Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 kwie 2008, 11:48

hello!!!Maya poszla spac...ja odpoczywam chwilowo i dokanczam jedzenie wafelek....troche mi zostalo od wczoraj i szkoda by sie zmarnowaly nie? :ico_oczko:
wypralam juz jedno pranko-ciuszki malej i nie zmiescilo mi sie na suszarce....tyle tego jej nawyciagalam wczoraj ze szok normalnie....bedzie cieplej to zaczniemy strojenie bo szkoda mi tych spudniczek ze tak lezą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 kwie 2008, 12:18

Helo!

Lady kochana...z okazji urodzinek życzę Ci dużo spokoju!!! żeby się wszystkie zakręty cudownie wyprostowały!!! dużo zdrówka, pociechy z Mili, wyrozumiałości dla męża...kaski...i słoneczka każdego dnia!!!

Sikorka no może i ja wypróbuję przepis...ciekawe jak moja kapryśna córcia
Co do czerwcowych weekendów to ja jeszcze nic nie mogę powiedzieć. Wolałabym jakoś na początku, bo 13 odpada...mój ma urodziny i do tego wyjeżdża do Wawy na turniej...A ostatni tydzień chcę wziąć urlop, bo ponoć ma być najlepsza pogoda w czerwcu...

Jagódka to co? zęby??? a dawałaś jej coś???

Kate Ty się normalnie wykończysz laska!!! weź tego chłopa do pionu postaw, bo kurczę nieciekawie się dzieke...

Doris, a jak fotelik? kupiony??? U mnie dziś też to samo święto, ale fajnie!!! już wczoraj z tej okazji kupiłam płaszczyk!!! fioletowy...mmmmmmmmm.....

Irminko współczuję...nie dość, że zamieszanie z remontem, to choroba...Ja też nienawidzę pakowania...Słuchaj, a długo to będzie trwało, że nawet letnie rzeczy zabierasz???

U nas noc spoczko, raz tylko wstałam dać smoczek...obudziła się na mleko o 6.30 ale położyłam ją...nie chciała spać, więc J dał jej zabawki. ALe my spaliśmy i księżniczka znudzona też skimała...Tym sposobem wstaliśmy o 9!!! potem bieg...J do pracy a my same...Śniadanie...zabawy...sprzątanie. Młoda śpi, a ja robię obiadek, sprzątnęłam już górę, zrobiłam włosy..lecę się pomalować, a chyba salon na wieczór do sprzątania zostawię...
no, to miłego dnia...bo u mnie pada i jest buro...blleeeeeeeeee

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 kwie 2008, 12:34

u nas pogoda raczej ladna,bardzo slonecznie ale chlodno pewnie jak wczoraj...po obiadku idziemy na spacer...o ile oczywiscie Maya zje-bo dzis znow dostanie to co miala zjesc wczoraj :-D :ico_haha_01: ...a ze wypluwala do reki a potem zaciskala usta to dzis bedzie miala kolejna szanse do zabawy :ico_oczko: ...mam w zapasie sloiczek jakby co no bo niechce jej przygladzac tylko przsez to ze nie smakuje jej moje gotowanie :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 kwie 2008, 12:35

hej
no dziewczyny dziekuje bardzo za życzenia, jestescie na prawde kochane :ico_buziaczki_big:
Mila spika bo zasneła na spacerku..
dzis juz gosci sie jako tako nie spodziewam, ale rano oczywiscie musiałam posprzatac, na wypadek gdyby ktos przyszedł i isc kupic jakies ciacho, no i czestuje was przy okazji :ico_tort: i :ico_kawa: :ico_oczko:

Kozienice?nie wiem gdzie to dokladnie jest, trzeba by spojrzec na mape, okolice W-wy??powaznie Kozienice wchodza w gre??ja 1 tez na pewno nie moge, bo mam szkołe a potem ciezko wyczuc kiedy beda egzminy i obrony...

[ Dodano: 2008-04-10, 12:38 ]
u nas gdyby nie wiatr to byłoby chyba z 20 stopni, ciepło strasznie..
i znalazałam w szafce buciki dla Milenki takie ładne zielone i tez 20, wiec ewentualnie do dresu beda pasowac, bo sa takie materiałowe... :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 kwie 2008, 12:47

widzisz Lady...buciki sie same znalazly :-D :ico_brawa_01: a temperaturki zazdroszcze...u nas chlodniej a juz nie moge sie doczekac jak Maya w bluzeczce bedzie biegac po ogrodku :ico_haha_01: ....ale w urodzinki to nalezy Ci sie i pogoda,i buciki i nawet ciacho :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 kwie 2008, 12:49

Lady jeszcze ja:

STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE NAM!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent:

Kozienice to trasa W-wa - Tarnobrzeg, 80 km od Warszawy, 40 km od Radomia, a od Wisły ( rzeki oczywiście) 4 km :-D
To gdybajcie gdybajcie na temat terminu, kiedy której pasuje :-D Może wybierzemy optymalny :-D

A u nas tak cieplutko, byłam z małym przed blokiem potuptaliśmy godzinkę oglądając pieski i osiedlowe kotki. Karol zaczepiał uśmiechem wszystkich dookoła :-D I wdepneliśmy do lumpeksiku osiedlowego, kupiłam mu spodenki z Nexta, super jeansowe ogrodniczki - uwielbiam Karola w ogrodniczkach :-D

Teraz Karol smacznie śpi, bo się umęczył, a jam chyba coś przekąszę :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 kwie 2008, 14:06

nie wiem czy to zeby czy moze rogi jej rosną i rozsadzają czaszke :ico_zly: mam to gdzies
wystawie ją na allegro

a jesli chodzi o spotkanie to zgadzam sie z lady ja mam w czerwcu prawie do konca same cwiczenia wiec wiadomo musze byc

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 kwie 2008, 15:21

siemanelo !bylysmy z Maycia na spacerku na nogach...i sprawdzilam ja na tym zwirku...szla sama a ja ja za kaptury trzymalam na wszelki wypadek,nie bylo zadnego upadku bo ladnie chodzila..az w szoku bylam ze na takiej powierzchni tak ladnie sobie radzi....no i mamy pierwsze zdobycze :ico_puknij: ...potem wkleje fotki,zdobycze zostaly juz zarekwirowane ...a Maya wlasnie odkryla ze zebami mozna tez zgrzytac :ico_szoking: ...poprostu nie moge zniesc tego dzwieku :ico_olaboga: a ona jest zachwycona :ico_olaboga: :ico_zly: ...ogolnie chodzi i rozrabia bo juz 2 razy ja kladlam i oba byly nieudane...a nawet nie wspominam jak zakonczylo sie jedzenie mojego obiadu-zakonczylo sie otwarciem sloika ktorego wciagnela 200ml. a mojej zupki ani lyzeczki :ico_placzek: ...chyba po zapachu ja poznala :ico_zly:
Jagodka...Ty tez masz dzis rozbojnika?witaj w klubie....
Sikorko,gratuluje zakupu!!!!ja tez lubie Maye w ogrodniczkach..hehe...a ja ostatnio widzialam u nas w jednym z uzywanych chyba 6 albo 7 par spodni....na noworodka wszystkie w stanie idealnym i jakie piekne z nexta,od jeansow przez sztruksy az do bojowek...chyba jedna osoba oddala cale zbiory.....i kazde za 1,5f...az sie chcialo maluszka drugiego zeby kupic :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 kwie 2008, 16:16

LADY najlepszego :ico_tort:

zbora fotelik jeszcze nie kupiony bo czekamy na kasę z firmy meża az dostanie, ale juz jest wybrany wiec jak tylko bedzie kasa lecimy na zakupy :) bo moja dzisiaj na konto nie wplynela... pewnie bedzie dopiero jutro... :ico_placzek: ale i tak musze calosc przelac na szkole bo mam zaleglosc w czesnym i tyle bedzie z mojej wyplaty...

[ Dodano: 2008-04-10, 16:18 ]
jagodka24 pisze:nie wiem czy to zeby czy moze rogi jej rosną i rozsadzają czaszke mam to gdzies
wystawie ją na allegro


zaraz tam na allegro... moze lepiej oddac do komisu???

[ Dodano: 2008-04-10, 16:27 ]
GLIZDUNIA Majcia zgrzyta zębami, a moja Kinga nauczyła sie "klokać" jezykiem!

No i czy Wasze dzieci tez sa takie inteligentne ze potrafia same złazic z kanapy??? Kinga robi to z taką gracją, że :ico_szoking:

GLIZDUNIA pisze:bylysmy z Maycia na spacerku na nogach

ale ci zazdroszcze chodzącej córy - moja to tylko staje i od czasu do czasu sie pusci po czym spada na pupe lub sie lapie czegos.

Sikorka, przepis na platki wypróbuje na 100% moze to bedzie cos co mala bedzie jesc bo ona taka wybredna...

ja to mam szczescie... :ico_zly: jak mam wolne lub jestem po nocy to za oknem deszcz i beznadziejna pogoda a jak jestem w pracy to slonce - i moja Kingana tym traci bo nawet na soacer wyjsc nie mozna... :ico_zly:

zborra, pochwal sie płaszczykiem :)

co do spotkania... ja mam w czerwcu dwa weekendy zajete przez szkole + sesja :ico_noniewiem: i praca... wiec raczej odpadam... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-10, 16:29 ]
a no i te Kozienice strasznie daleko...

[ Dodano: 2008-04-10, 18:32 ]
moja wypłata przyszła i z tego co obliczyłam to dostałam za mało... jutro to muszę wyjaśnić

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 kwie 2008, 19:45

ufff zrobilismy zakupy na caly tydzien i mamy z glowy!!!
Doris..no wiem jak to moze wkurzyc jak sie wyplata nie zgadza!!!wyjasniaj jak najszybciej!!!
Maya tez ladnie schodzi z kanapy i lozka,miala kryzys schodzenia ze swojego lozeczka ale juz go pokonala i swietnie sobie radzi
zaraz dolacze filmik ktory dzis nagralam...Maycia potrafi przejsc cale mieszkanie i juz praktycznie nie raczkuje...woli przejsc na nogach...ale to fajnie wyglada bo ona taka malutka i drobniutka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-10, 20:20 ]
dziewczyny normalnie plakalismy ze smiechu przed chwilka bo uczylam Maycie jak sie "chodzi z pieskiem na spacerek"...ma takiego plastikowego na sznureczku i koleczkach....i ona sie owszem nauczyla ale zamiast isc i ciagnac psa to ona go niosla w powietrzu a on wisial na sznurku :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ...a ona tak te nogi rozstawione jeszcze szeroko i i samym pampersie wygladali z pieskiem komicznie....hahahaha

[ Dodano: 2008-04-10, 21:02 ]
wklejam co obiecalam....

http://pl.youtube.com/watch?v=hkeRYY_4pfg

:-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość