Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

12 mar 2007, 22:55

Cześć dziewczynki! Nareszcie mam chwilkę dla siebie. Weekend zleciał po prostu jak szalony. W sobotę zakupy z koleżanką (dobrze chociaż, że owocne - torebka i bluzka na plus :ico_haha_01: ), wczoraj goście, dzisiaj obiadek, pranko, prasowanko, no i MegaSpacer, bo Wrocław dziś był pełen słońca, dwie godzinki jazdy po mieście (pan mnie pochwalił, powiedział, że jeszcze 2-4 godzin i mogę jeździć sama :ico_brawa_01: no i najważniejsze - kochane dziewuszki - otwór owalny w serduszku mojej córci zmniejszył się :509: :520: ma juz tylko 3 mm i wg doktorki, za 3 miesiące powinien zniknąć. Zarejestrowałam się już na 18 czerwca :0 Pani mnie pyta na którą godzinę, tak jakbym miała już plany na 18 czerwca :ico_noniewiem:

Gratulacje dla wszystkich "ząbkujących". U nas jeszcze nic nie widać, oprócz śliny oczywiście. Zupkę dziś wtranżoliła całą, ale mnie to nie dziwi. Dałam pierwszy raz brzoskwinię i nie bardzo mi się podoba jej buzia, wydaje mi się, że pojawiły się jakieś chrostki (tak się to pisze?)

Becikowe jest zwolnione z podatku i nie pokazuje się go w Picie, tak jak stypendia na studiach.

Zaraz mi się jeszcze przypomni co miałam napisać.

Acha, zapiekanka, ja robiłam tą nie na mleku, i wyszła pycha. A robiłam też makowca, zupełnie bez mąki (z nadzieją, że mniej tuczący :604: ), i wyszedł rewelacyjnie. Prosty, jak konstukcja cepa i chyba nie da się go spieprz..ć. Jak któraś będzie zainteresowana, to napiszę.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 mar 2007, 22:56

Ja byłam na dworzu w bluzeczce i zarzuciłam sweterek i było mi ciepło. Nasza mała lubi jak jest chłodno, najlepiej śpi jak jest koło 18 stopni, zimnolubna po dziadku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 mar 2007, 22:56

Mosob, mój Hubert by sie w tym ugotował. Serio. Ale każde dziecko jest inne. On miał dzisiaj na sobie śpiochy i body, a na to dresik polarowy i czapeczkę. W wózku leżał w polarowym śpiworku i myslę, że jednak mogło mu byc za ciepło. W końcu dzisiaj naprawdę bardzo ciepło było.

Co do prasowania pieluch i ciuszków maluszka, to ja uwielbiam ( a reszty nienawidzę). Dziwna jestem :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 mar 2007, 22:57

Gosiu, jak jutro znajdę czas to chętnie, ale dziś pomyliłabym Hubcia z Wiktorią ;-)
Kocica, dali Ci za pomoc przy odp za chrzciny, wejdź w PROFIL, ale ten pod swoimi wypowiedziami..
Muszę wrócić pajacyka ;-), na razie mam dwóch snajperów na pomarańczki ;-)
Już widzę mojego przy prasowaniu :ico_smiechbig: można by słownik łaciny spisać

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 mar 2007, 22:57

kocica jak jeszcze obczaisz co zrobić, żeby ten pioruński komunikat mi się nie pokazywał to normalnie przyjadę Cię ucałować :-D bo stronki też sobie przerobiłam i mi wolniej lecą

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 mar 2007, 22:58

No, Hubert też zimnolubny, po tatusiu :ico_haha_01: . Ja tez kurtke dzisiaj zrzuciłam i w samym sweterku szłam, bo gorąco mi było.

Kasiul, ja oczywiście proszę o przepis. Może mnie zainspiruje, chociaż w pieczeniu jestem....delikatnie mówiąc....kiepska :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 mar 2007, 22:59

Mosob, masz po prostu chudzinkę :) i trzeba ją do ubierać :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 mar 2007, 22:59

Moja mała od początku wszelkie ubranka z polarku czy z welurku odrzucała, był ryk i koniec. Kurteczkę owszem, ale śpiochy, nie ma mowy. Od jakiegos czasu śpi w piżamce takiej bez stópek, zakładam jej skarpeciorki, ale zrzuca je z nóżek i śpi z gołymi nóżkami :-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 mar 2007, 23:02

tylko fajnie jakbyśmy się co do liczby stron umówiły, bo jak przyjdzie nam coś kiedyś znaleźć to jedna powie strona 50 a inna 69 :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 mar 2007, 23:02

Riterko, jeżeli chodzi Tobie o komunikat o ilości nieprzeczytanych postów to chyba nie da się z tym nic zrobić :ico_noniewiem:

Ale musze Tobie przyznać, że na początku mnie to bardzo denerwowało. Ale teraz uważam, że to bardzo przydatne. Idę do małego, później wracam, klikam na odswierzanie i widzę ijakie nowe posty przybyły. Nie muszę przeszukiwać forum. Już nie jest to takie uciążliwe, bo na dole po prawej stronie (po wyświetleniu tych postów) można je bez czytania wykasować (jeżeli nas nie interesują)

Ale namotałam. Tak szybko chciałam odpisać... Mam nadzieję, że ktoś zrozumie :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości