Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 paź 2008, 19:26


caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 paź 2008, 09:48

Kolka ja też nie wiedziałam o tych słomkach, tylko,ze u nas nie ma tych sklepów, co na tej stronie piszą, ale na allegro mozna kupić :-) :-)

ale u nas dziś się zimno zrobiło, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, a na cmentarz musimy dziś lecieć stroiki porobić.......

życzę miłej niedzieli :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 paź 2008, 11:11

Cześć... ja już zdążyłam się dziś wkurzyć i to na własną mamę.
caro, ja te słomki kupuję też w innych sklepach niż te na stronie. Trzeba spytać po prostu :-)
Dziś ładna pogoda, ja lecę z małą na spacer, a mój pan mąż dalej leży...

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

26 paź 2008, 14:45

Hejka
My też juz po spacerku i po obiadku mały też chrapie.

caro, ja kupyje te słomki w tesco jest duży wybór, ale mały najlepiej lubi waniliowe.

Kolka, No Agnieszka to się juterko ładnie wystroj i nam zaraz po pracy daj relacje jak tam minoł pierwszy dzionek.

PA PA

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 paź 2008, 20:49

Jak się uda to zdam relację. Początki pewnie ciężkie będą- od nowa we wszystko się wdrażać... :ico_noniewiem:
A ja jak na złośc mam gorączkę, boli mnie gardło i leje się z nosa. Wzięłam już całą arterię leków, aż mnie mdli. Ładny początek, nie ma co :ico_olaboga:
To ja spadam dziewczyny.
Trzymajcie się. papa

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

26 paź 2008, 21:59

Kolka, Powodzenia :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 paź 2008, 09:51

Kolka mam nadzieje, ze juz dobrze sie czujesz :-) , jejku ciekawe jak ci idzie....mam nadzieje, ze cos napiszesz wieczorkiem :-) ...trzymam kciuki :-)

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

27 paź 2008, 10:54

Cześć dziewczyny :)
Kurcze, ale mnie dzisiaj od rana głowa boli... :ico_zly:, nie mam pojęcia dlaczego. Pogoda u nas fajna, słońce wychodzi za chmur i pewnie będzie przyjemny jesienny dzień. Może po kawce mi przejdzie, może któraś wypije ze mną kawkę?
KAMELEK - dobrze, że Twojemu mężowi nic się nie stało, życzę mu dużo zdrówka.
U nas na Podhalu mamy teraz plagę wypadków, jakies 3 tygodnie temu znajomy rodziców jechał autem, zasłabł, zjechał na chodnik i zabił dwie kobiety, w tym samym dniu kilka godzin później matka przejechała samochodem sojego 1,5 rocznego synka, mówie wam coś okropnego :ico_placzek:.
KATRIN - z Ciebie Kochana jest bardzo zaradna, mądra, inteligętna kobieta. Nie pisz nam tu, że jesteś do niczego. Ja wogóle do pieczenia ciast się nie nadaję, nie lubie tego i zdecydowanie wolę iść do cukierni i kupić.
KOLKA - powodzenia w pracy, napisz wieczorkiem jak było. Co do przeziębionego męża znam ten ból, mój też chory...ech.
CARO - chłopcy będą mieli fajny pokój wogóle to cieszę się że macie nowe mieszkanie :ico_brawa_01:
MRÓWECZKA - oj to miałaś przygodę w samolocie :ico_olaboga: Super, że wyniki masz dobre wyniki.
DELICJA - zachowania Twojej teściowej szkoda komentować, przykro mi że nie chce zająć się Olą. Wiesz co ja jak bym takie słowa usłyszała od mamy mojego męża, wkurzyła bym się na maksa i pokazała bym jej że sami damy radę. Tak jak Kolka napisała bierzcie byka za rogi idź do pracy, Oleńkę dajcie do żłobka i wyprowadzajcie się na własne śmieci, bo inaczej to oszalejesz, a to na pewno będzie gorsze zło niż żłobek dla Oli. Pogadaj z mężem chyba Cię kocha i chce żebyś była szczęśliwa, a nie ciągle zasmucona i przygnębiona. Trzymam kciuki za was :)
Moje dzieciaki też piją mleko z rurek smakowych, pyszne są mniammm.
Idę coś sprzątać bo po niedzieli jakiś straszny bałagan :ico_olaboga: , później chyba na ploteczki do przyjaciółki pojadę. Miłego dnia papapapa

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 paź 2008, 18:12

hello
kari24, a u nas dzisiaj cały dzionek pada deszcz, ale wyszłam z Kamilkiem na dworek bo trzeba było zakupki zrobić. No i przy okazji weszłam do fryzjera no i mam włoski teraz króciutkie.

Kolka, gdzie jesteś kochana, dawaj nam tu relacje z przeżyc dzisiejszego dnia.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 paź 2008, 19:44

Hey :-) Sorki, ale mam dziś nieco opuchnięty umysł od myślenia. Podobno myślenie, nie boli, a jednak... :-D Muszę się wciągnąć w to wszystko i będzie OK. Koleżanka trochę mnie drażni, bo wymaga ode mnie, żebym po 1 dniu umiała to wszystko tak jak ona, i to tak szybko jak ona... A ona jest tam od 2 lat! Mam czas do piątku, żeby to wszystko potrafić...

Sorki, ale 9 godzin bez przerwy siedziałam przy kompie i mam teraz przesyt :-)
Idę naklejki na meble naklejać :-D

Trzymajcie się

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość