Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 kwie 2010, 13:22

Wszystkim chorym dużo zdrówka:)

shiva- dzięki, dwa ostatnie już robię więc jeszcze spróbuje te pierwsze na pleckach, ale teraz np jak na niego nie patrze to zadwolony na kocyku cały czas głowa do góry podparty na łokciach i ogląda zabawki:)

My po spacerze, zebrały się chmury więc się wystraszyłam i wróciłam a w cale nie pada, ale że ja schodze na 3-4 razy żeby wszystko i wszystkich znieść to już mi się nie chce.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

20 kwie 2010, 14:18

Kasia90, zdrowka dla Kingi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aniusiek dla ciebie tez duzo zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

my wrocilismy ze spacerku, troche pochmurno ale nie jest tak zle
maly prawie wogole nie spal za to teraz przysypia :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-20, 14:24 ]
Marcelkowi strasznie dzisiaj oczko lzawi :ico_noniewiem: od urodzenia prawe oko mu lzawi, cos ten kanalik nie chce sie przetkac :ico_noniewiem:
ale dzisiaj to juz tragicznie, po nocy cale oczko zaropiale mial
dzwonilam do naszej pielegniarki ale ona mowi ze to powinno samo przejsc, do ok 8ego miesiaca :ico_noniewiem: :ico_olaboga: no i tylko woda mamy przemywac

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 kwie 2010, 22:40

Dziękuję dziewczyny za życzenia dla Wiki :-)

My dziś mamy za sobą straszne popołudnie... Po spacerze Wika się darła jak poparzona i tak do 21:30 :ico_szoking: z przerwami na jedzenie i krótkie drzemki ze zmęczenia. Już miałam chwilę załamania i chciałam do szpitala jechać, bo tak nie darła się nigdy :ico_olaboga: Byłam przerażona. Teściowa się mnie spytała jak wróciła z pracy czy nie zaglądała do wózka jakaś stara baba... No wiecie, że niby zauroczenie... Do tej pory się z tego śmiałam, ale dziś chyba zacznę w to wierzyć. Bo muszę się przyznać, że pozwoliłam takiej nieciekawej pani spojrzeć na Małą... Nawet jak odeszła, to pomyślałam, że dobrze, że mamy na wózku czerwoną kokardkę :ico_oczko: Ta babka siedziała mi w głowie do końca spaceru, bo była jakaś dziwna... Co o tym myślicie? Teraz Wika śpi, ale bardzo niespokojnie.

anetka607, odstawienie od cyca nie jest łatwe. Czasem mam wrażenie, że to było trudniejsze dla mnie niż dla Wiki :ico_oczko: To twoja decyzja i najważniejsze jest żebyś była do niej przekonana w 100 %

Shiva, ciekawe te ćwiczenia, zwłaszcza to gładzenie :-) Może też spróbuję :ico_oczko:

Kasia90, zdrówka dla córci :ico_sorki:

anusiek, zdrowiej szybciutko, wiem jak ciężko jest być chorą przy dziecku. Organizm odmawia posłuszeństwa, ale niestety Szkrabem trzeba się zająć

leona, może faktycznie to łzawienie samo przejdzie.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

21 kwie 2010, 08:19

Ta babka siedziała mi w głowie do końca spaceru, bo była jakaś dziwna... Co o tym myślicie?
to zabobony, ale moja sie boi jak ktos zaglada jak buda jest zamknieta, wiec moze sie wystraszyla bo moja tez raz tak miala i to nie stara baba ale moja mama zajrzala i cos powiedziala a ja pozniej jej nie moglam uspokoic tak wrzeszczala i jak mama na nia patrzyla to dalej w ryk :-D wczoraj np dzieciak jej zajrzal i juz miala mine do placzu ale szybka ja wyjelam i sie uspokoila :ico_noniewiem:

Kasia90anusiek, zdrowia dla was i dla maluchow

dzisiaj malej sama zrobie jakis deserek zobaczymy jak posmakuje, kurka nie daje mi pisac tak kopie :ico_zly: wczoraj przesadzilam ze spacerami i ogrodem i mam efekty ... mam spalone policzki jak buraczki i pieka a niby cieplo nie bylo bo wiatr wial ale slonce swoje zrobilo

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 kwie 2010, 10:14

anetka607, moja Mała spała na spacerze. Zawsze śpi w wózku. Na szczęście dzisiaj jest już dobrze. Nie mam pojęcia co jej wczoraj było, ale mam nadzieję, że się to nie powtórzy, bo to było przerażające.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

21 kwie 2010, 12:50

cześć Dziewczynki,

Co do tego zauroczenia to też nie wierzę w takie rzeczy i myślę że mała mogła się wystraszyć...mój synek również płacze jak widzi nowe twarze, od razu wywija dolną wargę i w ryk...uspakajałam raz kilka godzin, a i w ciągu dnia chyba mu się jeszcze przypominało.

Mój szkrab chce już siedzieć :ico_puknij: choć na brzuszku dalej nie lubi leżeć :ico_noniewiem: nie sięga po zabawki i bardzo stęka :ico_noniewiem:
Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale już go przełożyłam do spacerówki bo w gondoli się podnosił i denewował...teraz jeździ w spacerówce i rozgląda dookoła. W sumie jeździmy na pól leżąco...rozkładam oparcie na maxa.

Strasznie bolą mnie brodawki a mały ma nawrót pleśniawek, nie dużo ale jednak i już smaruję nystatyną.
Ale brodawki bolą i pękają :ico_placzek: dziwne bo nie miałam nigdy problemów...
mam podrażnioną jasno różową skórę a jak mały łapie to się skręcam z bólu...

oby wytrzymać jeszcze trochę, po 6 m-cach dam mu też inne jedzonko i trochę odpocznę...

ps. żałuję że nie kupiłam wózka jedo. Mam x landera a w jedo w gondoli się podnosi plecki...zresztą spacerówka jest wkładana w obie strony a w x landzerze tylko w jedną...:(

Jak maluch podrośnie to może sprzedam ten zestaw i fotelik a kupię tylko spacerówkę jedo...

dziś pogoda marna, wieje i leje...ale może wyjdziemy choć na chwilę.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 kwie 2010, 13:19

inia ja w takie przesądy nie wierze, ale Adaś czasami też się czegoś wystraszy nie wiadomo czemu i tak strasznie wyje, że uszy puchną, wczoraj też tak jak już zasypiał w łóżeczku nagle podskoczył i potem wył 5 min.

Była u mnie wczoraj ta opiekunka, zrobiła na mnie dobre wrażenie, pokazała mi referencje od trójki dzieci którymi się zajmowała, teraz opiekuje się 2 letnią dziewczynka do czerwca. Umówiłam się z nią, że jak skończy to przyjdzie do Adasia parę razy i zobaczę jak się zajmuje niem. Mieszka ulicę ode mnie więc to też plus, sama ma 21 i 10 letnią córkę. Minus taki, że droższa od mojej poprzedniej niani bo 9zł/h no ale nie oszukujmy się moja poprzednia była wyjątkowo tania.

[ Dodano: 2010-04-21, 13:24 ]
anusiek ja też wożę Adasia w spacerówce bo mi się w mojej gondoli najzwyczjaniej nie mieści, pół leżaco i sobie ogląda świat, ten tandem też jest spacerówką tylko Tosi siedzenie się nie rozkłada a Adasia owszem. Co do wózka to ja za pierwszym razem kupiłam zewstaw 3w1 quinni buzz i to był mój najgłupszy zakup, wózek jest beznadziejny, oprócz fotelika i stelażu nie ma co go używać, więc sprzedam go jak tylko Adaś wyrośnie z tego fotelika. Spacerówkę mam po Tosi bebe comfort taką parasolke, ale jest super, polecam, dałam za nią 500zł, a wytrzymała już nie jedno, nawet jazde po plaży w wakacje:)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

21 kwie 2010, 13:25

hejka

u nas od wczoraj prawie co chwile pada
takze spacerek sobie darujemy :ico_oczko:

dzisiaj mielismy dziwna nocke, Marcel obudzil sie juz przed 1, a pozniej 1,5godz gadal sam do siebie :ico_olaboga: :ico_oczko:
ale z rana troche odespalismy :ico_oczko:
Strasznie bolą mnie brodawki a mały ma nawrót pleśniawek,
kup sobie kapturki na brodawki, to nie beda bolaly :ico_oczko:
Mam x landera a w jedo w gondoli się podnosi plecki..
w naszej gondoli tez oparcie sie podnosi, ale jakos nam to na razie nie potrzebne bo maly raczej sie nie podnosi

czy wszystkie dzieciaczki juz probuja sie podnosic??
Marcel najwyzej pupe do gory dziwiga

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 kwie 2010, 13:26

http://www.bobowozki.com.pl/product_inf ... CosCsid%3E

dokładnie taką mam spacerówkę i mogę ją polecić śmiało.

[ Dodano: 2010-04-21, 13:28 ]
leona Adaś sam się nie podnosi tylko jak mu dam paluszki i łapie rączkami to próbuje, pupe też podnosi, ale w wózku nie lubi tak na całkiem płasko bo się złości, może dlatego że często jeździ w foteliku na stelażu.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

21 kwie 2010, 13:29

Pruedence, mam nadzieje ze opiekunka podpasuje tobie i Adasiowi :ico_sorki:

a co do wozkow to Marcel tez pewnie niedlugo do spacerowki sie przeniesie bo z gondoli wyrasta, ale nasza spacerowka calkiem na plasko sie rozklada

[ Dodano: 2010-04-21, 13:32 ]
może dlatego że często jeździ w foteliku na stelażu.
pewnie tak, my raz wsadzilismy fotelik do wozka, bo na impreze jechalismy samochodem a wracalismy piesz, i Marcelkowi tak sie podobalo ze szok, wszystko widzial :ico_brawa_01:
zreszta w wozku jak lezy to zazwyczaj nie marudzi tylko patrzy w niebo :ico_haha_01: i na drzewa :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości