Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sty 2009, 12:25

czesc u mnie noc ok. maly poszedl spac o 20 i po 1 sie obudzil potem po 4,7 no i o 8 juz wstalismy.
Dalej z Piotrem nie gadam :ico_noniewiem: humor mam do nonono
Miszka ale ci Ntalka daje mam nadzieje ze kaper jakos spokojnie to przejdzie, choc watpie on bardzo zywiolowy jest :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 sty 2009, 13:44

witam dziewczyny!
nocka w miare od 21 do 4 potem 6.30 i 9.30,ale rano o 9.30 słysze jak sobie gada więc nie leciałam do niego,poki nie płakał to sobie mysle niech pogada ,no ale w koncu poszłam do niego,wchodze do sypialni a mnie cofnęło,takie smrodki a on nawalił w pieluche po pas :ico_brawa_01: mój kochany a jaki szczęśliwy,dlatego nie płakał tylko sobie gadał jak to dobrze sie wypróżnić :ico_haha_01: a teraz leży sobie w leżaczku i ogląda tv :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

19 sty 2009, 15:10

Agusia1982, :-D
ja tego nie rozumiem, mój też z rana najbardziej samodzielny-czyli leży zadowolony i gada zamiast płakać-wtedy kiedy walnie kupsztala od pięt do szyi :-D

Babki, ja tak z innej beczki-te które juz nie cycują, zwłaszcza Adia, bo Ona chyba najdłużej-tak szczerze i bez ogródek-jak wyglądaja cyce? da się na to patrzeć normalnie, czy tylko przez antyradioaktywną osłonę ołowiową?

ja mam jakis pokarmowy kryzys, Al sie wscieka bo mleka jakos duzo mniej.... :ico_olaboga: albo On potrzebuje wiecej.... :ico_noniewiem:
od dzis zaczełam trzydniowy turnus wspomagajacy laktację, żywcem mnie nie wezmą :ico_nienie: Pompka do cyca co 2 godziny (a nie co 3 jak zwykle) i to do obu a nie do jednego jak dotychczas...no i mase picia....
za 3 dni wrócimy do normalnego jedzenia, mam nadzieje ze produkcja ruszy.....

powoli szykujemy sie do odstawiania ostatniego nocnego karmienia-tego o 5 rano. Wtedy będziemy mieli spanie od 8 do 8 :-D
Al budzi się coraz póxniej, stąd moja decyzja-dziś np obudził się prawie o 7, więc za tydzień odstawiamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sty 2009, 15:23

zirca pisze:Babki, ja tak z innej beczki-te które juz nie cycują, zwłaszcza Adia, bo Ona chyba najdłużej-tak szczerze i bez ogródek-jak wyglądaja cyce? da się na to patrzeć normalnie, czy tylko przez antyradioaktywną osłonę ołowiową?

nie ma jakiejs różnicy dużej :ico_noniewiem: sa jeszcze wieksze niz przed ciaza ale to dlatego ze ciagle mam troszke mleczka w srodku :ico_noniewiem: sa miekkie ale mysle ze dobry krem ujedrniajacy zalatwi sprawe :ico_sorki: , powiem wam ze odkad zaczelam nosic zwykle staniki cycki mi sie poprawily bo te do karmienia to normalnie tak mi je splaszczyly :ico_szoking:
zirca pisze:Al budzi się coraz póxniej, stąd moja decyzja-dziś np obudził się prawie o 7, więc za tydzień odstawiamy

zazdroszcze ci moj mimo ze na butli ciagle sie budzi w nocy :ico_szoking: i za cholere nie moge go pzesawic nie wiem czy to jego zarlocznosc czy potrzeba bliskosci albo jedno i drugie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 sty 2009, 16:16

Czesc :D na poczatek musze Wam powiedziec ze mam tak rewelacyjnie pyszne ciastka, ze jedzenie ich jest lepsze chyba niz sex :P takie biszkoptowe, wielkie, w bialej czekoladzie z marmolada mniam mniam :) i mam tylko 20dkg ;(((( :ico_placzek: :ico_placzek:

A co poza tym ? :)
Miszka wspolczuje z tymi zabkami, jak mnie to czeka to nie wiem jak damy rade :/
Zircapodziwiam, bo ja sie poddalam i wieczorem dokarmiam juz chyba od 2 miesiaca, teraz pije duzo w ciagu dnia i jest dobrze :) a co do karmienia nocnego moja tez tak miala ze od 20 do 5 rano dawala rade ale teraz jej sie pozmienialo. Nie narzekam bo spala mi od 20 do 3, zjadla, obudzila sie o 6 zjadla i o 10 :) odkladalam do lozeczka i zasypiala pieknie sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no ale wyjada mi prawie wszystko z cyckow :O moze nadrabia bo malo wazyla ostatnio? No nie przeszkadza mi to w kazdym razie :) teraz od 12.40 do 14.40 razem spalysmy bo mnie wzmoglo po ostatnich projektowych nocach i sypianiu po 3 h i poszlysmy na spacerek bo +7 stopni i piekne sloneczko! Czuje sie wiosne w powietrzu :PPP ktora pewnie przyjdzie za 2 miesiace :) uwielbiam wiosne!

No i co do zakupow kupilam sweterek i szafirowa bluzke z koronka! Sa przepiekne a zaplacilam 25zl za kazda :500: hi hi

No i o dokladke sie nie zdenerwowal bardzo .. ale zupelnie nie rozumiem! Ja naprawde jezdze rewelacyjnie jak na babe :D z reszta studiuje transport na mechanicznym dodatkowo wiec znam auto od podszewki a tu taka wtopa!
Powiedzial tylko "musisz nauczyc sie jezdzic. Zaczynasz zapominac sie podczas jazdy. Jestes roztrzepana. Zaczynsz jezdzic jak typowa baba" (ale w to ostatnie mu nie wierze! :P) Ale fakt faktem, ze przez ciaze jezdzilam jak nonono :D bo sie balam o brzuch a jezdzac w 9 miesiacu to juz duuuza odpowiedzialnosc...

Ide pic herbatke "first kiss" ktora jest rownie dobra jak moje ciastka i zabieram sie do nauki poki mala spi :)

A we czwartek moze nareszcie pojde do fryzjera :) bo nie bylo mnie tam juz 3 miesiace :/

[ Dodano: 2009-01-19, 16:19 ]
A i patrzcie co znalazlam :D

Moja żona po ciąży ma okropne piersi. Są takie nieestetyczne, zwisające jak naleśniki. Jestem estetą i lubię ładne kształty. Co prawda nareszcie schudła i już nie jest taka gruba ale te piersi mnie po prostu odpychają. Chciałbym jej zaproponować operację powiększenia piersi, lecz nie wiem jakby jej powiedzieć, żeby jej nie urazić. Ogólnie to udaję zachwyt jej widokiem ale tak naprawdę nie mogę patrzeć na te widoki. Proszę o jakąś radę.

Dobrze, ze moj mezulo jest szczery :P no nie da sie zmusic mezczyzny do lubienia czegos :/ ale moglby z nia o tym porozmawiac! ja mysle, ze moje to beda takie placki zwisajace :ico_smiechbig: i wtedy walne sobie male C :P jedrne i piekne :P
Ale tak powaznie to jak sa zupelnie oproznione to nie zwisaja..smaruje codziennie kremami i podobno jak sie cwiczy klatke piersiowa to nie opadaja.. no zobaczymy!
Ostatnio zmieniony 20 sty 2009, 10:33 przez yoanna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 sty 2009, 16:21

zirca pisze:Pompka do cyca co 2 godziny (a nie co 3 jak zwykle) i to do obu a nie do jednego jak dotychczas...no i mase picia....

ja tak właśnie teraz mam,po wizycie u położnej jak ta powiedziała ze waga nie najlepsza i żebym częściej przystawiała,no to tak wychodzi że co ok.2 godzinki,no i przez to mały zaczął się budzić także w nocy-a przesypiał już prawie całe,ale ok,bo pokarmu mam naprawde sporo,bo to prawda im częściej tym więcej jego jest :-D
a co do cycków po karmieniu to mam nie najlepsze dowody na to że praktycznie znikają-cycki! przykład mojej przyjaciółki miała piekne piersi,przed ciążą,potem karmiła jedną córkę 2 i pół roku drugą tylko 6 miesięcy,i efekt jest taki że serio ale ona nie ma piersi tylko malutkie zwiski i sutki-śmieszne ale prawdziwe,i także przykład mojej siostry,ona co prawda karmiła tylko 3 miesiące,ale też znikły jej całkiem :ico_szoking: ,więc ja sie troche obawiam,mam nadzieje że kurcze moje nie znikną :ico_oczko:
a jeszcze mam pytanko jak sypiają wasze dzidziusie w dzień,czy nadal dużo??? kurcze bo mi sie wydaję że mój chyba za dużo, :ico_noniewiem: ,nie wiem,właściwie to musze chyba poczytać o śnie-właśnie dobry pomysł tak zrobie! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 sty 2009, 16:41

Co do snu to moja prawie w ogole :/ juz sie zaczelam martwic bo wczoraj z pol godziny w sumie! Przedwczoraj moze z godzine :/ fakt ze usypiala o 19, 20 i spala do 10 .. ale to jej nie usprawiedliwia! Teraz spi na szczescie juz 3h :) i wyglada cudnie :P uwielbiam ja jak lezy sobie tak bezbronnie :) Ale mysle, ze powinnas sie cieszyc ze duzo sypia - kazdy dzieciaczek jest inny i kazdemu potrzeba innej ilosci snu :) Chociaz podobno jak dziecko sypia za duzo, albo bardzo malo to powinno sie porozmawiac o tym z lekarzem, wiec ja zapytam za 2 tygodnie przy najblizszej wizycie.

A co do cyckow to ja czytalam, ze cycki moga wygladac nawet lepiej, jezeli sie cwiczy, smaruje, i ma dobre geny :D

Ze tym ktorych mamy, babcie mimo 3 urodzonych dzieciaczkow maja jedrne piersi - to corki moga miec podobnie. Ze wszystko zalezy od organizmu kobiety.

Czytalam tez ze okres karmienia nie wplywa na cycki, ze czesto jak sie przestaje karmic po miesiacu to cycki sa bardziej obwisle niz po 12 miesiacach, a to dlatego ze skora musi sie zregenerowac tak samo na brzuchu jak i na piersiach. Tak wiec sa Panie ktore po 3 miesiacach maja okropne zwisy, ale sa tez Panie ktore po 12 miesiacach maja piekne jedrne piersi :)

Ja mysle, ze poza tym, ze mozemy smarowac, mozemy robic sobie naprzemienne zimne i cieple prysznice i mozemy cwiczyc - co pewnie pomoze w ladnym wygladzie piersi ale poza tym wplywu na reszte nie mamy!

Ach no i ostatnio w tiwi mowili, ze okres ciazy i laktacji najbardziej wyniszcza nam piersi :((
Ze podobnie jest jak kobieta baaardzo przytyje i bardzo schudnie - no nic dziwnego :)

(swoja droga odkad jestem w ciazy caly czas w tiwi leca programy o kobietach w ciazy i o porodach i niemowlakach :) moze wczesniej tego nie zauwazalam??

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 sty 2009, 19:58

przeczytałam na internecie że niemowlę w wieku 4 miesięcy powinno sypiać 3 razy w ciągu dnia,a więc mój tak sypia ,więc nie mam sie co martwić :ico_haha_02: ale na wszelki wielki zapytam u położnej 27

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 sty 2009, 20:58

yoanna mam nadzieje ze moj moz tak o mnie nie mysli... :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Agusia moja sypia raz ale tak 3h potem przysypia przy cycu tak na 20 min 2 razy ale mi sie wydaje ze to tez troche indywidualna sprawa-dzieci sa rozne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sty 2009, 22:17

moj ma 4 drzemki po 35 - 40 minut, o 19 zaczynamy kapiel karmienie i usypianie i przed 20 spi :ico_sorki: dzisiaj wczesniej bo bylismy na zakupach i malego ominelo karmienie wiec zeby nie przedluzac po 18 byl juz w wodzie :-D
yoanna pisze:Moja żona po ciąży ma okropne piersi. Są takie nieestetyczne, zwisające jak naleśniki. Jestem estetą i lubię ładne kształty. Co prawda nareszcie schudła i już nie jest taka gruba

ło matko dziekuje bardzo mam nadzieje,ze to taki ewenement i moj nalezy do tych normalnych :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość