Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 wrz 2009, 08:51

Siunia ja mam wózek na pompowanych kołach z wyciąganym nosidełkiem. Kupiliśmy go na niemieckim ebayu dla Mateuszka. Nie będę więc kupować nowego bo jest dobry. Wklejam fotke, ale tu jest bez pokrowca, bo akurat ściągałam do prania. Jest cały granatowy w słodziutkie misie;)
Obrazek

Wczoraj połaziłam troszkę po sklepach bo szukałam firanek i kupiłam sobie spodnie dresowe. Mati zrobił Wam fotkę, ale do kolan nie udało mu się wychwycić:) są super wygodnie i rozciągają się w pasie. No i posłużą mi na potem bo rozmiar M.
Obrazek
A tak swoją drogą, to widać, że tylko ja tu pobiję rekord wagi na plusie;(

Firanki zamówione, ale wiecie co nie zdawałam sobie sprawy, że są tak drogie :ico_sorki: Za 4 okna wyszło nam ok 750 zł :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 wrz 2009, 09:58

Oj faktycznie drogo Cię wyszły te firanki :ico_olaboga:

I ja musze sobie kupić jakieś dresy, głównie żeby mieć później w czym chodzić.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

10 wrz 2009, 10:32

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:08 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 wrz 2009, 11:18

kilolek, no wlasnie ciekawe jak beda liczyc termin porodu, czy jak wczesniej wyjdzie jako wczesniak, czy wezma ta date z ostatniego usg, a moze ocenia wyglad jak sie urodzi, po mazi, :ico_noniewiem:

matikasia, a to fajnie ze masz dobry wozek , bo ja 1 jaki kupilam to porazka bylo, strasznie ciezko sie prowadzilo, i jakis maly mi wyszedl, bo w sumie jakos sie nie znalam i nie wiedzialam, a wtedy jeszcze na forum nie bylam, dlatego zainwestowalam w lepszy dla Nathana i na pewno bedzie sie dobrze sprawowal, choc na wiosne moze pomysle o wozku dla blizniakow, bo Nat ma dopiero roczek, a widzac po 3 letnim Milanie on nadal lubi sie wozic w wozku, no ale zobaczymy
A brzuszek to masz duzy o duzy, i chyba tez za wysoko on nie jest co??
Normalnie wygladasz jak bys pilke schowala pod koszulka :ico_oczko:
U mnie na plusie narazie 14 kg, ale az dziwne ze brzuszek taki jakis zgrabny mi sie wydaje, bo jakis mniejszy niz w 2 ciazy :ico_oczko:

kilolek, kupuj kupuj dresy dobra sparwa, ja i mam duzo normalnych i ciazowych , wiadomo wygodnie sie chodzi

Do mnie w polowie pazdziernika przylatuje mama z tesciowa, ale tesciowa na ten czas co bedzie moja mama pojedzie do brata meza i jego rodzinki, a jak moja mama wyjedzie to do nas zawita .
Ja z bratowa jestem zaszokowana bo tesciowa nigdy nie wyjezdzala na tak dlugo bez meza, bo ciagle ze ona mieszka na wsi obowiazki i obowiazki, a tu zostanie z 1,5 miesiaca.
Ja tam narazie sie ciesze bo to dobra kobieta jest , mam nadzieje ze po jej pobycie nie odwidzi mi sie zdanie na jej temat :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 wrz 2009, 13:29

Siunia a no nie mam brzuszka wysoko. Może dlatego, że mała już jest główką w dół obrócona. I powiedz, że mam 20 kg na plusie:) 3 tygodnie temu było 17 więc teraz te 3 już sobie sama dodałam. Wizytę mam w poniedziałek. Widzę jednak szczególnie po jednej bluzce, że mała sporo podrosła.

Byłam wczoraj u dentysty z koronką. Lekarz stwierdził, że w niej nie ma mnie co boleć bo to tak jakbym ubrała futro i by było mi zimno. Stwierdził, że to na pewno coś z siódemką obok, na co ja jemu, że moja dentystka specjalnie mi wymieniła w niej wypełnienie i jest tam ok. No nic muszę poczekać aż urodzę i będę mogła zrobić zdjęcie zęba.

Kasia90 niektóre dziewczyny niestety nie chudną po ciąży w ogóle, albo mało, ale ja myślę, że jak się nie ma jakiejś większej tendencji do tycia i w miarę się kontroluje z jedzeniem. Do tego ruch przy dzieciach to się schudnie spokojnie. Ja z Matim przytyłam 27 kg, a potem w kilka miesięcy po porodzie ważyłam już na stałe 51 kg przy wzroście 164 także spoko:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 wrz 2009, 14:08

Kasia90 niektóre dziewczyny niestety nie chudną po ciąży w ogóle
no ja niestety do nich należe. Przytyłam w pierwszej ciązy 25 kg i wcale nie schudłam.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

10 wrz 2009, 14:34

Witajcie
przez ostatnie dni jakos niemialam checi do pisania brzuuch mnie boli jak na @ i musze brac nospe bo czasem niedaje juz rady
do tego ból kregoslupa ale pocieszam sie tym ze jeszcze troszke i bedzie z glowy hehe

ja mam wizyte w poniedzialek i tez sie martwie moja waga niby mam na plusie 12,5kg ale pewnie do wizyty dojda kolejne kg :ico_noniewiem:

ale juz ogolnie to mam 80kg przy wzroscie 161cm :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i jest tego troche i mam nadzieje ze uda mi sie schudnac choc troche :ico_noniewiem:

a co do wózka to ja juz mam kupiony znaczy sie odkupilam okazyjnie od kolezanki za 400zl gondola ze spacerowka i taki ciemny czerwony takze mam nadzieje ze bedzei sie dobrze prowadzic :ico_oczko:

taka jest spacerowka

Obrazek Obrazek
a zdjecia gondolki niemam bo wykasowalam
bo teraz wozek jest u znajomych bo ja niemam za bardzo miejsca w domku :ico_oczko:

kilolek, super ze sie wszystko wyjasnilo z tymi badaniami a dzidzia naprawde spora :ico_szoking:
wazne ze jest zdrowa reszta niewazna :ico_oczko:

matikasia, masz bardzo ładny brzuszek taka pileczka a ciekawe gdzie ty zmiescilas te 20kg :ico_szoking: bo jestes bardzo zgrabna
a wozek super :ico_brawa_01:

no a firanki drogie :ico_szoking: ale na tyle pokoi pochwal sie zdejciami jka juz powiesisz :-D

siunia, fajnie ze bedziesz miec pomoc z mama i tesciowa zawsze to kolejna para rak do pomocy szczegolnie gdy sie bedzie miec 3 dzieciatko :-D
a jak tam dzieci juz zdrowe??
Ja dresy kupiłam jakiś miesiąc temu i już się nimi długo ciesze. :)
ja sobie tez chyba sprawie jakies dresy bo niebede mial w czym chodzic niedlugo :-D
a najbnardziej sie boje jak bedzie zimno to niemam zadnej kurtki :ico_olaboga: a tez bezsensu kupowac na miesiac wieksza kurtke i co potem z nia zrobie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ide dzis do szkoly Wiki na zebranie musze juz zaplacic za ubezpieczienie i pani juz zapowiedziala zeby wziasc ze soba zeszyty bo bedziemy duzo notowac :ico_olaboga:

zrobilam sobie wczoraj gulasz z kasza gryczana i dzis tez mam ten obiadek Wiki juz sie pyta kiedy ta kasza sie wkoncu ugotuje hehe
ide zaraz go zjesc bo jestem strasznie glodna :-D :-D :-D

no i potem prasowanko poscieli do łozeczka i innych rzeczy :ico_oczko: :ico_oczko:

buziaki

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

10 wrz 2009, 14:59

Witajcie ja byłam dzisiaj usuwać zęba 7 zalecenie mojej ginekolog bo miałam podwyższone CRP poszło szybkoi bezboleśnie bo dostałam specjalne znieczulenie super wyrwała nawet nie wiem kiedy jeszce mam 2 wizyty umówione bo potem przy dwójce to niewiem kiedy sie wyrwe do dentysty ja upatrzyłam sobie 2 wózki ponieważ ja mieszkam na 3 piętrze musze mieć lekki wózek jeden to chicco te 3 w1 a drugi firmy espiro vector 4 nowość 2009 niby waży 8,5 kg sprawdzałam nawet lekki i tanszy 3w1 można kupic do 1200 zł jak sie dobrze poszuka a może i nawet taniej natomiast chicco jest drogi 1700-2000 zależy od koloru ale miałam go jak Kacper się urodził i był ok. :ico_oczko:
Niewiem jak wy ale zostało mi jeszcze równe 2 miesiące i już niemoge się doczekać chciałabym tylko żeby ta moja lekarka myliła się do płci ale bedzie co będzie zobaczymy byle by zdrowiutkie było i takie ładne jak Kacper mi cały czas ludzie mówią że on dziewczynka :ico_ciezarowka:
A co do wagi też trochu przytyłam 17 kg z Kacperkiem było mniej ale niepotrafie odmawiać sobie słodyczy co tam raz się żyje niema co sobie odmawiać przyjemności :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 wrz 2009, 15:10

mikusia1, bardzo ąłdny wózeczek i naprawde okazyjnie

MonikaSko, a który chicco? Ja mam enjoy travel i po roku mi się rozleciał prawie dokumentnie. Ale może trafiłam na wadliwy model.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 wrz 2009, 16:53

Kilolek no nie wierze, że nic a nic nie schudłaś?:)

Mikusia bardzo ładny wózeczek:)teraz te wózki są takie ładne. Mi się podobają te z gondolkami np w kwiaty lub różne wzory, ale są drogie i w sumie nie będę szaleć skoro mam wózek.

Co do ubrań i wagi to fakt nie wiem gdzie mam te 20 kg i nikt mi nie wierzy. Chyba powinnam się tylko z tego cieszyć. Jak się na dworzu nie ochłodzi znów będę musiała kupować bluzkę. Wszędzie są dobre, ale brzuch już opięty z tygodnia na tydzień coraz bardziej.

Mikusia ja też się właśnie martwię o kurtkę. Mam jedną taką większą z ciąży Mateuszka, ale rodziłam w marcu więc mogłam iść z rozpiętą, a w listopadzie pogoda może być okropna. Stwierdziłam, że jeśli się ochłodzi dopiero za miesiąc to jakoś przeżyję miesiąc w domu, bo przecież szkoda kasy na nową kurtkę na miesiąc.

Od dziś są w lidlu koszule nocne z guziczkami, które będą się nadawać do karmienia. Jutro jadę zobaczyć. Może będzie z głowy. I są niedrogie bo po 23 zł.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość