest uszkodzony dach, straty mamy dosc duze ale nie bede was tym zamęczac, ogólnie jest bardzo żle
tu sa zdjecia naszej okolicy , mam tylko nadzieje ze jakos wyjdziemy na prosta, Na szczescie nam nie stalo sie nic

http://wloclawek.gra.pl/informacje-1247 ... lnicy.html
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /152366260

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 sie 2010, 13:22

o kurde, justysia :ico_szoking: strasznie wspolczuje, matko co z tym naszym klimatem sie porobilo :ico_zly:
Dzieki Bogu, ze nie bylo Was w domu!!!
Jezu ciagle cos, no ciagle cos :ico_olaboga:

My wlasnie wrocilismy ze spaceru, u nas dzis zimno, pochmurno, wietrznie no i mrzy caly czas. MAly pobawil sie na placyku z mlodsza kolezanka, potem szybkie zakupy i do domu.

Musze sie brac za obiad bo troche roboty mam, zaplanowalam na dzis krokiety.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

18 sie 2010, 14:16

justysia szok :ico_szoking: :ico_szoking:
nawet nie wyobrazam sobie strat po takim zdarzeniu...wspolczuje :ico_sorki:

Monia podrzuc mi kilka krokietow obojetnie z czym robisz kochana :-D :ico_brawa_01:
ja dzis zupka pomidorowa na latwizne poszlam :ico_haha_01:
wysprzatalam Sarutki pokoj caly na blysk i ledwo chodze tak mnie wszystko boli jutro biore sie za sypialnie i lazienke...musze w koncu zrobic konkretne sprzatanie bo pozniej bedzie mi juz za ciezko z kula wielka :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 sie 2010, 14:29

robak, juz lece :-D krokiety z kapustka i pieczarkami :-D
Ja musze firanki poprac i meza do mycia okien zagonic.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość