magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 sie 2011, 19:04

witam
My po szczepieniu i jest ok mały dzis marudny bo spi 3x po 30 minut to dla niego nie normalne ,waz juz a moze dopiero 5440g i dobrze przybiera ale ogólnie szczuplak jest :ico_sorki:
Ach i mam znowu doła z tym jego jedzeniem az mi sie nie chce pisac ani gadać,własnie weszłam na chwilke bo on śpi i muszę go przez sen nakarmic bo inaczej nie da rady,dziś wyzygała cały obiad :ico_sorki: on skolie jak mu daje jedzenie czyli kazdy pokarm to zaczyna sie denerwowac po prostu nie lubi jesc i co z tym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
za 4 miesiące Mikołajka :): ) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, ty to sie masz ,naprawdę wspólczucia :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 sie 2011, 19:45

5440g i dobrze przybiera

to dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kiedys napewno nadrobi ....a dajesz mu juz jakies marcheweczki czy inne owocki /warzywaka/kaszki???moze to mu bedzie lepiej wchodzilo niz mleko...
Szymek uwielbia...i jestem bardzo z tego zadoiwolona bo sie mu nie cofa tak jak mleko i sie chlopak nie zlosci :ico_sorki:

[ Dodano: 09-08-2011, 19:47 ]
wlosywiem ze juz przerabialysmy temat wypadajacych wlosow ...ale wtedy mi sie czupryna jeszcze nie wykruszala a teraz ...leci garsciami ...juz mi tylko taki puch na glowie zostal....co polecacie???????????????????????????

[ Dodano: 09-08-2011, 19:48 ]
a wogole to gdzie jestescie wszystkie mamusie???

u nas w Londynie zamieszki ...chyuba jutro nie pojade do kolezanki....bo boje sie z malym...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sie 2011, 20:02

Hej, Hej...

Tabogucka, ja to ci nie powiem nawet, zebys sie siostra nie przejmowala, bo jak tu sie nie wkurzac jak sie tak malpa zachowuje :ico_puknij: Za duzo mody na sukces sie naogladala :ico_oczko: a Magda to kto? druga siostra M?
Noo i o tych zamieszkach tu w info mowia, ja na Twoim miejscu bym grzala dupcie w domku...

Magda, moze to taki niejedzacy typ osobowosci :ico_noniewiem: widac chlopaczysko nie lubi i juz :583:

Ja ugotowalam ostatnio ziemniaki z marchewka i na maselku puree z teg ubilam i jak gabcioch jadl to mu skubnelam lyzka z taleza i Polce na czubeczku lyzeczki tylko na sprobowanie podalam... nie skrzywila sie wprawdzie, ani jej sie nie cofnelo jak przy smoczku, ale wyplula wszystko :ico_haha_01: wiec mysle, ze jeszcze nie jest gotowa z reszta nie spieszy mi sie :ico_oczko:

marudzila wieczorkiem, wiec ja szybciej wykapalam i zaraz zasnela, a Gabriel pojechal z tata do chinczyka po ulubione jedzonko :ico_noniewiem: obiad schowam-bedzie na jutro...

Polka od kilku dni tak smiesznie skrzeczy, mietoli przy tym jezorkim jakby chciala pogadac, wlasciwie to identyko jak Blanka na ktoryms wideo :ico_haha_01: slodkie to strasznie :):

I my wczoraj 4 miesiaczki zaliczylismy, leci, leci czas... najgorsze, ze niedlugo jesien :zly:

Aga, swietnie, ze pogoda wam dopisala

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

09 sie 2011, 20:08

waz juz a moze dopiero 5440g i dobrze przybiera ale ogólnie szczuplak jest
my mieliśmy szczepienie 2 tyg. temu to Mikołaj ważył 5840, myślałam że więcej ,ale taki fajny w sam raz jest ;]
Szymek uwielbia.
mój Mały też, pożera cały słoiczek, woli słoiczki niż to co ja mu ugotuję xD nie wiem dlaczego :ico_haha_01:
wlosywiem ze juz przerabialysmy temat wypadajacych wlosow ...ale wtedy mi sie czupryna jeszcze nie wykruszala a teraz ...leci garsciami ...juz mi tylko taki puch na glowie zostal....co polecacie???????????????????????????
mi też lecą - masakra jakaś... całe łóżko we włosach, cała podłoga - aż dziwne że jeszcze nie wyłysiałam :ico_szoking: ostatnio kupiłam sobie RADICAL do włosów zniszczonych i wypadajcych - jest lepiej. Wcześniej miałam odżywkę do psikania też tej firmy - naprawdę pomaga, przynajmniej mi ;)
u nas w Londynie zamieszki ...chyuba jutro nie pojade do kolezanki....bo boje sie z malym...
lepiej siedzieć w domu Kochana :ico_sorki:

[ Dodano: 09-08-2011, 20:11 ]
ale wyplula wszystko
oj Mikołaj też pluł, bo nie potrafił skojarzyć że to trzeba zjeść :P Fintifluszka, a Ty piersią karmisz czy na butli??

[ Dodano: 09-08-2011, 20:13 ]
w ogóle powiem Wam że w ciąży zaczęła mnie pobolewać kość ogonowa, po porodzie jest jakaś masakra, nie mogę siedzieć, bo potem przyszywający ból, czasami w nocy się budzę, jakby mi się wyginało wszystko w środku :ico_sorki: będę szła teraz jakoś do gina to może mi powie o co chodzi bo boli potwornie.. Jeszcze na dodatek paznokieć mi się wrasta w dużym paluchu od nogi - Mąż się nabija, że się sypie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sie 2011, 20:16

a Ty piersią karmisz czy na butli??
Piersia tylko i wylacznie, nawet herbatek Pola nie pije, bo nie chce...
mi też lecą - masakra jakaś
mi lekarka kazala witaminy brac, bo mi tez strasznie zaczely wypadac

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

09 sie 2011, 20:21

Piersia tylko i wylacznie, nawet herbatek Pola nie pije, bo nie chce...
aaa, na piersi to dzidzia ma fajnie bo nowe smaki poznaje, a to moje małe wredne nie chciało, to teraz mu się uszy trzęsą, że coś nowego :D
mi lekarka kazala witaminy brac
no ja biorę, ale mi właśnie słabo pomogły :(

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 sie 2011, 21:18

mi też lecą - masakra jakaś... całe łóżko we włosach, cała podłoga
kurcze mi tak samo az sie boje tak mi wypadają :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Inuno, a synek wygląda na wiekszego :-)
a dajesz mu juz jakies marcheweczki czy inne owocki /warzywaka/kaszki???moze to mu bedzie lepiej wchodzilo niz mleko...
no wlasnie od miesiąca kaszki kleiki i obiadki dlatego przytuł przez miesiąc 700g a nie 400 i to duzo dla niego ale ogólnie nie chce jesc i to juz jest taki drugi w domku bo starszy tez niejadek straszny był i jest :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 09-08-2011, 21:22 ]
kiedys napewno nadrobi
no ja mysle jak juz bedzie cos mógł sam zjesc to go upasę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miłego wieczorka

Jutro jade do pracy złozyc podanie oo urlop wychowawczy ale zleciało mi :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 sie 2011, 21:48

ja tez lykam witaminy od poczatku a teraz lykam polski falvit mama ale chyba jest gorzej...jak tak dalej pojdzie to do konca miesiaca bede lysa...ja i tak mialam rzadkie wlosy...a teraz to juz tragedia!!!

[ Dodano: 09-08-2011, 21:51 ]
a ten Radical do wlosow to co????szampon tabletki spray????

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 sie 2011, 21:55

ten Radical do wlosow to co????szampon tabletki spray????
tez mnie ciekawi co to?

[ Dodano: 09-08-2011, 23:35 ]
oj dziewczyny jestem załamana tym jedzeniem bo jadł przez godzine 100ml mleka i to ja mu bardziej wpychałam niz jadł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ryczeć mi sie chce bo on moze wcale nie jesc i nie jest głodny,nie wiem co robic juz :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sie 2011, 07:46

magda1614 a jak czesto je Filipek????
Szymek jadl co 2 godziny a teraz potrafi wytrzymac 5-6h i jak mu wczoraj probowalam cyca wsadzic po 4h to ataku zlosci dostal z krzykiem i prezeniem sie a zjadl dopiero po 6,5h(cyc o 17 ej starczyl mu do 23:30)...i wydaje mi sie ze zjada kolo 100ml bo jak odciagnelam to tyle bylo i tyle zjdl i byl zadowolony....
a co lekarz na to nie jedzenie Filipka????bo pisalas ze przybiera dobrze na wadze...a ze starszym synkiem tez tak sie meczylas????

[ Dodano: 10-08-2011, 07:59 ]
a Magda to kto? druga siostra M?
tak....mlodsza ....18 lat ma....troche jest "dziwna"bo jak im mama umarla to ona miala tylko 8lat i zostala pod opieka tej starszej siostry...a jakie z niej ziolko to wiecie....i Magda tak strasznie zamknieta jest w sobie i naprawde "dziwna"

[ Dodano: 10-08-2011, 08:01 ]
Szymcio jak bylismy w Pl miala fotelik na kolkach wramach wozka....jak tylko wrocilam do Londynu zmienilam na gondoleke wyl cal spacer....wiec spowrotem zalozylam fotelik i jest okey.... :ico_olaboga: chyba czas juz zrobic z gondolki spacerowke...ktoras z was juz tak jezdzi???

[ Dodano: 10-08-2011, 08:04 ]
podanie oo urlop wychowawczy
u nas macierzynski trwa 52 tygodnie!!!! :ico_szoking: ale platne sa tylko 39 tygodnie i to nie tak jak w PL 100% a stala kwota dla kazdego w moim przypadku tyo mniejniz 1/3 pensji :ico_placzek: ale dopoki placa jest okey ...troche sie martwie bo w listopadzie bedzie ostatnia juz niepelna wplata i tyle....jak muy damy sobie rade????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości